Marka: Audioquest

HDMI 48G Cinnamon

As low as 299 zł Regular Price 599 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 475 zł
 • Rodzaj: cyfrowy
 • Cyfrowe: HDMI
 • Materiał przewodnika: miedź
 • Inne: 48Gbps bandwidth; 10K, 8K/60 i 4K/120; 1.25% Silver-Plated Copper Conductors (HDMI); eARC: 1.25% Silver + Level-2 Noise Dissipation

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 15 zł

Sprawdź szczegóły

Przewód HDMI 48G Cinnamon

Wielu producentów przewodów HDMI wychodzi z założenia, że najważniejsza jest rozdzielczość 8K oraz funkcje wideo i dla graczy. Projektanci z firmy AudioQuest uznali, że dźwięk to kluczowa sprawa i w swoich kablach z serii 48 oraz eARC-Priority główny nacisk położyli właśnie na jego jakość.

Dla przewodów HDMI o przepustowości na poziomie 48 Gb/s konieczna jest wyższa precyzja wykonania i ściślejsza tolerancja. Stąd też wykorzystywane przez firmę AudioQuest elementy i rozwiązania techniczne są obecnie tak samo ważne, jak dotychczas.

W kablu Cinnamon 48 zastosowano przewodniki z miedzi platerowanej srebrem 1,25%, które w celu skutecznego rozpraszania zakłóceń radiowych są kontrolowane kierunkowo. Ponadto cztery pary FRL + eARC umieszczono w metalowej osłonie – wszystko po to, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność rozpraszania szumów.

Audioquest HDMI 48G Cinnamon

Przepustowość 48 Gb/s

Przewody HDMI AudioQuest 48 są w stanie przesyłać nawet profesjonalne wideo Ultra-HD 10K. Aby umożliwić transfer na poziomie 48 Gb/s, inżynierowie sięgnęli po cztery zbalansowane pary audio/wideo o przepustowości 12 Gb/s każda. Dokładność i rygorystyczna tolerancja – cechy wymagane podczas produkcji kabli HDMI o przepustowości 48 Gb/s – oznaczają, że wiele sprawdzonych elementów i technik firmy AudioQuest są ważniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

Wideo w rozdzielczości do aż 10K

Kable HDMI z najnowszej serii 48 mogą pochwalić się przepustowością, która pozwala przesyłać materiały wideo w rozdzielczości do aż 10K. Modele te wyróżniają się również rozdzielczością/częstotliwością odświeżania do 8K/60 i 4K/120. Wszystkie przewody HDMI z serii 48 są kompatybilne wstecz i obsługują obecne wyświetlacze 4K.

Najwyższa wydajność

Aby zwiększyć efektywność rozpraszania zakłóceń konstruktorzy marki AudioQuest wykorzystali w swoich kablach HDMI przewodniki z miedzi długoziarnistej (LGC) pokrywane grubą warstwą srebra. Wysoka jakość metalu na zewnętrznej stronie przewodnika zwiększa ogólną wydajność. Zastosowane rozwiązanie to niezwykle opłacalny sposób na zmaksymalizowanie efektywności cyfrowego kabla. W modelu Cinnamon 48 znalazły się przewodniki z posrebrzanej (1,25%) miedzi.

Audioquest HDMI 48G Cinnamon

Skuteczne rozpraszanie zakłóceń

Klasyczne „100-procentowe ekranowanie” nie pozwala na pełne zabezpieczenie przed efektami coraz częstszego promieniowania Wi-Fi, komórkowego i satelitarnego. Wszystkie 19 przetworników w przewodach firmy AudioQuest wykorzystuje kontrolowaną kierunkowość, minimalizując pogarszające wydajność zakłócenia radiowe i kierujące je z dala od czułych obwodów. W przypadku rozpraszania zakłóceń na poziomie 2 warstwę metalu umieszczono wokół czterech par FRL + eARC, co jeszcze bardziej zwiększa skuteczność rozpraszania zakłóceń.

Doskonałe materiały

Ponieważ dźwięk ma znaczenie, przewodniki eARC w kablach HDMI z serii 48 wykorzystują te same znakomite materiały, kontrolowane kierunkowo przewodniki i techniki rozpraszania zakłóceń co główne pary przesyłające sygnał AV. W kablach AudioQuest eARC-Priority główne pary danych AV mają wydajność na poziomie modelu Cinnamon (Forest 48 lite srebro 0,5% + Carbon i Vodka 48 poziom 3 rozpraszania zakłóceń), podczas gdy para danych eARC wykorzystuje te same zaawansowane elementy konstrukcyjne, co ich odpowiedniki z serii 48. Kanał zwrotny audio, ARC (ang. Audio Return Channel), przesyła dźwięk z telewizora do soundbaru lub amplitunera AV, upraszczając i zwiększając elastyczność całego systemu. Dotychczasowe korzystając z ARC można było przesyłać najwyżej stratny (skompresowany) 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny. Dzisiejszy sprzęt HDMI 2.1 obsługuje ulepszony kanał zwrotny audio (eARC), który znacznie zwiększa cyfrową przepustowość, aby obsłużyć nieskompresowany i bezstratny wielokanałowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości, wliczając Dolby TrueHD i Atmos oraz DTS-HD Master Audio i DTS:X.

 

 

Specyfikacja Audioquest HDMI 48G Cinnamon

Rodzajcyfrowy
CyfroweHDMI
Materiał przewodnikamiedź
Inne48Gbps bandwidth; 10K, 8K/60 i 4K/120; 1.25% Silver-Plated Copper Conductors (HDMI); eARC: 1.25% Silver + Level-2 Noise Dissipation
Profilokrągły

Opinie o Audioquest HDMI 48G Cinnamon

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Cross

  Ocena:
  Ocena: 5
  Kiedyś kupiłem bardzo tani kabel hdmi do połączenia komputera z TV (LG
  oled55b8pla). Obraz był strasznie nieostry. Zmiana parametrów obrazu nie
  pomagała. Aż do chwili, gdy podłączyłem kabel hdmi Audioquest 48G
  Cinnamon. Obraz stał się więcej niż poprawny. Zwiększyła się bardzo
  ostrość wyświetlanego obrazu. Rewelacja!

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: