Poprzedni
Następny

Kup wiosną, spłacaj latem

Pogoń za wymarzonym brzmieniem może mocno nadwyrężyć portfel  wie to każdy, kogo przepełnia pasja do muzyki. Dlatego w naszej najnowszej akcji wychodzimy temu problemowi naprzeciw – już teraz możesz wzbogacić swój domowy system o nowe urządzenia i zapłacić za nie dopiero latem.

Kup wiosną, spłacaj latem

Producenci prześcigają się w oferowaniu rozwiązań opartych na najnowszych technologiach, jak i dopracowują do perfekcji starsze i sprawdzone rozwiązania poprzez wprowadzenie wcześniej niedostępnych materiałów, przywołamy tu dla przykładu choćby berylowe kopułki wysokotonowe w kolumnach Magico.

Nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że wysokiej klasy system audio kosztuje nieraz pięciocyfrowe kwoty. W zamian dostajemy jednak unikalne rozwiązania konstrukcyjne, perfekcyjne wykonanie i nieosiągalny dla konstrukcji z niższej półki dźwięk. W Top Hi-Fi & Video Design rozumiemy, jak ogromnym źródłem satysfakcji może być proste słuchanie historii malowanej falą dźwiękową wydobywającą się z domowego audio.

Luxmann L-505uXII

Dlatego wychodzimy naprzeciw spragnionym wyrafinowanego brzmienia oraz wyszukanych urządzeń audio i udostępniamy możliwość nabycia najlepszych dostępnych na rynku komponentów audio w systemie sprzedaży ratalnej. Płatność za najbardziej zaawansowane technologicznie zestawy, a co za tym idzie najdroższe, została rozłożona na 50 rat (0% RRSO), aby jak najmniej obciążyć domowy budżet. Nie zapominajmy o tym, że płatność pierwszej raty jest przesunięta o 3 miesiące! Oferta jest ważna tylko stacjonarnie w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Szczególnie polecamy wzmacniacz zintegrowany Luxman L-505uXII w połączeniu z kolumnami Bowers & Wilkins 702 S2. Regularna cena takiego zestawu to 36 897 zł, specjalnie do naszej akcji obniżyliśmy cenę o prawie 8 tysięcy złotych. Finalnie za 579,98 zł miesięcznie (50 rat, 0% RRSO) można cieszyć się system stereo, który oczarował swoim brzmieniem odwiedzających tegoroczne Audio Video Show.

NAD M10

Cechą charakterystyczną akcji Kupuj wiosną, spłacaj latem jest zdefiniowana maksymalna ilość rat na jakie można rozłożyć płatność za wybrane komponenty.  W odróżnieniu od prezentowanego powyżej zestawu, komplet najnowszego wzmacniacza zintegrowanego w klasie D NAD M10 z kolumnami ELAC VELA BS403 można rozłożyć maksymalnie na 40 rat (0% RRSO), oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zadeklarować szybszą spłatę, jednak przy zachowaniu najdłuższego czasu spłaty, rata miesięczna wyniesie tylko 412,48 zł. Za tę kwotę zyskujemy najnowocześniejszy dostępny system o wyjątkowych walorach dźwiękowych, który oczarował prasę branżową nie tylko brzmieniem, ale również funkcjonalnością i niespotykaną wcześniej stylistyką.

Dynamiczny i elegancki Hegel H90 z kolumnami Bowers & Wilkins 603 to propozycja dla tych, którzy dysponują miesięcznie luźnymi środkami w wysokości 366,63 zł przez co najmniej 30 miesięcy (30 rat, 0% RRSO). Głośniki Bowers & Wilkins model 603, przedstawiają uderzającą kombinację zaawansowanej techniki i możliwości brzmieniowych, wiele rozwiązań zostało zapożyczonych z referencyjnej serii 800 Diamond, natomiast Hegel H90 to klasa sama w sobie, o czym nie mają wątpliwości recenzenci pism branżowych.

Bowers & Wilkins 603

Na zakończenie nie sposób nie wspomnieć o wyjątkowym zestawie zawierającym znakomicie brzmiący, hybrydowy wzmacniacz zintegrowany NAD C368 oraz kolumny Imagine X1T z tytanowymi kopułkami wysokotonowymi. Tylko 20 rat, 0% RRSO po 272,20 zł, pierwsza rata dopiero za 3 miesiące!

Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem wysokiej klasy systemu audio, to może warto zadbać o stabilne źródło zasilania? Proponujemy wielokrotnie nagradzany kondycjoner sieciowy IsoTek EVO3 Aquarius, który zapewnia dwa wyjścia wysokoprądowe o mocy ciągłej 3680 W, a także cztery gniazda średnioprądowe dostarczające moc ciągłą 1150 W. Teraz można wzbogacić swój system audio za 274,95 zł miesięcznie przez 20 rat, 0% RRSO.

Wygląda na to, że początek roku 2020 to najlepszy moment, aby wstawić do salonu sprzęt audio, o którym marzyliśmy od dawna. Każdy z oferowanych zestawów można rozbudować o urządzenie źródłowe w preferencyjnych cenach np. do zestawu Luxman L-507UXII z kolumnami Bowers & Wilkins 702 S2 można dokupić streamer Linn Selekt Line Out – o szczegóły prosimy pytać naszych konsultantów, podczas wizyty w salonie Top Hi-Fi & Video Design. Lista wszystkich dostępnych produktów z podziałem na maksymalną możliwą ilość rat znajduje się pod tym linkiem. Zapraszamy do naszych salonów!

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: