Marka: IsoAcoustics

zaZen I

799 zł
/ sztuka

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 40 zł

Sprawdź szczegóły

IsoAcoustics zaZen II

Przeżyj chwilę zaZen

zaZen (medytacja w pozycji siedzącej) to stabilna platforma izolacyjna zaprojektowana dla gramofonów, wzmacniaczy lampowych i innych wrażliwych urządzeń audio. Połączenie masy platformy i zintegrowanej technologii izolacji IsoAcoustics pozwala sprzętowi audio ujawnić większą klarowność i szczegółowość akustyczną. ZaZen jest dostępny w 2 rozmiarach: zaZen I o udźwigu 11,3 kg i zaZen II o udźwigu 18,1 kg.


IsoAcoustics zaZen I

Platformy izolacyjne zaZen to najnowsze uzupełnienie nagradzanej rodziny produktów izolacyjnych firmy IsoAcoustics. ZaZen zapewnia stabilną platformę izolacyjną z niskim poziomem zakłóceń, zaprojektowaną dla gramofonów i komponentów audio.

Nazwa zaZen pochodzi z buddyzmu zen i odnosi się do spokojnej medytacji w pozycji siedzącej. zaZen dostępna jest w eleganckim czarnym kolorze o średnim połysku, kryjącym konstrukcję z gęstych włókien. Zapewnia to idealne połączenie efektu wizualnego i akustycznego cechującego platformy IsoAcoustics. Blok jest bardzo gęsty i nie zawiera pustek, co czyni go idealnym materiałem na platformę izolacyjną. Kluczowym elementem są zintegrowane izolatory, które wykorzystują opatentowaną technologię izolacji IsoAcoustics. Połączenie masy z gęstej platformy ze zintegrowanymi izolatorami zapewnia wysoki stopień izolacji, umożliwiając gramofonom i komponentom elektronicznym najlepsze działanie, ujawniając większą klarowność akustyczną i szczegółowość.

IsoAcoustics zaZen II

Poruszająca się po drobnych zagłębieniach w rowku płyty winylowej, igła gramofonu jest delikatnym instrumentem. Problemy pojawiają się przy wyższych poziomach głośności, kroki powodują przeskakiwanie płyty, ale często pomijane są drobniejsze szczegóły są gubione lub zniekształcone w wyniku wibracji.

Odkryj, co traciłeś…

ZaZen zapewnia stabilną platformę o niskim poziomie zniekształceń, która umożliwia gramofonom osiągnięcie pełnego potencjału bez zakłóceń powodowanych przez wibracje struktury, ujawniając nowy poziom szczegółowości i przejrzystości.

IsoAcoustics zaZen specyfikacja

Specyfikacja IsoAcoustics zaZen I

Opinie o IsoAcoustics zaZen I

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: