Marka: Shure

SE112-BT1

Shure SE112-BT1

Shure SE112-BT1

Żywy, emocjonujący dźwięk z mocnym, głębokim basem – to tylko jeden z głównych atutów, jakim przekonują słuchawki Shure SE112-BT1. Kolejnym jest bezprzewodowa łączność Bluetooth, która ułatwia i upraszcza odtwarzanie muzyki z powszechnie wykorzystywanych mobilnych źródeł dźwięku.

  • Wbudowana łączność bezprzewodowa Bluetooth
  • Konstrukcja Sound Isolating™ blokująca hałas otoczenia
  • Ergonomiczna konstrukcja zwiększająca wygodę użytkowania
  • Do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu
  • Wbudowany pilot zdalnego sterowania i mikrofon

Shure SE112-BT1 to słuchawki douszne, które dzięki izolacji od hałasu i łączności bezprzewodowej zwiększają przyjemność i wygodę słuchania muzyki. Mimo niewielkich rozmiarów model ten zapewnia bardzo żywy, dynamiczny dźwięk z głębokim, mocnym basem, podnosząc poprzeczkę w klasie mobilnych słuchawek.


Aby zwiększyć przyjemność słuchania muzyki projektanci zastosowali konstrukcję Sound Isolating™. Dzięki niej SE112-BT1 blokują do aż 37 dB hałasu otoczenia, umożliwiając nawet długi odsłuch – bez zewnętrznych zakłóceń. Sound Isolating™ perfekcyjnie współgra z ergonomiczną konstrukcją słuchawek, gwarantującą najwyższy poziom wygody użytkowania. Optymalnie dobrany kąt nachylenia końcówki sprawia, że słuchawki idealnie dopasowują się do kanału słuchowego i zapewniają bardzo wysoki komfort podczas odsłuchu muzyki.

Swoją funkcjonalność SE112-BT1 zawdzięczają przede wszystkim wbudowanej łączności bezprzewodowej Bluetooth. Rozwiązanie to ułatwia łączenie słuchawek z nowoczesnymi źródłami dźwięku, m.in. smartfonami, tabletami i laptopami. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi słuchawki pozwalają słuchać muzyki przez osiem godzin, bez konieczności ładowania baterii. Zasięg łączności bezprzewodowej wynosi 10 metrów.

Wygodę użytkowania słuchawek zwiększa wbudowany kontroler z 3-przyciskowym pilotem zdalnego sterowania i mikrofonem. Moduł ten umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, wydawanie poleceń głosowych i wykorzystywanie innych funkcji aktywowanych głosem.

Specyfikacja Shure SE112-BT1

Impedancja (Ω)16
Pasmo przenoszenia (Hz)20 Hz - 17,5 kHz
Czułość (dB/V)108 dB SPL/mW
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak

Opinie o Shure SE112-BT1

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: