Marka: Pioneer

SE-MS7BT

Słuchawki wokółuszne Pioneer SE-MS7BT

Pioneer SE-MS7BT to wokółuszne słuchawki, które dzięki obsłudze kodeków aptX™ i AAC gwarantują najlepsze brzmienie. Ten nowoczesny model z serii Style kompatybilny jest także z dźwiękiem wysokiej rozdzielczości i wykorzystuje łączność bezprzewodową Bluetooth.

SE-MS7BT są bardzo łatwe w obsłudze, o czym decyduje obecność technologii NFC. Wystarczy zbliżyć do siebie słuchawki i drugie urządzenie, aby nawiązać bezprzewodowe połączenie – bez potrzeby wpisywania kodów. Funkcjonalność słuchawek zwiększają zintegrowane z nausznikami przyciski zdalnego sterowania oraz mikrofon. Pozwalają one m.in. regulować głośność, sterować odtwarzaniem muzyki oraz odbierać/kończyć połączenie telefoniczne.

Pioneer SE-MS7BT


Wysoką jakość dźwięku zapewniają 40-milimetrowe przetworniki napędzane przez mocny układ magnetyczny. Głośniki dostarczają mocny bas i dzięki lekkim cewkom CCAW perfekcyjnie odwzorowują wysokie częstotliwości. W przypadku połączenia bezprzewodowego SE-MS7BT obsługują dźwięki z zakresu 9-22 000 Hz. Korzystając z dołączonego do słuchawek przewodu uzyskujemy jeszcze wyższą jakość dźwięku. Wtedy słuchawki obsługują zakres 9-40 000 Hz i idealnie sprawdzają się podczas odtwarzania plików wysokiej rozdzielczości.

Pioneer SE-MS7BT

Wygodę użytkowania zwiększają komfortowe muszle wokółuszne. Wypełnione miękką gąbką wyróżniają się charakterystycznym zakrzywionym kształtem. To dzięki niemu kołnierze idealnie przylegają do głowy użytkownika i tworzą barierę izolującą od zewnętrznego hałasu.  Ponadto duże muszle wokółuszne wraz z szerokim pałąkiem nagłownym idealnie rozkładają ciężar słuchawek. Maksymalny komfort użytkowania gwarantuje również wbudowany akumulator. Litowo-jonowa bateria zapewnia energię na 12 godzin pracy, a do jej pełnego naładowania wystarczą cztery godziny.

Specyfikacja Pioneer SE-MS7BT

Impedancja (Ω)32
Pasmo przenoszenia (Hz)9 - 22,000 Hz (bluetooth) / 9 Hz - 40,000 Hz (kabel)
Czułość (dB/V)96 dB
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódTak
Sterowanie + mikrofonTak
Waga kg0.290

Opinie o Pioneer SE-MS7BT

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: