Marka: IsoAcoustics

Orea Bronze

249 zł
/ sztuka

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 12 zł

Sprawdź szczegóły

IsoAcoustics Orea Bronze - izolator akustyczny

Seria OREA zapewnia najwyższy możliwy poziom izolacji dla komponentów i gramofonów hi-fi.

 

IsoAcoustics Orea Bronze

 

Izolatory OREA Bronze eliminują niekorzystne wibracje i gwarantują czystszy, precyzyjniejszy dźwięk. Wersja Bronze kierowana jest do lżejszych komponentów, wliczając wzmacniacze, przetworniki c/a, odtwarzacze CD, głośniki i gramofony. Wykonane z obrabianej stali nierdzewnej, izolatory Bronze są niskie, aby ograniczyć do minimum ryzyko zwiększenia wysokości.

 

IsoAcoustics Orea Bronze

 

Każdy izolator Bronze wytrzymuje ciężar do 3,6 kg i ma kolorowy pierścień w swojej dolnej części, określający model i nośność izolatora. Seria OREA pakowana jest indywidualnie, co zwiększa elastyczność przy określaniu liczby niezbędnych sztuk. Zalecana ilość to minimum trzy izolatory pod każdym komponentem w zależności od ciężaru urządzenia.

 

IsoAcoustics Orea Bronze

 

Górny kołnierz izolatora OREA działa niemal jak przyssawka i przylega do dolnej części podtrzymywanego urządzenia. Z kolei dolny kołnierz opiera się bezpośrednio na powierzchni, na której ustawiony zostaje sprzęt audio. Cała energia kierowana jest do rdzeni izolatorów OREA, które dopasowane są do pracy w określonych zakresach wagowych. Efektem jest czystsze i precyzyjniejsze brzmienie, przekładające się na prawdziwy, trójwymiarowy dźwięk.

 

IsoAcoustics Orea Bronze

 

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

 

Czy izolatory OREA mogą być używane z głośnikami?

Tak.

 

Jak wybrać między Bronze, Indygo i Bordeaux?

Decyzja powinna być podjęta przede wszystkim w oparciu o wagę komponentu, który izolatory będą wspierały. Każdy element będzie wymagał 3 lub więcej izolatorów OREA. Limity wagowe zilustrowano na wykresie.

 

Jak określa się limity wagowe?

Limity wagowe są określane na podstawie krzywych wydajności. Produkty są w stanie utrzymać dodatkową wagę bez szkody, ale wydajność izolacji zaczyna spadać powyżej określonych wag.

 

Jakie są zalety sprzętu izolującego?

Sprzęt może być wrażliwy na wibracje i siły. Usunięcie szkodliwych wibracji uwalnia nowe poziomy jasności i otwartości dźwięku w przypadku używania OREA ze wzmacniaczami, przetwornikami DAC, odtwarzaczami CD, gramofonami i innymi.

 

Recenzje: 

„Oferują fantastyczne wsparcie izolacji i kontrolę wibracji dla ogromnej liczby urządzeń i komponentów w cenie, która jest po prostu niespotykana w tej nieco przeszacowanej branży”


Dan Worth
HiFi Pig


„Z czterema Oreas pod każdym wzmacniaczem Stellar M700, dźwięk zyskał nowy wymiar jasności i przejrzystości…”


Robert Deutsch

Stereophile Magazine

Luty 2018 r

 

 isoacoustics-nagrody

 

Specyfikacja IsoAcoustics Orea Bronze

Opinie o IsoAcoustics Orea Bronze

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(6 ocen)

 • 5 6
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

6 opinii

 1. Michał

  Ocena:
  Ocena: 5
  Te podkładki antywibracyjne największą różnicę zrobiły pod moim gramofonem. Podłożyłem je bezpośrednio pod plintę gramofonu, nóżki odkręciłem. Mam już wszystko w torze analogowym; dobry przedwzmacniacz lampowy, okablowanie, porządną wkładkę Audio Technica OC9XML. Teraz przyszła kolej na zabawy w ulepszenie i gadżety no i tym ustrojstwami można dużo zyskać. Miałem możliwość wypożyczenia na testy w domu i skorzystałem z tego.
 2. Momin

  Ocena:
  Ocena: 5
  Cena jak najbardziej uzasadniona w tym wypadku. Podłożyłem pod odtwarzacz CD i faktycznie słychać różnicę na korzyść. Wypożyczałem bez nastawienia, że kupię, ale niestety nawet żona słyszy działanie tych gadżetów.
 3. Taratajcio

  Ocena:
  Ocena: 5
  Żadna magia, a tłumienie rezonansów. U mnie działa pod wzmacniaczem Hegel Rost.
 4. Patryk

  Ocena:
  Ocena: 5
  Pożyczyłem, bo namówił mnie trochę sprzedawca (po znajomości) hehe. Niestety te urządzenia działają i musiałem zapłacić, bo już zostały u mnie. Niestety było je słychać i pod wzmacniaczem i pod odtwarzaczem CD i pod DAC na tyle mocno, że kupiłem 3 komplety. Polecam jeśli się da stosowanie po 3 sztuki. Stabilniej to stoi i zawsze o jeden mniej do kupienia :)
 5. Witaly

  Ocena:
  Ocena: 5
  Zaskakujący pozytywny efekt
 6. Jaro

  Ocena:
  Ocena: 5
  Do tego typu sprzętu podchodzę ze spokojem i ciekawością. Podstawki posiadają pozytywne opinie i podobno wpływają pozytywnie na jakość odbioru. W moim przypadku tak się stało dźwięk stał się bardziej precyzyjny, oczyszczony i można powiedzieć że trochę się uspokoił nabrał takiej szlachetności. Szczerze mówiąc byłem w lekkim szoku że zmiana jest tak mocno słyszalna. Wykonanie podstawek jest po prostu perfekcyjne są ciężkie, solidne i ładne. Dla osób mających słabe pułki pod sprzęt jak w moim przypadku nic tylko brać. To był strzał w dziesiątkę pozdrawiam.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: