Marka: IsoAcoustics

Aperta

949 zł
/ para

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 47 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

IsoAcoustics Aperta - podstawki akustyczne


Aperta to nowa linia stylowych i eleganckich izolujących podstawek akustycznych, która została stworzona z myślą o średniej wielkości kolumnach głośnikowych i profesjonalnych monitorach studyjnych.

Najważniejsze cechy:

  • wykonane z aluminium,
  • regulacja nachylenia,
  • udźwig do 18 kg.

 Zobacz też podstawkę Aperta 200.

 

IsoAcoustics Aperta

 

Aperta, włoskie słowo oznaczające „otwarty”, odzwierciedla stylizowaną konstrukcję podstawek, tworzącą otwartą przestrzeń i dopełniającą jej otoczenie, a także przestrzenną otwartość dźwięku i oferowaną krystaliczną przejrzystość muzyki.

 

IsoAcoustics Aperta

 

Artystycznie zaprojektowane podstawki Aperta podnoszą poprzeczkę i wyznaczają nowy standard w zakresie wybitnej izolacji akustycznej i jakości dźwięku. Tak jak w przypadku wszystkich wielokrotnie nagradzanych podstawek izolujących IsoAcoustics, Aperta gwarantuje estetyczną przyjemność i ekonomiczny sposób znaczącego zwiększenia klarowności brzmienia i przejrzystości średniej wielkości głośników, wykorzystując w tym celu opatentowaną „pływającą konstrukcję”, z której słynie IsoAcoustics.

 

IsoAcoustics Aperta

 

 Z wymiarami 155 × 190 × 7,5 mm podstawki Aperta pasują do średniej wielkości podstawkowych i wolnostojących kolumn głośnikowych o wadze do 18 kg.

Nowe podstawki IsoAcoustics Aperta wyposażone są w unikatową, zintegrowaną regulację pochylenia, co pozwala użytkownikowi znalezienie optymalnego kąta nachylenia. Precyzję regulacji gwarantują niewielkie znaczniki.

 

isoacoustics-aperta-fan-chart

isoacoustics-aperta-elac

 

Recenzja:

Ed Marshall,

Wielokrotnie nagradzany inżynier dźwięku / producent

Ed Marshall jest jednym z najlepszych inżynierów dźwięku w Kanadzie i słynie z nagrań na żywo muzyki orkiestrowej, chóralnej i kameralnej.

„Różnica w jasności, głębi, wyznaczaniu basów i obrazie stereo jest naprawdę niesamowita. Natychmiastowa poprawa klarowności i perspektywy przy podstawkach IsoAcoustics była jak otwarcie okna.

To jak słuchanie nowych mistrzów. Moje nagrania Kitchener Waterloo Symphony w genialnie akustycznym Center-in-the-Square są teraz tak szczegółowe, a poczucie akustyki sali jest niesamowicie dobre. Możesz usłyszeć głębię pogłosu, a bas jest świetnie zdefiniowany. Obraz jest tak dokładny, że można praktycznie policzyć liczbę pulpitów skrzypiec.”

 

isoacouscics-nagrody

Specyfikacja IsoAcoustics Aperta

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: