Marka: Pioneer

SX-N30AE czarny

Pioneer SX-N30AE

Zaawansowana konstrukcja Pioneera odpowiada wszystkim potrzebom współczesnego miłośnika muzyki.

Najważniejsze cechy:

  • obsługa serwisów strumieniowych Spotify®, TIDAL, Deezer i radia internetowego TuneIn
  • wbudowany Apple AirPlay i Chromecast
  • intuicyjne sterowanie za pomocą aplikacji na smartfony i tablety
  • wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy
Pioneer SX-N30AE

Mocny amplituner SX-N30AE jest doskonałym fundamentem do budowania domowego zestawu stereofonicznego. Dzięki dużej mocy możemy wysterować duże zestawy głośnikowe, a dostarczany do odbiorcy dźwięk jest soczysty i pełen werwy. Pioneer SX-N30AE jest urządzeniem XXI wieku kładącym duży nacisk na strumieniowanie muzyki i dostęp do najnowszych technologii takich jak np. Chromecast. Zastosowano również dużą ilość złącz umożliwiających podłączenie wielu zewnętrznych źródeł dźwięku, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie bardziej tradycyjnych słuchaczy.


Chciałbyś zminimalizować ilość komponentów audio bez utraty funkcjonalności? Z Urządzeniem SX-N30AE brak zewnętrznych źródeł dźwięku nie stanowi większego problemu, wystarczy łącze internetowe. Wystarczy podpiąć wzmacniacz do światowej sieci fizycznie za pomocą gniazda RJ45 lub bezprzewodowo. Wbudowany moduł Wi-Fi jest dwupasmowy i obsługuje kanały o częstotliwości 5 GHz oraz 2,4 GHz.

Pioneer SX-N30AE

Dostęp do serwisów Spotify, Tidal i Deezer oraz darmowego radia internetowego TuneIn gwarantuje niewyczerpane źródło emocji muzycznych. Intuicyjne sterowanie aplikacją na smartfon lub tablet pozwala łatwo wybrać źródło dźwięku lub ulubioną stację radiową - bez ruszania się z fotela. Obsługa Bluetooth, wbudowany Chromecast i DTS PlayFi daje możliwość odtwarzania muzyki bezpośrednio z urządzeń mobilnych.

Producent nie zapomniał o wyposażeniu tego modelu w przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wyłącznie wkładki gramofonowe MM. Niezależnie od wybranego źródła sygnału, muzyka może rozbrzmiewać w całym domu. To zasługa zaimplementowania technologii Multi-Room Flareconnect.  Pionieer SX-N30AE to doskonały wybór zarówna dla osób rozpoczynających przygodę w świecie Hi-Fi, jak i posiadaczy rozbudowanych zestawów stereofonicznych, zainteresowanych wejściem w świat cyfrowych serwisów muzycznych.

Specyfikacja Pioneer SX-N30AE czarny

Moc wyjściowa135 W/ch (6 ohms, 1 kHz, THD 1.0 %, 1ch Driven)
Zakresy radioweAM, DAB, FM, Radio internetowe
Certyfikat DLNANie
Radio internetoweTak
Bezprzewodowy streamingAirPlay, Bluetooth
Serwisy strumieniująceDeezer, Spotify, Tidal
Sterowanie aplikacjąTak
WiFiTak
Odtwarzane formaty plikówAAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24Tak
BluetoothTak
Tryb Pure DirectTak
Korekcja tonówTak
Głośniki A/BTak
PilotTak
Pobór mocy (max)220 W
Pobór mocy (standby)0.1 W
Wymiary (S x W x G) mm435 x 149 x 327
Waga kg8.3

Opinie o Pioneer SX-N30AE czarny

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: