Marka: Audioquest

HDMI 48G FireBird

As low as 7 999 zł Regular Price 8 599 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7299 zł
  • Rodzaj: cyfrowy
  • Cyfrowe: HDMI
  • Profil: okrągły
  • Materiał przewodnika: miedź posrebrzana

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 400 zł

Sprawdź szczegóły

Przewód AudioQuest HDMI 48G FireBird

Kabel HDMI 48G FireBird wykorzystuje przewodniki i żyły masowe wykonane w 100 proc. z polerowanego srebra (PSS), uregulowane kierunkowo w celu uzyskania najbardziej efektywnego rozpraszania zakłóceń o częstotliwościach radiowych. W warstwie węglowej, umieszczonej między warstwami metalu wokół 4 par FRL + eARC, zastosowany został wysokostratny grafen. Wszystkie elementy przewodzące w kablu HDMI 48G FireBird są otoczone „globalną” warstwą wysokostratnego włókna węglowego. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że modele z serii „48” nie pozwalają nie tylko na przesyłanie obrazu wysokiej rozdzielczości, ale są też jednymi z najlepiej brzmiących kabli HDMI firmy AudioQuest.

AudioQuest HDMI 48G FireBird

Obsługa rozdzielczości 8K/10K i przepustowość 48 Gbps

Kable HDMI AudioQuest z serii „48” mają przepustowość 48 Gbps, która wymagana jest dla przetwarzania obrazu w rozdzielczości do 10K. Oczywiście, możliwe jest przesyłanie wideo w niższych rozdzielczościach: 8K z 60 kl./s oraz 4K w 120 kl./s.

Niezwykła precyzja w procesie produkcji w połączeniu z restrykcyjnymi wymaganiami stawianymi kablom HDMI AudioQuest o przepustowości do 48 Gb/s powodują, że wszystkie sprawdzone elementy i rozwiązania techniczne stosowane przez tego producenta jeszcze bardziej zyskały na znaczeniu. Przepustowość 48 Gbps jest możliwa do uzyskania dzięki 4 symetrycznym parom audio-wideo o przepustowości 12 Gb/s każda.

Przewodniki i żyły masowe z polerowanego srebra

W kablach HDMI AudioQuest wykorzystuje się przewodniki z różnorodnych materiałów – litej miedzi długoziarnistej (LGC), miedzi powlekanej srebrem (SPC) lub srebra polerowanego (PSS). Wspomniane materiały znacznie poprawiają rozpraszanie zakłóceń i ogólną wydajność transmisji sygnału. Kabel HDMI 48G FireBird wykorzystuje jeden z najlepszych metali przewodzących stosowanych w modelach firmy AudioQuest, czyli 100-procentowe polerowane srebro – zarówno dla przewodników jak i dla żył masowych.

AudioQuest HDMI 48G FireBird

6. poziom rozpraszania zakłóceń

Standardowe ekranowanie nie zapewnia wystarczającej ochrony przed skutkami coraz powszechniej występującego promieniowania pochodzącego z sieci Wi-Fi, telefonów komórkowych czy urządzeń satelitarnych. W kablach AudioQuest HDMI przewodniki są uregulowane kierunkowo. Zapewnia to minimalizację szkodliwych dla wydajności transmisji zakłóceń radiowych. Co więcej, podobnie jak dla 5. poziomu rozpraszania zakłóceń, na osłony wykorzystano warstwę włókna węglowego z dodatkiem wysokostratnego grafenu, która została ulokowana między dwoma warstwami metalu. Główna warstwa wysokostratnego włókna węglowego dodatkowo otacza wszystkie przewodniki zastosowane w kablu HDMI 48G FireBird.

Podsumowując, poziom 6. rozpraszania zakłóceń to najbardziej zaawansowane rozwiązanie stosowane przez firmę AudioQuest, pozwalające na rozwiązanie problemu indukowanych zakłóceń o częstotliwościach radiowych. Obejmuje wszystkie wyrafinowane techniki stosowane w innych modelach oraz dodaje, opatentowany przez firmę AudioQuest, dielektryczny system prądowy (72V DBS).

 

Specyfikacja Audioquest HDMI 48G FireBird

Rodzajcyfrowy
CyfroweHDMI
Długość (m)0,6
Profilokrągły
Materiał przewodnikamiedź posrebrzana
Inne48Gbps bandwidth; 10K, 8K/60 i 4K/120; 100% Perfect-Surface Silver Conductors (HDMI); LEVEL 6 NOISE DISSIPATION: 72V DBS + GRAPHENE + GLOBAL CARBON + DIRECTIONALITY; eARC: 100% Silver + Level-6 Noise Dissipation

Opinie o Audioquest HDMI 48G FireBird

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Publikacje na temat Audioquest HDMI 48G FireBird

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: