Marka: Audioquest

HDMI Optical 18G Root Beer

As low as 2 599 zł Regular Price 2 899 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2199 zł
  • Rodzaj: cyfrowy
  • Cyfrowe: HDMI
  • Profil: okrągły
  • Materiał przewodnika: miedź

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 130 zł

Sprawdź szczegóły

AudioQuest HDMI Optical 18G Root Beer

Podobnie jak sprawdzony model HDMI Optical 18G Cherry Cola, również HDMI Optical 18G Root Beer jest aktywnym kablem optycznym, który zapewnia znakomite parametry audio-wideo nawet podczas transmisji na duże odległości. Zastosowanie światłowodu eliminuje rozmaite możliwości degradacji sygnału, a dzięki zasilaniu przez port HDMI nie potrzeba zasilacza. Co więcej, światłowody zapewniają całkowitą odporność na zakłócenia o częstotliwościach radiowych oraz izolację galwaniczną dla sygnału audio-wideo. Są to niezwykle ważne zalety w walce z zakłóceniami radiowymi. Podobnie jak w przypadku innych kabli optycznych, światłowody nie odbierają ani nie przekazują indukowanych zakłóceń radiowych.

Wysoka rozdzielczość i przepustowość 18 Gbps

Wszystkie kable AudioQuest High-Speed HDMI, w tym również model HDMI Optical 18G Root Beer, są zdolne do przesyłania obrazu w rozdzielczości 4K z 60 kl./s, a także 8K w jakości 30 kl./s (8-bitów, 4:2:0). Kable te gwarantują przy tym przepustowość na poziomie 18 Gbps, która jest wymagana nie tylko do obsługi rozdzielczości 7680 x 4320 pikseli (ponad 33 miliony pikseli), ale także zaawansowanych trybów HDR i ulepszonego zwrotnego kanału audio (eARC, od ang. enhanced Audio Return Channel).

AudioQuest HDMI Optical 18G Root Beer

4. poziom rozpraszania zakłóceń

Konwencjonalne ekranowanie nie wystarcza do ochrony przed skutkami promieniowania pochodzącego z sieci Wi-Fi, urządzeń mobilnych i satelitarnych. W kablach HDMI AudioQuest wszystkie 19 przewodników jest uregulowanych kierunkowo, aby zminimalizować szkodliwe dla wydajności przetwarzania zakłócenia radiowe. Poziom 4. rozpraszania zakłóceń zawiera włókna, które są nieprzewodzące i dzięki temu odporne na indukowanie wspomnianych zakłóceń.

Obsługa ulepszonego zwrotnego kanału audio eARC

Dotychczasowe możliwości rozwiązania ARC (ang. Audio Return Channel) w sprzęcie HDMI sięgają stratnego (skompresowanego) dźwięku przestrzennego 5.1. Wszystkie generacje kabli AudioQuest HDMI „z Ethernetem” nie tylko obsługują funkcję ARC, lecz także para przewodników obsługujących sygnały ARC jest wewnętrznie wyregulowana pod względem kierunku i biegnie w przeciwnym kierunku niż 4 pary przewodników, które przesyłają sygnały audio-wideo do telewizora. Nowy sprzęt, kompatybilny ze standardem HDMI 2.1, obsługuje ulepszony zwrotny kanał audio, który znacznie zwiększa przepustowość, umożliwiając obsługę nieskompresowanego i bezstratnego dźwięku wielokanałowego w takich standardach jak Dolby TrueHD i Dolby Atmos oraz DTS-HD Master Audio i DTS:X.

Zaawansowane tryby HDR

Kable HDMI AudioQuest 18Gbps High Speed zapewniają obsługę szerokiego zakresu dynamiki (HDR) oraz zaawansowane dynamiczne tryby HDR. Obraz wyświetlany w trybie HDR ma większy kontrast, dzięki czemu czernie są bardziej czarne, biele jaśniejsze, a kolory bardziej nasycone. Dynamiczne tryby HDR (takie jak HDR 10+ i Dolby Vision) umożliwiają optymalizację przetwarzania obrazu klatka po klatce zamiast stosowania stałych ustawień HDR dla całego materiału wideo.

 

Specyfikacja Audioquest HDMI Optical 18G Root Beer

Rodzajcyfrowy
CyfroweHDMI
Długość (m)5
Profilokrągły
Materiał przewodnikamiedź
Inne18Gbps bandwidth; 4K-8K; Level-4 Noise Dissipation; eARC; HDR

Opinie o Audioquest HDMI Optical 18G Root Beer

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Publikacje na temat Audioquest HDMI Optical 18G Root Beer

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: