Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

IsoAcoustics Gaia I - izolatory akustyczne 

 

Seria IsoAcoustics GAIA  to linia specjalnych izolatorów, które korzystnie wpływają na czystość i otwartość dźwięku wolnostojących kolumn głośnikowych. Scena dźwiękowa rozkwita, otwierając trójwymiarowy obraz naturalnych, przestrzennych dźwięków.

isoacoustics-gaia

Najważniejsze cechy izolatora GAIA I:

  • wysoki poziom izolacji,
  • wykonane ze stali nierdzewnej,
  • udźwig do 100 kg.

 

IsoAcoustics Gaia I

Pod nazwą GAIA I kryje się obrabiana konstrukcja ze stali nierdzewnej, wykończona eleganckim czarnym chromem. Wykorzystując opatentowane zasady konstrukcyjne IsoAcoustics, GAIA I zapewnia wysoki poziom izolacji, jednocześnie wykazując się odpornością na ruch boczny i oscylacje, aby zachować właściwą pozycję odsłuchową. Ponadto dzięki izolatorowi tłumione są wewnętrzne odbicia od twardej powierzchni, co zwiększa przejrzystość i otwartość dźwięku.

IsoAcoustics Gaia I

Izolatory GAIA I dostarczane są w zestawach po cztery sztuki, umieszczonych w luksusowym skórzanym pudełku. Wraz z izolatorami w opakowaniu znajdują się gwintowane elementy w różnych rozmiarach (M12, M8 i ¼-20), co ułatwia dopasowanie izolatorów do większości kolumn głośnikowych o wadze do 100 kg.

 

IsoAcoustics Gaia I

 

Aby zachować stabilność na dywanie, izolatory GAIA I można wyposażyć w opcjonalne kolce. Rozwiązanie to zapewnia lepsze efekty, np. gdy kolumny ustawione zostają na wykładzinie dywanowej.

Aby uzyskać optymalne efekty, izolatory GAIA I należy instalować z logo skierowanym w stronę pozycji odsłuchowej lub obrócone o 180 stopni. Ma to na celu wyrównanie izolatorów z siłami napędowymi głośnika. 

isoacoustic-gaia-B&W

 

 isoacoustics-gaiaI-podkladkiB&W

 

Izolatory IsoAcoustics GAIA I są zainstalowane pod głośnikami B&W 802 D2 w odnowionej reżyserce Boston Symphony Orchestra.

„Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co izolatory GAIA są w stanie osiągnąć. Zwykle jestem bardzo sceptyczny, ale po odsłuchu natychmiast byłem zaskoczony różnicą, jaką wywołały GAIA. Po kilku tygodniach od zainstalowania ich i przetestowania podczas ostatniego nagrania BSO w Symphony Hall, nadal jestem pod wrażeniem i zdumiony. Mamy je połączone z już fenomenalnymi głośnikami B&W 802D - w jakiś sposób te izolatory są w stanie sprawić, że te naprawdę niesamowite głośniki brzmią jeszcze lepiej! Dół jest wyraźniejszy i bardziej precyzyjny, wzrasta poczucie głębi, a obrazowanie jest jeszcze bardziej zdumiewająco precyzyjne. Naprawdę niesamowite! Nie trzeba dodawać, że je kochamy!”


Nick Squire
Główny Inżynier Dźwięku
Boston Symphony Orchestra

isoacoustics-nagrody

Marka: IsoAcoustics

Gaia I

2 899 zł
/ komplet

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 145 zł

Sprawdź szczegóły
IsoAcoustics GAIA I to specjalne izolatory, które korzystnie wpływają na czystość i otwartość dźwięku wolnostojących kolumn głośnikowych.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: