Bluesound POWERNODE

Bluesound POWERNODE, bezprzewodowy strumieniowy wzmacniacz multiroom, jest konstrukcją hi-fi, która została opracowana na nowo z myślą o erze strumieniowania dźwięku. Urządzenie łączy audiofilskiej klasy komponenty i możliwości odtwarzania muzyki w systemie multiroom, pozwalając stworzyć intuicyjny system high-res audio typu „dodaj tylko głośniki”. Kompaktowa, minimalistyczna obudowa skrywa wielokrotnie nagradzaną amplifikację hi-fi zapewniającą moc 2 × 80 W oraz wysokiej klasy przetwornik c/a high-res, a samo urządzenie zapewnia dostęp do całej kiedykolwiek nagranej muzyki po stuknięciu w aplikację BluOS Controller na urządzenia smart i laptopy.

Bluesound POWERNODE

POWERNODE - kluczowe funkcje i specyfikacja

 • Platforma wzmacniacza HybridDigital™ o mocy 80 W na kanał przy 8 omach
 • 4-rdzeniowy procesor ARM® Cortex™ A53 1,8 GHz
 • Premium DAC 384 kHz/32 bity
 • Wejścia HDMI eARC, optyczne i analogowe
 • AirPlay 2 do integracji z ekosystemem Apple
 • Możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki BluOS™
 • Strumieniowanie high-res audio i muzyki MQA
 • Sterowanie głosowe za pomocą Apple Siri, Amazon Alexa i asystent Google
 • Dwuzakresowe Wi-Fi + gigabitowy Ethernet
 • Dwukierunkowy Bluetooth aptX™ HD
 • Funkcja uczenia pilota IR, wejście IR, wyzwalacz 12 V
 • Przewodowe i bezprzewodowe wyjście słuchawkowe
 • Przewodowe i bezprzewodowe wyjście subwooferowe
 • Sterowanie dotykowe z przyciskami szybkiego wyboru
 • Czarne lub białe wykończenie

Tylko dodaj głośniki

Kompaktowy i minimalistyczny POWERNODE łączy w sobie źródło, przedwzmacniacz i wzmacniacz. Model ten pozwala wydobyć z kolumn głośnikowych wszystko co najlepsze – to zasługa wielokrotnie nagradzanej, audiofilskiej klasy amplifikacji, która dostarcza 80 W mocy na kanał. Wysokiej jakości DAC dostarcza studyjnej jakości muzykę high-res, wspierając m.in. pliki FLAC, MQA i inne popularne formaty. Aplikacja BluOS Controller zapewnia dostęp do serwisów strumieniowych takich jak Spotify, Tidal, Qobuz i wielu innych, lub też z biblioteki muzycznej użytkownika poprzez Apple AirPlay 2, Bluetooth aptX HD, a nawet podłączonego do sieci dysku lub dysku twardego USB.

Bluesound POWERNODE

Dowiedz się więcej o Bluesound POWERNODE

 

KEF R3

KEF R3 jest 3-drożną podstawkową kolumną głośnikową, w której projektanci zastosowali te same przetworniki, które znalazły się do topowym modelu R11. Potężny, 165-milimetrowy głośnik niskotonowy, 125-milimetrowy średniotonowy i 25-milimetrowy wysokotonowy z aluminiową kopułką w układzie Uni-Q wynoszą możliwości dźwiękowe na całkowicie nowy poziom. Dzięki temu ta pełnozakresowa konstrukcja spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników.

 • Współosiowy zespół głośnikowy Uni-Q
 • 3-drożna konstrukcja bas-refleks
 • Układ wzmocnień Constrained Layer Damping
 • Elastyczny port bas-refleks

Nowa definicja radości

Nic nie dorówna emocjom, które pojawiają się podczas pierwszego odsłuchu wspaniałej muzyki. To uczucie ekscytacji, kiedy każda zmiana nuty, frazy i akordu ujawnia się w całej swej okazałości. Nowa seria KEF R została przeprojektowana od podstaw, aby zapewnić dźwięk tak czysty i tak emocjonujący, że każdy odsłuch staje się prawdziwie wyjątkowym wydarzeniem. W nowej serii R łączą się dekady doświadczenia i niezrównana pasja projektantów do muzyki. Wykorzystując innowacje wywodzące się z serii Reference oraz nowo opracowane rozwiązania techniczne nowa seria R dostarcza więcej szczegółów i jeszcze większe emocje. Każdy element zastosowany w tej serii został precyzyjnie zaprojektowany, aby odwzorować radość charakterystyczną dla pierwszego odsłuchu.

R to początek Reference

Urzeczywistniane przez firmę KEF poszukiwanie muzycznej perfekcji wymaga nieustannych innowacji. Jest to prawdziwe tak samo dzisiaj, jak i w chwili rozpoczęcia działalności KEF w 1961 r. Innowacje obejmują całe spektrum audio i całą kolumnę głośnikową, począwszy od nowej wersji legendarnego przetwornika Uni-Q, poprzez ulepszoną obudowę, aż po udoskonalenia innych akustycznie istotnych elementów. Dzięki wyeliminowaniu podkolorowania dźwięku, poprawiła się przejrzystość i dokładność, co pozwoliło wynieść serię R na dotychczas nieosiągalny poziom.

Dowiedz się więcej o kolumnach KEF R3

 

Specyfikacja Bluesound POWERNODE + R3

POWERNODE (biały)
Bezprzewodowy streamingWi-Fi, AirPlay, Bluetooth
Serwisy strumieniująceQobuz, Spotify, TIDAL
Sterowanie aplikacjąTak
WiFiTak
Odtwarzane formaty plikówAAC, ALAC, MP3, OGG, WMA, WMA-L
BluetoothTak
Wymiary (S x W x G) mm220 x 70 x 190
Waga kg1,78
Inne4-rdzeniowy procesor ARM® Cortex™ A53 1,8 GHz, Premium DAC 384 kHz/32 bity, Sterowanie głosowe za pomocą Apple Siri, Amazon Alexa i asystent Google
KEF R3 WH.KOL.PODSTAWKOWE

Polecane Produkty

Akcesoria do Bluesound POWERNODE + R3

Opinie o Bluesound POWERNODE + R3

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: