Kategoria

Systemy mini Yamaha

Filtry

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 10

 1. Nowość
  MusicCast 200

  MusicCast 200

  Yamaha
  Systemy mini
  As low as 2 899 zł Regular Price 3 399 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3399 zł
 2. Pianocraft MCR-B370D

  Pianocraft MCR-B370D

  Yamaha
  Systemy mini
  Special Price 1 699 zł Regular Price 2 099 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1769 zł
 3. MCR-B370D + Nota 240

  MCR-B370D + Nota 240

  Yamaha, Indiana Line
  Zestawy stereo
  Special Price 2 029 zł Regular Price 2 443 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1899 zł
 4. MCR-B370D + Nota 260

  MCR-B370D + Nota 260

  Yamaha, Indiana Line
  Zestawy stereo
  Special Price 2 249 zł Regular Price 2 747 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1999 zł
 5. MCR-B370D + LX-1

  MCR-B370D + LX-1

  Mission, Yamaha
  Systemy mini
  Special Price 2 059 zł Regular Price 2 347 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1849 zł
 6. MCR-B370D + LX-2

  MCR-B370D + LX-2

  Yamaha, Mission
  Systemy mini
  Special Price 2 439 zł Regular Price 2 547 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1999 zł
 7. MCR-B370D + Tesi 241

  MCR-B370D + Tesi 241

  Yamaha, Indiana Line
  Zestawy stereo
  Special Price 2 119 zł Regular Price 2 547 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1899 zł
 8. MCR-B370D + Alpha P3

  MCR-B370D + Alpha P3

  PSB Speakers, Yamaha
  Systemy mini
  Special Price 2 348 zł Regular Price 2 598 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2399 zł
 9. Outlet
  Pianocraft MCR-B270D srebrny
  Special Price 1 499 zł Regular Price 1 799 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1799 zł
  srebrny
 10. MusicCast Pianocraft MCR-N470D

  MusicCast Pianocraft MCR-N470D

  Yamaha
  Yamaha MusicCast
  Special Price 2 398 zł Regular Price 2 698 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2499 zł

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 10

Systemy mini Yamaha

Mini wieże Yamaha są urządzeniami, które składają się z elektroniki oraz głośników podstawkowych. To prawdziwy system Hi-Fi, który mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów całego zestawu zapewnia bardzo dobrą jakość brzmienia. Użytkownik może wybrać konfigurację sprzętu dopasowaną do jego potrzeb spośród wielu dostępnych zestawów. Poszczególne modele różnią się funkcjami, kolumnami dostępnymi w zestawie oraz oczywiście charakterem dźwięku. Użytkownik może wybrać zarówno zestawy składające się ze wzmacniacza oraz odtwarzacza, jak i elektronikę typu all-in-one. W pierwszej opcji producent oferuje różne źródła dźwięku, czyli odtwarzacz płyt, odtwarzacz strumieniowy. Amplituner z kolei agreguje kilka funkcji w jednej obudowie. Jeśli lubicie słuchać radia internetowego, czy serwisów streamingowych, dobrym rozwiązaniem będzie system mini Yamaha z odtwarzaczem sieciowym. Jeśli najczęściej słuchacie płyt CD, warto wybrać właśnie odtwarzacz CD lub amplituner z CD. Dużą zaletą systemów mini hi-fi jest odpowiednia konfiguracja komponentów przez producenta. Oznacza to, że użytkownik kupuje gotowy zestaw, którego nie trzeba konfigurować oraz martwić się o właściwe dopasowanie komponentów. Wystarczy tylko podłączyć sprzęt i cieszyć się ze słuchania ulubionej muzyki.

Yamaha mini system będzie dobrym wyborem nie tylko dla początkujących użytkowników. Mini hifi system Yamaha sprawdzi się także jako zestaw dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy mają już sprecyzowane oczekiwania odnośnie brzmienia i funkcji systemu audio. Dzięki możliwości dobrania głośników użytkownicy mogą w przyszłości wymienić ten komponent na inny. Warto pamiętać, że w sprzedaży dostępne są także systemy mini Yamaha 2.1, które zawierają dodatkowo subwoofer aktywny. Pozwala on poprawić przetwarzanie niskich tonów. Zestaw mini z subwooferem sprawdzi się zwłaszcza w pomieszczeniach o większej powierzchni, gdzie przetwarzanie niskich tonów przez głośniki podstawkowe może okazać się niewystarczające.

Mini wieże z technologią Yamaha MusicCast

Oprócz systemów składających się ze źródła i wzmacniacza Yamaha oferuje także miniwieże z serii Pianocraft. Ten niewielki sprzęt wyróżnia się nowoczesnym i uniwersalnym wzornictwem. Dzięki temu może stać się także elementem wystroju wnętrza, którego wcale nie trzeba ukrywać.

Miłośnicy nowoczesnych źródeł sygnału szczególnie docenią funkcje sieciowe dostępne w systemach mini. Yamaha słynie z dopracowanego systemu MusicCast, który skupia te funkcje. Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej MusicCast, dostępnej na urządzenia mobilne, użytkownik może obsługiwać serwisy streamingowe, czyli Spotify, Tidal, Deezer. Warto przypomnieć, że niezbędny jest w tym przypadku pakiet premium każdego z serwisów. Systemy mini PianCraft odtwarzają także radio internetowe oraz pliki muzyczne z domowej biblioteki. Łączność bezprzewodowa pozwala także na stworzenie systemu multiroom. Sterowanie poszczególnymi urządzeniami odbywa się z poziomu wspomnianej już aplikacji MusicCast. Pozwala ona całkowicie bezprzewodowo sterować wszystkimi urządzeniami w domowej sieci. Warto pamiętać, że producenci umożliwiają podłączanie do systemu multiroom jedynie urządzeń jednego producenta. W przypadku urządzeń z technologią Yamaha MusicCast nie jest to jednak problemem, gdyż oferta urządzeń jest niezwykle szeroka. W jej skład wchodzą wzmacniacze, amplitunery, głośniki bezprzewodowe, a nawet gramofon.

System MusicCast zapewnia łączność bezprzewodową z komunikacją Wi-Fi. Urządzenia z serii Pianocraft są standardowo wyposażone nie tylko w moduł Wi-Fi, lecz także w Bluetooth i AirPlay. Opisywane systemy dostępne są w dwóch wersjach: wyposażone w radio internetowe DAB+ oraz pozbawione tej funkcji. Warto pamiętać, że radio cyfrowe umożliwia bezpłatny dostęp do tysięcy stacji radia internetowego z całego świata.

Część  amplitunerów z serii PianoCraft ma także wbudowany odtwarzacz CD. Jeśli zatem macie kolekcję ulubionych płyt CD, można je odtwarzać i cieszyć się wysoką jakością dźwięku. Niektóre modele wyposażone zostały w wejścia cyfrowe (optyczne, koksjalne). Dzięki temu system można podłączyć np. do telewizora, co jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalność takiego mini systemu.

Mini wieża Yamaha

Mini wieże z serii Pianocraft obejmują kilka modeli, które różnią się także mocą. Jeśli zatem zamierzacie słuchać muzyki w pomieszczeniu o powierzchni powyżej 20 metrów kwadratowych, warto wybrać model o wyższej mocy wyjściowej, np. Yamaha Grand PianoCraft MCR-N870D.

Użytkownicy podkreślają, że urządzenia z serii PianoCraft łączy piękne wzornictwo, które sprawdza się w pomieszczeniach o różnym wystroju. Urządzenia dostępne są w kolorze czarnym i srebrnym. Obudowy we wszystkich urządzeniach z serii mini są niższe i węższe od standardowych. Wszystkie przyciski i pokrętła rozmieszczone są w sposób instynktowny. Są też czytelnie podpisane, dlatego obsługa systemów mini PianoCraft nie powinna sprawiać problemu użytkownikom.

Tylna ścianka sprzętu mini hi-fi z serii PianoCraft zależy oczywiście od modelu. Nawet podstawowe urządzenia Yamaha z serii MCR wyposażone są w wejścia analogowe RCA, wejście USB, gniazdo LAN (poza komunikacją Wi-Fi), wyjście słuchawkowe, czy wyjście subwooferowe, co daje spore możliwości podłączeniowe.

Mini wieże Yamaha

Ceny urządzeń z serii PianoCraft są zróżnicowane. Producent tak dobrał urządzenia, aby były dostępne dla szerokiego grona użytkowników. Oferta japońskiego producenta jest bowiem kierowana do szerokiego grona odbiorców, którzy pragną uzyskać ze swojego systemu wysoką jakość dźwięku. Podstawowe modele z głośnikami podstawkowymi można nabyć już za około 2000 złotych, co jest kwotą bardzo przystępną, zważywszy na to, że otrzymujemy mini system hifi z wieloma funkcjami. W ofercie są także bardziej rozbudowane urządzenia, które producent określa mianem niepisanej serii Grand Pianocraft. Są to także urządzenia,  które należą do systemów mini, jednak wyróżniają się wyższą mocą, najbogatszą funkcjonalnością, w tym funkcjami sieciowymi. Ponownie chodzi o rozbudowane funkcje sieciowe z technologią Yamaha MusicCast na czele. Urządzenia te dysponują także wyższą mocą wyjściową.

Nieodłączną częścią systemów mini są głośniki. System Piano Craft MCR-670 oferowany jest fabrycznie z monitorami Yamaha NS-BP301. Są to niewielkie, dwudrożne konstrukcje z 13 centymetrowym przetwornikiem średnio-niskotonowym z membraną polimerową wprost stworzone do odtwarzania muzyki. Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów obudowy głośniki wyróżniają się przestrzennym i zrównoważonym dźwiękiem. Bas okazuje się wystarczający, natomiast średnie tony są bliskie i naturalne. Pozostałe systemy Yamaha oferowane są z wysokiej jakości kolumnami podstawkowymi renomowanych marek, np. Bowers & Wilkins, Elac, Mission, czy Indiana Line. Dzięki temu użytkownicy mini wieże Yamaha występują w różnych konfiguracjach.

Mini wieża Yamaha - prawdziwy system Hi-Fi

Każda oferowana wieża Yamaha wraz z jest głośnikami to pełnoprawny sprzęt hi-fi, który wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wielu recenzentów podkreśla, że opisywane systemy mini potrafią nagłośnić pomieszczenie o powierzchni nawet kilkunastu metrów kwadratowych, nie zajmując wiele miejsca.

Systemy mini oraz amplitunery stereo japońskiego producenta wyróżniają się dynamicznym, przestrzennym brzmieniem oraz w ujęciu ogólnym wysoką jakością dźwięku. . Te cechy są cenione przez Klientów i recenzentów, wraz z funkcjami sieciowymi w które są wyposażane, pozwalają wydobyć radość i emocje z odtwarzanej muzyki.

Nasza

Strefa wiedzy

Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla poczatkujących i dla zaawansowanych? Poradnik Top Hi-Fi

Czytaj
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla poczatkujących i dla zaawansowanych? Poradnik Top Hi-Fi

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Czytaj
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Czytaj
Jakie stereo wybrać?

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?

Czytaj
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Czytaj
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Czytaj
Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Czytaj
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla poczatkujących i dla zaawansowanych? Poradnik Top Hi-Fi
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla poczatkujących i dla zaawansowanych? Poradnik Top Hi-Fi
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jakie stereo wybrać?
Jakie stereo wybrać?
Przeglądaj strefę wiedzy
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Przeglądaj strefę wiedzy
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest system multiroom?
Co to jest system multiroom?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Przeglądaj strefę wiedzy

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: