Marka: Pioneer

SC-LX501

Amplitunery kina domowego to zazwyczaj wszechstronne konstrukcje. Pioneer SC-LX501 wynosi wszechstronność na nowy poziom. Ten 7.2-kanałowy model wykorzystuje wzmacniacz pracujący w klasie D i wyposażony jest w wiele nowoczesnych rozwiązań, od obsługi formatów Dolby Atmos i DTS:X, przez skalowanie do 4K Ultra HD i funkcje sieciowe, aż do możliwości bezprzewodowego przesyłania dźwięku poprzez Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi.

Dzięki zastosowaniu wzmacniacza Direct-Energy-HD, pracującego w klasie D, amplituner zachwyca wyrafinowanym i doskonale zrównoważonym brzmieniem, wysoką mocą oraz efektywnością. Dalsze udoskonalenie jakości dźwięku to zasługa wykorzystania zaawansowanego przetwornika c/a AK4458 (384 kHz/32 bity). W efekcie wszystkie odtwarzane materiały audio, zarówno filmowe ścieżki dźwiękowe w formatach takich jak Dolby Atmos, DTS:X, DTS-HD Master Audio, a także nagrania muzyczne w postaci plików high-res, w tym DSD 11.2 MHz, wybrzmiewają z oryginalną naturalnością.

Mimo swoich zaawansowanych funkcji urządzenie pozostaje łatwe w obsłudze. Aplikacja iControlAV5 umożliwia sterowanie odtwarzaczem bezpośrednio z poziomu smartfona lub tabletu z systemem iOS lub Android.

Specyfikacja Pioneer SC-LX501

Ilość kanałów7.1
Dekodery dźwiękuDolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS-HD
3D VideoTak
4K VideoTak
HDMI (wej. / wyj.)7/2
Front HDMITak
Cyfrowe Optyczne (wej.)2
Front USBTak
Bezprzewodowy streamingBluetooth
Serwisy strumieniująceDeezer, Spotify, TIDAL
Sterowanie aplikacjąTak
WiFiTak
BluetoothTak
Pobór mocy (max)250
Pobór mocy (standby)0.2
Wymiary (S x W x G) mm435 x 185 x 395
Waga kg12

Opinie o Pioneer SC-LX501

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: