Marka: PSB Speakers

SubSeries 300 CE

Subwoofer PSB Speakers SubSeries 300

W systemie kina domowego wszystkie głośniki grają znaczącą rolę, ale możliwości subwoofera mogą w istotny sposób wpłynąć na dźwięk prezentowany przez cały system. PSB SubSeries 300 jest pierwszym z nowej linii subwooferów, w którym zasilanie powierzono wyrafinowanemu, bardzo wydajnemu wzmacniaczowi o ciągłej mocy 300 W, opracowanemu przez NAD Electronics. Model SubSeries 300 wykorzystuje również technologię trickle-down, zapożyczoną z wielokrotnie nagradzanego flagowego subwoofera PSB SubSeries 500. Dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji SubSeries 300 łączy w sobie moc, potężne uderzenie basu i muzykalność.


Od strony technicznej źródłem mocy subwoofera SubSeries 300 jest 300-mm przetwornik niskotonowy z polipropylenową membraną i gumowym zawieszeniem. Membrana współpracuje z 50-mm cewką. Ponadto projektanci zastosowali regulowaną zwrotnicę (50-150 Hz) oraz obudowę bass reflex. Wyposażenie modelu SubSeries 300 obejmuje m.in. przełącznik fazy oraz umieszczoną na przedniej ściance regulację głośności. 

Specyfikacja PSB Speakers SubSeries 300 CE

Moc wzmacniacza300 W
Głośnik300
Pasmo przenoszenia27 - 150
Automatyczna kalibracjaNie
Regulacja zakresu częstotliwościTak
Automatyczne włączanie / wyłączanieTak
PilotNie
Pobór mocy (standby)≤ 0,5
Wymiary (S x W x G) mm390 x 510 x 441
Waga kg19,5
Wersje wykończeniaCzarny
Materiał wykończeniaWinyl

Opinie o PSB Speakers SubSeries 300 CE

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: