Radio cyfrowe DAB+


Radio cyfrowe to obecnie najbardziej zaawansowany sposób emisji audycji radiowych. Tunery DAB+ i inne urządzenia wyposażone w moduł umożliwiający obsługę radia cyfrowego pozwalają cieszyć się czystym dźwiękiem – bez szumu i zakłóceń, często pojawiających się w przypadku tradycyjnego radia analogowego. Dzięki temu nie trzeba wymieniać radia, aby korzystać z szerokiego dostępu do radia analogowego, jak i cieszyć się czystym dźwiękiem, który zapewnia radio cyfrowe. Zaletą technologii cyfrowej jest również to, że pozwala ona dostarczać większą ilość informacji niż popularny system RDS (Radio Data System), np. strony internetowe, obrazy, tytuły piosenek, nazwy albumów i informacje o wykonawcy. Co więcej, DAB+ ułatwia także wyszukiwanie stacji radiowych. Można je odnaleźć m.in. wpisując nazwę rozgłośni, a nie tylko częstotliwość, jak w przypadku radia analogowego.

Sklep tophifi.pl oferuje szeroką gamę urządzeń radiowych, które obsługują zarówno analogowe radio FM, jak i cyfrowe DAB+. Wybierając dowolny tuner z FM i DAB+ z gamy produktowej firm Rotel, Yamaha lub Tivoli Audio można zyskać pewność, że odtwarzany dźwięk spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Na szczególną uwagę zasługują modele, które dodatkowo obsługują łączność bezprzewodową. Radio Bluetooth to uniwersalna konstrukcja, umożliwiająca odsłuch audycji radiowych i pozwalająca odtwarzać muzykę wprost ze smartfona, tabletu, komputera lub innego źródła kompatybilnego z Bluetooth.

W wielu urządzeniach z wbudowanym tunerem DAB+ dostępne są także praktyczne udogodnienia. Wśród nich znajdziemy m.in. zegar z budzikiem, moduł CD, a także port USB. Ten ostatni umożliwia podłączenie do urządzenia zewnętrznego odtwarzacza i przesyłanie plików muzycznych, np. popularnych MP3. Dzięki swojej funkcjonalności, a niejednokrotnie także dzięki swojej nowoczesnej stylistyce i kompaktowym rozmiarom radia cyfrowe idealnie wpisują się w wystrój pokoju gościnnego, sypialni i kuchni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną w sklepie tophifi.pl, obejmującą wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości radia cyfrowe projektowane przez znanych i cenionych producentów.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Bluetooth
Producent
Zakresy fal
WiFi
Sterowanie aplikacją
Radio internetowe

Tivoli Audio Albergo+

Tivoli Audio
Tunery FM
1 095

Model Albergo+ to kompaktowe radio z wbudowanym tunerem DAB/DAB+ i FM, zegarem i modułem Bluetooth. Wysoką jakość dźwięku zapewniają 76-mm przetwornik oraz  profil A2DP, a łączność bezprzewodowa umożliwia odtwarzanie muzyki np. z urządzeń przenośnych. 

Model 10+
Wyprzedaż

Tivoli Audio Model 10+

Tivoli Audio
Radio cyfrowe DAB+
949 zł
769

Model 10+ to wysokiej klasy radioodbiornik, który łączy luksusowe wykończenie z wysokiej jakości dźwiękiem radia cyfrowego DAB/DAB+ i analogowego FM. Funkcjonalność modelu zwiększają czytelny wyświetlacz, wbudowany zegar cyfrowy oraz wejście Aux do podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku.

Tivoli Audio Music System Three+

Tivoli Audio
Tunery FM
1 585 zł
1 495

Music System Three+ to przenośny system hi-fi, wyposażony w tuner cyfrowy DAB/DAB+ i analogowy FM RDS oraz moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth. Kompaktowa konstrukcja ułatwia przenoszenie modelu, a wbudowany akumulator zapewnia energię na ponad 20 godzin pracy systemu. 

Rotel RT-1570

Rotel
Radio cyfrowe DAB+
4 999

RT-1570 jest zaawansowanym i wszechstronnym tunerem obsługującym radio analogowe FM, cyfrowe DAB+ oraz radio internetowe. Wysokiej klasy podzespoły zapewniają naturalne, czyste brzmienie muzyki, zarówno tej płynącej z eteru, jak również odtwarzanych plików muzycznych MP3, FLAC i AIFF. 

Prosimy o kontakt
Sonoro Relax
Nowość

Sonoro Sonoro Relax

Sonoro
Radio cyfrowe DAB+
1 699

Sonoro Relax to zegar z budzikiem na miarę XXI wieku. Dzięki łączności Wi-Fi pozwala na dostęp do nieskończonej ilości muzyki.

Sonoro Stream
Nowość

Sonoro Sonoro Stream

Sonoro
Radio cyfrowe DAB+
1 199

SonoroStream - to Hi-Endowe radio internetowe pozwala na strumieniowanie muzyki, korzystanie z serwisów strumieniowych, czy oczywiście słuchanie stacji radiowych. Jego odporna na wilgoć budowa pozwala korzystać z niego nawet w łazience.

Yamaha T-D500

Yamaha
Radio cyfrowe DAB+
1 749 zł
1 398
Zaawansowany tuner pozwalający zapamiętać 40 stacji DAB/DAB+ oraz po 30 stacji FM i AM. Urządzenie umożliwia odbiór sygnału RDS, a obsługę ułatwia 2-wierszowy wyświetlacz.
T11
Promocja

Rotel T11

Rotel
Tunery FM
1 799 zł
1 619
T11 jest najnowszą konstrukcją z bogatej linii tunerów, jakie Rotel stworzył od początków swojej ponad półwiecznej historii. Urządzenie wyposażone jest w tuner analogowy FM z RDS oraz moduł do odbioru radiofonii cyfrowej DAB+. Wygodę obsługi Rotela T11 zwiększa programator, pozwalający zapisać w pamięci urządzenia do 30 stacji FM oraz 30 stacji DAB.

Rotel T14

Rotel
Tunery FM
3 899 zł
3 499
Rotel T14 z najnowszej serii 14 to najnowocześniejszy tuner, który zapewnia łatwy, niemal nieograniczony dostęp do muzyki. Urządzenie wyposażone jest w tuner analogowy FM oraz tuner cyfrowy DAB+, a funkcjonalność zwiększa obsługa radia internetowego i serwisów muzycznych online.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław