Marki: NAD, KEF

C 700 + R3

 

NAD C 700 - wzmacniacz sieciowy

Model C 700 powstał w oparciu o bogate doświadczenie firmy NAD Electronics w dziedzinie projektowania i produkcji wzmacniaczy zintegrowanych. Jest to wysokowydajne i funkcjonalne urządzenie, przeznaczone dla współczesnych melomanów, do którego „wystarczy dodać głośniki”. Napędzany przez układ wzmocnienia HybridDigital UcD, model C 700 dostarcza 80 W mocy ciągłej na kanał, zapewniając dynamiczne brzmienie podczas odtwarzania muzyki z serwisów takich jak Tidal, Qobuz czy Spotify, cyfrowej biblioteki muzycznej użytkownika i wielu innych źródeł.

NAD C 700 obsługuje system multiroom BluOS. Dzięki temu możesz stworzyć w swoim domu jedną z najbardziej zaawansowanych sieci muzycznych, obsługującą formaty audio wysokiej rozdzielczości, dodając do niej inne głośniki i odtwarzacze kompatybilne z platformą BluOS. Kompaktowa konstrukcja modelu C 700 emanuje jakością i niewymuszoną elegancją dzięki korpusowi z litego aluminium i szklanemu panelowi przedniemu z 5-calowym kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości.

NAD C 700

Uczta dla zmysłów

C 700 to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć w swoim systemie audio urządzenie typu „wszystko w jednym” stworzone na miarę ery streamingu. Wystarczy, że podłączysz do niego głośniki, a następnie wybierzesz muzykę, której chcesz posłuchać. Możesz to zrobić za pomocą intuicyjnej aplikacji BluOS Controller zainstalowanej na smartfonie, tablecie lub komputerze.

Wykorzystując sprawdzoną technologię wzmacniacza HybridDigital UcD firmy NADC 700 może dostarczyć 2 × 80 watów mocy ciągłej i 2 × 120 watów mocy chwilowej, a tym samym napędzić praktycznie dowolne kolumny głośnikowe. Wysoce wydajna konstrukcja wzmacniacza UcD, znana jest z ultraniskiego poziomu szumów i zniekształceń w całym przetwarzanym paśmie audio, niezależnie od tego, z jakimi kolumnami pracuje urządzenie. Dzięki eleganckiemu, minimalistycznemu wzornictwu i wysokiej klasy materiałom, model C 700 angażuje rozmaite zmysły – nie tylko słuch, ale również wzrok i dotyk.

Wzmacniacz wykorzystuje solidną, aluminiową obudowę, ze szklanym panelem przednim i 5-calowym kolorowym ekranem o wysokiej rozdzielczości, który wyświetla okładki albumów, postęp odtwarzania utworów i parametry związanie z ustawieniami urządzenia. Śledząc menu na kolorowym wyświetlaczu wzmacniacza sieciowego C 700, można regulować ustawienia za pomocą pokrętła i przycisków nawigacyjnych ulokowanych na panelu przednim. Ponadto C 700 może uczyć się poleceń z ulubionego pilota zdalnego sterowania, np. pilota do telewizora.

NAD C 700

Dowiedz się więcej o wzmacniaczu NAD C 700

 

KEF R3

KEF R3 jest 3-drożną podstawkową kolumną głośnikową, w której projektanci zastosowali te same przetworniki, które znalazły się do topowym modelu R11. Potężny, 165-milimetrowy głośnik niskotonowy, 125-milimetrowy średniotonowy i 25-milimetrowy wysokotonowy z aluminiową kopułką w układzie Uni-Q wynoszą możliwości dźwiękowe na całkowicie nowy poziom. Dzięki temu ta pełnozakresowa konstrukcja spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników.

  • Współosiowy zespół głośnikowy Uni-Q
  • 3-drożna konstrukcja bas-refleks
  • Układ wzmocnień Constrained Layer Damping
  • Elastyczny port bas-refleks

Nowa definicja radości

Nic nie dorówna emocjom, które pojawiają się podczas pierwszego odsłuchu wspaniałej muzyki. To uczucie ekscytacji, kiedy każda zmiana nuty, frazy i akordu ujawnia się w całej swej okazałości. Nowa seria KEF R została przeprojektowana od podstaw, aby zapewnić dźwięk tak czysty i tak emocjonujący, że każdy odsłuch staje się prawdziwie wyjątkowym wydarzeniem. W nowej serii R łączą się dekady doświadczenia i niezrównana pasja projektantów do muzyki. Wykorzystując innowacje wywodzące się z serii Reference oraz nowo opracowane rozwiązania techniczne nowa seria R dostarcza więcej szczegółów i jeszcze większe emocje. Każdy element zastosowany w tej serii został precyzyjnie zaprojektowany, aby odwzorować radość charakterystyczną dla pierwszego odsłuchu.

R to początek Reference

Urzeczywistniane przez firmę KEF poszukiwanie muzycznej perfekcji wymaga nieustannych innowacji. Jest to prawdziwe tak samo dzisiaj, jak i w chwili rozpoczęcia działalności KEF w 1961 r. Innowacje obejmują całe spektrum audio i całą kolumnę głośnikową, począwszy od nowej wersji legendarnego przetwornika Uni-Q, poprzez ulepszoną obudowę, aż po udoskonalenia innych akustycznie istotnych elementów. Dzięki wyeliminowaniu podkolorowania dźwięku, poprawiła się przejrzystość i dokładność, co pozwoliło wynieść serię R na dotychczas nieosiągalny poziom.

Uni-Q

KEF stworzył swój autorski przetwornik Uni-Q w 1988 r. i od tego czasu sukcesywnie udoskonala go. Niezmienne jest tylko to, dlaczego KEF pozostaje wierny tej konstrukcji: umieszczenie przetwornika wysokotonowego w centralnej części głośnika średniotonowego przybliża do uzyskania ideału akustycznego jakim jest pojedyncze źródło punktowe. Układ zastosowany w serii R jest już 12. generacją tej unikatowej konstrukcji i stanowi kolejny krok naprzód w odniesieniu do jakości dźwięku.

Dowiedz się wiecej o KEF R3

 

Specyfikacja NAD C 700 + R3

C 700
Moc wyjściowa2 x 80 W
Impedancja głośników (min)
Pasmo przenoszenia±0.18 dB (20 Hz - 20 KHz)
Stosunek sygnał/szum>84dB(A-weighted,500mV input,ref.1W out in 8 ohms)
Zniekształcenia THD<0.04% (250 mW to 90 W, 4 ohms)
Wyjście słuchawkoweNie
Korekcja tonówTak
PilotNie
Głośniki A/BNie
Pobór mocy (standby)< 0.5 W
Wymiary (S x W x G) mm218 x 96 x 266
Waga kg4.8
InneHigh-resolution audio to 24-bit/192Hz; MQA decoding and rendering; Obsługa głosowa: Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant; aptX HD Bluetooth; Wi-Fi 5; 12V Trigger;
R3 (czarny)
System3-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa15-180W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy165mm głośnik niskotonowy
Przetwornik wysokotonowyTweeter typu Uni-Q 25mm HF, 125mm MF
Pasmo przenoszenia38Hz - 50kHz (-6dB)
Wymiary (S x W x G) mm422.2 x 199.6 x 335.5
Waga kg13.5

Polecane Produkty

Akcesoria do NAD C 700 + R3

Opinie o NAD C 700 + R3

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: