Marka: NAD

M10

Special Price 11 499 zł Regular Price 12 999 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11499 zł
  • Moc wyjściowa: >100W (ref. 20 Hz-20 kHz at rated THD, both channels driven)
  • Impedancja głośników (min): 4 Ω
  • Pasmo przenoszenia: ±0.6 dB (20 Hz – 20 kHz)
  • Stosunek sygnał/szum: >85 dB (A-weighted, 500 mV input, ref. 1 W out in 8 Ω)

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 575 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

NAD Masters M10 - audiofilski system All-in-One z BluOS

Strumieniowy wzmacniacz M10 z BluOS znakomicie sprawdzi się w roli wszechstronnego systemu audio all-in-one. Najnowsza konstrukcja NAD zapewnia użytkownikowi szybki i łatwy dostęp do niezmierzonych zasobów najwyższej jakości nagrań zgromadzonych w sieci internetowej. Urządzenie pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem, będącym zasługą najnowocześniejszej amplifikacji, a cały katalog muzycznych nagrań znajduje się, dosłownie, w zasięgu ręki. Funkcjonalność M10 zwiększa obsługa bezprzewodowego audio multiroom.

BluOS zamienia M10 w unikatową konstrukcję

BluOS to najbardziej zaawansowany sieciowy systemem operacyjny multiroom dostępny obecnie na rynku. BluOS ściśle integruje sprzęt i oprogramowanie, aby zapewnić niezrównane możliwości rozwoju tego unikatowego ekoststemu. Jako jedyny funkcjonujący teraz bezprzewodowy system multiroom high-res kompatybilny jest z nowym standardem high-res – MQA (Master Quality Authenticated). BluOS zapewnia również dostęp do ponad 15 darmowych oraz płatnych serwisów subskrypcyjnych, a także lokalnych bibliotek muzycznych. Dodawanie kolejnych pokoi jest bezproblemowe dzięki głośnikom typu all-in-one firmy Bluesound. Użytkownik może również dodać komponenty premium NAD, DALI lub innych firm, aby uzyskać niesamowity dźwięk w całym domu.

Stonowana elegancja

Dzięki charakterystycznemu wzornictwu, jakie stworzyła wielokrotnie nagradzana pracownia projektowa DF-ID, M10 wynosi minimalistyczną stylistykę na nowy poziom elegancji. Smukłe proporcje wzmocnione są naturalnością materiałów – szczotkowanemu aluminium i gładkiemu szkłu. Całkowicie obsługiwany poprzez łączność Wi-Fi, z poziomu aplikacji BluOS, nie wymaga dotykania panelu kontrolnego. Ale kiedy użytkownik zbliża się do M10, jego dotykowy ekran high-res zachęca do korzystania grafiką zmieniającą się z „teraz odtwarzane” na „panel sterowania”, umożliwiając korzystanie z wielu funkcji bez potrzeby otwierania aplikacji. Wyświetlacz informuje również o aktualnie odtwarzanym nagraniu i wskazuje, jaki będzie kolejny utwór.

Niezrównana wydajność

M10 wykorzystuje najbardziej wyrafinowaną technikę serii Masters NAD, aby zapewnić niezrównanej jakości dźwięk. Amplifikacja HybridDigital, oparta na unikatowym stopniu wzmocnienia HypeX nCore, oferuje niesamowitą wydajność oraz możliwość wysterowania dowolnych głośników. Niezwykle wydajny i mocny, M10 potrafi odwzorować nawet najdrobniejsze detale muzyczne, gwarantując niesamowity realizm brzmienia. Znakami rozpoznawczymi tej zaawansowanej technologii są wrodzona dynamika i całkowity brak szumu elektronicznego.

Dirac Live – układ korekcji akustycznej pomieszczenia

M10 został wyposażony w najnowocześniejszy układ optymalizacji akustycznej pomieszczenia dostarczany przez Dirac Research. Dzięki zastosowaniu Dirac Live użytkownik urządzenia może skalibrować swój system w odniesieniu do wymiarów i kształtu pokoju, a także znajdującego się w nim umeblowania. Zastosowane rozwiązanie zapewnia niemal idealną kompensację akustycznych niedoskonałości pomieszczenia w zakresie do 500 Hz.

Ponadto M10 pozwala na zapisanie do pięciu profili pokoju. Profile te są nazywane „filtrami”, a do ich konfiguracji służą mikrofon dostarczany wraz z M10 oraz autorska aplikacja Dirac dostępna na komputery i urządzenia mobilne iOS oraz Android. Z poziomu aplikacji Dirac można z łatwością sterować barwą dźwięku i dokonywać korekcji akustyki pokoju, natomiast poprzez aplikację BluOS Controller udostępniane są podstawowe elementy sterowania. W ten sposób użytkownik może wybrać jeden z pięciu zapamiętanych filtrów, dopasować ustawienia zwrotnicy subwoofera czy po prostu wyłączyć Dirac.

Łatwa integracja z domem inteligentnym

Projektanci NAD zapewnili M10 zgodność z wszystkimi wiodącymi systemami domu inteligentnego, takimi jak Apple, Crestron, Control4, Lutron i wieloma innymi. Dzięki temu wraz z oświetleniem, roletami, instalacjami HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja) i systemami bezpieczeństwa można z łatwością sterować systemem muzycznym multiroom BluOS za pomocą wspólnego interfejsu. Całości dopełnia specjalnie opracowana aplikacja BluOS na smartfony i tablety z systemem iOS lub Android, a także na komputery z systemem Windows lub Apple OS.

Muzykę trzeba usłyszeć, nie zobaczyć

NAD Masters M10 reprezentuje nowy rodzaj systemu audio klasy high-end, który jest luksusowy i elegancki, a przy tym bardzo dyskretny. Urządzenie obsługuje funkcje, które jeszcze do niedawna wymagały wielu urządzeń, i pod wieloma względami jest wręcz doskonałe. Ta elegancka konstrukcja zajmuje bardzo mało miejsca i z łatwością może zostać ukryta, ale piękne wzornictwo i kolorowy wyświetlacz zachęcają do wyeksponowania M10!

Specyfikacja NAD M10

Moc wyjściowa>100W (ref. 20 Hz-20 kHz at rated THD, both channels driven)
Impedancja głośników (min)4 Ω
Pasmo przenoszenia±0.6 dB (20 Hz – 20 kHz)
Stosunek sygnał/szum>85 dB (A-weighted, 500 mV input, ref. 1 W out in 8 Ω)
Zniekształcenia THD<0.03 % (250 mW do 100 W, 8 Ω and 4 Ω)
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówTak
PilotTak
Głośniki A/BNie
Pobór mocy (standby)0.5 W
Wymiary (S x W x G) mm215 x 100 x 260
Waga kg5

Polecane Produkty

Akcesoria do NAD M10

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: