Marka: Audioquest

HDMI 18G Blueberry

As low as 119 zł Regular Price 129 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 122 zł
  • Rodzaj: cyfrowy
  • Cyfrowe: HDMI
  • Profil: okrągły
  • Materiał przewodnika: miedź

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 6 zł

Sprawdź szczegóły

AudioQuest HDMI 18G Blueberry

Kabel HDMI AudioQuest BlueBerry 4K-8K 18 Gbps łączy w sobie najlepsze materiały i doskonałą konstrukcję, aby zapewnić najwyższej jakości wrażenia z rozrywki. BlueBerry został wyposażony w solidne przewodniki z miedzi długoziarnistej (LGC) z pierwszym poziomem rozpraszania szumu firmy AudioQuest i został starannie zaprojektowany z myślą o poprawie jakości dźwięku oraz zapewnieniu znakomitej wydajności, znacznie przewyższając pod tym względem poprzednie kable AudioQuest Pearl 18G HDMI.

Przepustowość 18 Gbps

Kabel HDMI BlueBerry 18 Gbps firmy AudioQuest gwarantuje przepustowość na poziomie 18 Gbps, która wymagana jest do obsługi takich funkcji jak przetwarzanie wideo 8K/30 fps, szeroki zakres dynamiki (HDR) oraz ulepszony zwrotny kanał audio (eARC). Ponadto wszystkie 19 przewodników, obejmujących sygnały audio-wideo i eARC, wszystkie żyły masowe oraz przewody sterujące i zasilające są odpowiednio wyregulowane w celu jak najefektywniejszego rozpraszania zakłóceń radiowych.

AudioQuest HDMI 18G Blueberry

Obsługa 4K/8K

Kable AudioQuest 18Gbps High Speed HDMI mają przepustowość wymaganą dla wideo do jakości 8K/30 fps (8-bitów, 4:2:0), czyli rozdzielczości 7680 x 4320 px (ponad 33 miliony pikseli) z prędkością do 30 klatek na sekundę. Liczba 24 lub 30 klatek na sekundę stosowana jest w prawie wszystkich filmach i wielu programach telewizyjnych.

Ulepszony zwrotny kanał audio eARC

Dotychczasowe możliwości ARC w sprzęcie wykorzystującym złącze HDMI sięgały maksymalnie stratnego (skompresowanego) dźwięku przestrzennego 5.1. Wszystkie generacje kabli AudioQuest HDMI „z Ethernetem” nie tylko obsługują ARC, ale także – w celu zapewnienia najwyższej jakości dźwięku – para przewodników ARC jest wewnętrznie wyregulowana pod względem kierunku i „biegnie” w przeciwną stronę niż 4 pary, które przesyłają dane do telewizora. Nowy sprzęt, wyposażony w złącze HDMI 2.1 obsługuje ulepszony zwrotny kanał audio (eARC), który znacznie zwiększa przepustowość, umożliwiając obsługę nieskompresowanego i bezstratnego dźwięku wielokanałowego wysokiej rozdzielczości, w tym Dolby TrueHD i Dolby Atmos oraz DTS-HD Master Audio i DTS: X.

AudioQuest HDMI 18G Blueberry

1. poziom rozpraszania zakłóceń: regulacja kierunku

Jest to główna technologia rozpraszania zakłóceń firmy AudioQuest. Tradycyjne „stuprocentowe ekranowanie” nie wystarcza do ochrony przed skutkami promieniowania wytwarzanego przez wszechobecne sieci Wi-Fi, telefony komórkowe i urządzenia satelitarne. W kablach AudioQuest HDMI wszystkie 19 przewodników zostało wyregulowane kierunkowo, aby zminimalizować szkodliwe dla wydajności zakłócenia radiowe, poprzez „kierowanie” lub odprowadzanie ich z dala od najbardziej wrażliwych obwodów.

Obsługa trybu HDR

Kable HDMI AudioQuest 18Gbps High Speed obsługują szeroki zakres dynamiki (HDR) oraz dynamiczny tryb HDR. Obraz w trybie HDR ma większy kontrast, dzięki czemu czernie są bardziej czarne, a biele jaśniejsze, natomiast kolory bardziej nasycone. Dynamiczny tryb HDR (taki jak np. HDR 10+ i Dolby Vision) umożliwia optymalizację obrazu klatka po klatce, zamiast stosowania stałych ustawień HDR dla całego odtwarzanego filmu czy programu.

 

Specyfikacja Audioquest HDMI 18G Blueberry

Rodzajcyfrowy
CyfroweHDMI
Długość (m)0,6
Profilokrągły
Materiał przewodnikamiedź
Inne18Gbps bandwidth; 4K-8K; Long-Grain Copper conductors; Level-1 Noise Dissipation; eARC LCG Conductors;

Opinie o Audioquest HDMI 18G Blueberry

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Publikacje na temat Audioquest HDMI 18G Blueberry

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: