Marka: Audioquest

HDMI 48G Vodka

As low as 2 199 zł Regular Price 2 289 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1979 zł
  • Rodzaj: cyfrowy
  • Cyfrowe: HDMI
  • Profil: okrągły
  • Materiał przewodnika: miedź posrebrzana

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 110 zł

Sprawdź szczegóły

Przewód AudioQuest HDMI 48G Vodka

Zwykle największą uwagę podczas odtwarzania materiału audio-wideo przykuwają detale obrazu wyświetlanego w wysokiej rozdzielczości, takiej jak np. 8K i inne fascynujące funkcje związane z przetwarzaniem wideo, tymczasem seria „48”, do której należy kabel HDMI 48G Vodka i modele eARC-Priority to najlepiej brzmiące kable HDMI firmy AudioQuest.

Model HDMI 48G Vodka ma miedziane przewodniki w 10% pokrywane srebrem (SPC), które zostały uregulowane kierunkowo w celu najbardziej efektywnego rozpraszania zakłóceń o częstotliwościach radiowych.

Przepustowość na poziomie 48 Gb/s i rozdzielczość 10K

Kable HDMI AudioQuest „48” mogą przesyłać profesjonalny obraz z przepustowością do 48 Gb/s w rozdzielczości nawet 10K (także 8K/60 fps i 4K/120 fps). Przepustowość 48 Gb/s uzyskano dzięki czterem symetrycznym parom audio-wideo, każda o przepustowości 12 Gb/s.

Większa precyzja i większe restrykcje stosowane przy produkcji kabli HDMI oznaczają, że wszystkie sprawdzone składniki i techniki stosowane przez AudioQuesta są tu istotniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

AudioQuest HDMI 48G Vodka

Miedziane przewodniki A/V powlekane 10 % warstwą srebra

W kablach HDMI firmy AudioQuest w celu poprawy rozpraszania zakłóceń na miedziane przewodniki LGC nakłada się coraz grubsze warstwy srebra. Pokrycie przewodnika metalem najwyższej jakości daje największe korzyści w zakresie ogólnej wydajności – jest to niezwykle opłacalny sposób na maksymalizację jakości kabla cyfrowego. Vodka 48 wykorzystuje miedziane przewodniki powlekane w 10% srebrem.

3. poziom rozpraszania zakłóceń

Nawet „stuprocentowe”, ale konwencjonalne ekranowanie nie zapewni ochrony przed skutkami coraz powszechniej występującego promieniowania wytwarzanego przez sieci Wi-Fi czy urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy telefony komórkowe. W kablach HDMI firmy AudioQuest wszystkie 19 przewodników zostało uregulowanych kierunkowo, co pozwoliło zminimalizować szkodliwe dla wydajności transmitowanego sygnału zakłócenia radiowe. Uzyskano to przez „kierowanie” lub odprowadzanie elementów przewodzących sygnały z dala od najbardziej wrażliwych obwodów. Na poziomie 3. rozpraszania zakłóceń osłony czterech par FRL + eARC wykonane są z warstwy włókna węglowego, która jest umieszona pomiędzy dwiema warstwami metalu.

AudioQuest HDMI 48G Vodka

HDMI eARC i 10 % srebra

Ponieważ nie tylko wysokiej rozdzielczości obraz, ale również przesyłany dźwięk ma duże znaczenie, przewodniki dla sygnału eARC w kablach HDMI AudioQuest serii „48” są traktowane na równi z tymi od obrazu i wykorzystują te same najwyższej jakości metale, przewodniki regulowane kierunkowo oraz technologie rozpraszania szumów, co w przypadku głównych par przewodników dla sygnału audio-wideo.

Funkcja zwrotnego kanału audio (ARC) w standardzie HDMI służy do przesyłania dźwięku z telewizora do soundbara lub amplitunera, co zapewnia większą prostotę i wszechstronność konfiguracji systemu. Najnowszy sprzęt audio-wideo, kompatybilny z HDMI 2.1 obsługuje ulepszony zwrotny kanał audio (eARC), który znacznie zwiększa przepustowość sygnału, umożliwiając tym samym obsługę nieskompresowanego i bezstratnego dźwięku wielokanałowego wysokiej rozdzielczości m.in. w systemach Dolby Atmos i DTS:X.

 

Specyfikacja Audioquest HDMI 48G Vodka

Rodzajcyfrowy
CyfroweHDMI
Długość (m)0,6
Profilokrągły
Materiał przewodnikamiedź posrebrzana
Inne48Gbps bandwidth; 10K, 8K/60 i 4K/120; 10% Silver-Plated Copper Conductors (HDMI); LEVEL 3 NOISE DISSIPATION: CARBON + METAL + DIRECTIONALITY; eARC: 10% Silver + Level-3 Noise Dissipation

Opinie o Audioquest HDMI 48G Vodka

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Publikacje na temat Audioquest HDMI 48G Vodka

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: