Bowers & Wilkins T7 - przenośny głośnik z Bluetooth

Mały głośnik, potężny dźwięk. Model T7 jest pierwszą tak mobilną konstrukcją hi-fi Bowers & Wilkins i pierwszą, która wykorzystuje bezprzewodową technologię Bluetooth. Dzięki zastosowaniu przełomowych, najnowocześniejszych technologii, m.in. Micro Matrix i kodeku aptX, T7 zapewnia najlepsze brzmienie w swojej klasie. Urządzenie wyposażone jest we wbudowany akumulator, który pozwala słuchać muzyki nawet przez 18 godzin, przy zachowaniu normalnego poziomu odsłuchu. Efektem jest przenośne hi-fi, które możesz zabrać ze sobą wszędzie tam, dokąd zmierzasz.

Bluetooth aptX pozwala strumieniować muzykę wprost z dowolnego urządzenia obsługującego tę technologię, a przy tym pozwala zachować wysoką rozdzielczość jakości hi-fi. Micro Matrix wywodzi się z wewnętrznego wzmocnienia stosowanego w referencyjnych kolumnach głośnikowych Bowers & Wilkins, wykorzystywanych w wiodących studiach nagraniowych świata, m.in. Abbey Road Studios, a także w koncepcyjnych modelach aut następnej generacji. Struktura plastra miodu Micro Matrix wzmacniacz obudowę i stanowi solidną podstawę dla przetworników T7.

Głośnik Bowers & Wilkins T7


Model T7 jest najłatwiejszym do przenoszenia, w pełni autonomicznym głośnikiem, który łączy wygodę bezprzewodowego strumieniowania muzyki z urządzeń przenośnych z wysoką jakością brzmienia. To zasługa wprowadzenia nowatorskich rozwiązań, m.in. technologii Micro Matrix™. Pierwszy raz Matrix™ został wykorzystany we flagowym kolumnach głośnikowych z serii 800 Diamond. Specjalna, trójwymiarowa struktura w postaci plastra miodu wzmacnia obudowę i  tym samym minimalizuje jej drgania oraz redukuje ryzyko negatywnego wpływu na jakość dźwięku.

Głośnik Bowers & Wilkins T7

Sercem T7 są zaawansowane przetworniki C/A, które gwarantują, że dźwięk jest tak naturalny, jak oryginał. Dzięki cyfrowej obróbce sygnału nowa konstrukcja Bowers & Wilkins zapewnia idealną kontrolę i zrównoważenie tonalne, przy każdym gatunku muzycznym i przy każdym poziomie głośności. Ponadto T7 wykorzystuje dwa bezfiltrowe wzmacniacze o mocy 12 W, pracujące w klasie D i pozwalające cieszyć się precyzyjnymi wysokimi tonami, przejrzystym zakresem średniotonowym i imponująco czystym basem.

Głośnik Bowers & Wilkins T7

 

Projektanci Bowers & Wilkins wyposażyli T7 w dwa 50-mm przetworniki, które zostały zoptymalizowane tak, aby zagwarantować wysokiej jakości brzmienie mimo niewielkiej obudowy. Membrany głośników wykonane są z włókna szklanego, a wszystkie komponenty zamocowane są wewnątrz stalowego kosza. Dzięki przemyślanej konstrukcji kosz wyróżnia się znaczną otwartą przestrzenią, co poprawia przepływ powietrza i jednocześnie gwarantuje nadzwyczajnie naturalny dźwięk. Także ruchome części głośników, które opracowano pod kątem zapewnienia długiego skoku i niskiego rezonansu, zapewniają rozszerzenie zakresu odtwarzanych niskich częstotliwości bez podkolorowania lub zniekształceń.

 Mocne i precyzyjne niskie tony, jakie gwarantuje T7, to również zasługa specjalnych promienników basu (ABR) o wysokiej mocy. Zapewniają one nadzwyczajne pasmo przenoszenia, głębię i muzyczne bogactwo, niespotykane dotychczas w tak kompaktowej konstrukcji. W celu zapewnienia sztywności i maksymalnie tłokowego ruchu, membrany ABR wykorzystują mocno napiętą warstwę tłumiącą – kauczukowy klej pomiędzy dwoma stalowymi powłokami. Warstwowa konstrukcja zwiększając sztywność umożliwia kontrolowanie niepożądanego rezonansu i eliminuje „dzwonienie” wysokich tonów. 

Specyfikacja Bowers & Wilkins T7

Moc wzmacniacza24 W
Pasmo przenoszenia58 Hz - 19 kHz
BluetoothTak (aptX™)
Port USBTak (tylko zasilanie)
Wejście analogoweTak (Mini Jack)
Wymiary (S x W x G) mm237x140x113,5
Waga kg1,786

Opinie o Bowers & Wilkins T7

3.7
Ocena:
Średnia ocen: 3.7

(3 oceny)

 • 5 2
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 1

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

3 opinie

 1. Dorian

  Ocena:
  Ocena: 1
  Zero dostępności, chociaż w opiniach głośnik brzmi całkiem ciekawie. Podobno.
 2. Robbert

  Ocena:
  Ocena: 5
  Rewelacja
 3. Mietek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Głośnik powala z nóg wygląda kozacko i gra wyśmienicie. Mogę polecić go każdemu.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: