Marka: IsoAcoustics

Aperta SUB XL

999 zł
/ sztuka

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 50 zł

Sprawdź szczegóły

Podstawki akustyczne IsoAcoustics Aperta Sub XL

IsoAcoustics Aperta Sub XL to nowe podstawki akustyczne, które wprowadzają opatentowaną technologię izolacji IsoAcoustcs do subwooferów o wadze do 72,5 kg. Charakteryzują się niskoprofilową konstrukcją i są kompatybilne z różnorodnymi subwooferami. Innowacyjny kształt podstawek pozwala na ich umieszczenie bezpośrednio pod obudową głośnika niskotonowego, bez ingerencji w istniejące nóżki urządzenia.

Podstawki akustyczne IsoAcoustics Aperta Sub XL

Wysoki stopień izolacji

Niskie częstotliwości odbieramy bardziej niż pozostałe, a potężny bas pozwala słuchaczowi poczuć głębokie połączenie z ulubioną muzyką lub filmami. Podstawki Aperta Sub zapewniają wysoki stopień izolacji subwoofera i oczyszczają dźwięk, co skutkuje mocniejszym basem i większą klarownością.

Idealne do kina domowego

Unikalne izolatory są kierunkowe i zostały zaprojektowane tak, aby przeciwdziałać bocznym odchyleniom i oscylacjom, zapewniając większą dokładność i ostrość dźwięku. Głośnik Aperta Sub to obowiązkowy element wyposażenia dla miłośników kina domowego, entuzjastów HiFi i miłośników basu w każdym wieku, a szczególnie korzystny dla osób mieszkających w apartamentach lub mieszkaniach.

Podstawki akustyczne IsoAcoustics Aperta Sub XL

Lepsza definicja basów

Podstawki Aperta Sub XL zapobiegają odbijaniu się wibracji subwoofera od powierzchni nośnej, eliminując muliste rozmazanie basów i zapewniając mocniejszy, bardziej klarowny bas.

Opatentowana izolacja IsoAcoustics

Izolatory Aperta Sub XL oddzielają subwoofery od powierzchni nośnej, aby zapobiec fizycznemu przenoszeniu się energii, która wzbudza powierzchnię nośną, powoduje grzechotanie w pomieszczeniu i może przeszkadzać sąsiadom. Dodatkowo model ten został przetestowany w kanadyjskiej Narodowej Radzie Badawczej (NRC) i został doceniony licznymi wyróżnieniami przez specjalistów z branży.

Podstawki akustyczne IsoAcoustics Aperta Sub XL

Najważniejsze parametry

  • Specjalne izolatory do subwoofera
  • Udźwig do 72,5 kg
  • 4 podkładki
  • Wymiary: 368 (Sz) x 37 (W) x 406 (G)
  • Wykonane z aluminium

Specyfikacja IsoAcoustics Aperta SUB XL

Opinie o IsoAcoustics Aperta SUB XL

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: