Tuner FM T-S500 Yamaha

Ten uniwersalny tuner został zaprojektowany specjalnie z myślą o topowych wzmacniaczach i odtwarzaczach hi-fi firmy Yamaha. Jego uniwersalne funkcje sprawiają, że bez problemu T-S500 dopasuje się do systemu, złożonego ze wzmacniaczy oraz odtwarzaczy Yamaha.


Trudno nie zauważyć, że urządzenie idealnie pasuje rozmiarami oraz wzornictwem do obecnej linii wzmacniaczy oraz odtwarzaczy firmy Yamaha. Ale to nie wszystko. Jego wyrafinowany wygląd kryje w sobie najnowsze technologie i funkcjonalną uniwersalność co sprawia, że parametry brzmieniowe oraz użytkowe tego urządzenia są znakomite.
Uwagę zwraca duży, mogący pomieścić 16 znaków w dwóch rzędach, wyświetlacz oraz solidna, aluminiowa obudowa. Jednak nie tylko te cechy sprawiają, że T-S500 jest doskonałym tunerem. Przede wszystkim, o jego funkcjonalności świadczy pamięć 40 stacji AM/FM, automatyczne zapamiętywanie stacji FM, automatyczne strojenie oraz odbiór informacji ze stacji radiowych nadających w standardzie Radio Data System (RDS).

T-S500 jest idealnym tunerem dla wszystkich osób, które pragną wzbogacić swój system o uniwersalny, wszechstronny tuner, który dodatkowo nie nadszarpnie znacząco domowego budżetu a idealnie dopasuje się jako część złożonego systemu audio od Yamahy.

 

Specyfikacja Yamaha T-S500

Pojemność programatora40
Pasmo przenoszenia (FM)20 Hz - 15.000
Stosunek sygnał/szum (FM)75
Zniekształcenia THD (FM)0,5
Selektywność (FM)70
Czułość użytkowa (FM)1,0
Separacja kanałów (FM)43
Pasmo przenoszenia (DAB)-
Stosunek sygnał/szum (DAB)-
Zniekształcenia THD (DAB)-
Selektywność (DAB)-
Czułość (DAB)-
Separacja kanałów (DAB)-
Pobór mocy (max)9
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm435 x 94 x 450
Waga kg5,8

Opinie o Yamaha T-S500

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Zeniq

  Ocena:
  Ocena: 5
  Podstawowy tuner w klasycznym wydaniu od Yamahy. Anodyzowane aluminium w kolorze czarnym lub srebrnym. Pracuje w zakresach FM i AM. Tuner posiada obsługę RDS.

Do pobrania

Katalog

Test / Recenzja

News

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: