Marka: Linn

Akurate system Hub + Series 5 - 530 Aktywne Głośniki Podłogowe (Standard Cover)

Cena na telefon
/ komplet

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Zestaw składający się z Linn Akurate system Hub oraz aktywnych głośników podłogowych Series 5 530

Odtwarzacz sieciowy Linn Akurate Hub

Model Akurate System Hub firmy Linn to połączenie odtwarzacza sieciowego i przedwzmacniacza w jednej, designerskiej obudowie. Urządzenie zapewnia bardzo dobrej jakości brzmienie, a przy tym wyróżnia się dużą wydajnością i bogatą funkcjonalnością. Różnorodne złącza dostępne na tylnym panelu modelu Akurate System Hub umożliwiają wykorzystanie go w rozmaitych konfiguracjach i systemach audio.

Linn Akurate Hub

Urządzenie marki Linn obsługuje technikę Space Optimisation. W praktyce jest to system automatycznej korekcji akustyki pomieszczenia, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie audio wysokiej jakości, zarówno podczas odtwarzania utworów muzycznych, jak i filmowej ścieżki dźwiękowej.

Akurate System Hub obsługuje przetwarzanie sygnału z 24-bitową rozdzielczością i częstotliwością próbkowania do 192 kHz. Umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z różnorodnych źródeł cyfrowych i serwisów internetowych, takich jak Tidal czy Qobuz. Obsługuje też funkcję Apple AirPlay.

Dowiedz się więcej o Linn Akurate System Hub

 

 

Linn Series 5 -530 - aktywne głośniki podłogowe

Kolumny głośnikowe Linn 530 zostały zaprojektowane po to, aby zapewnić możliwie najwyższą jakość dźwięku w domowym systemie audio. Ich wnętrze skrywa wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych. Zastosowano tu m.in. technologię Exakt, a także zaawansowany system niskotonowy Isobarik oraz wzmacniacze o łącznej mocy 300 W. Dzięki temu muzyka wywołuje równie niesamowite wrażenie, jak kolumny, z których jest odtwarzana.

Konstrukcja kolumn Linn 530 umożliwia dopasowanie ich do aranżacji pomieszczenia, w którym są wykorzystywane. Wystarczy dobrać tkaninę pokrywającą kolumny oraz wersję wykończenia podstawy i górnej części kolumn. Użytkownik ma do wyboru wiele kolorów, wzorów i tkanin, co ułatwia modyfikację wyglądu zestawu głośnikowego, np. po zmianie wystroju wnętrza.

Linn 530

Niskotonowy system Isobarik

Jednym z najważniejszych rozwiązań użytych w kolumnach Linn 530 jest niskotonowy system Isobarik. Pozwala on na uzyskanie potężnego basu, który zazwyczaj jest charakterystyczny dla modeli znacznie większych gabarytowo. W systemie Isobarik zastosowano dwa elektroakustyczne przetworniki basowe, które zostały zainstalowane u podstawy kolumny, pracują jednocześnie i skierowane są membranami do siebie.

Kolumny podłogowe firmy Linn zapewniają bardzo dobrej jakości przetwarzanie niskich tonów. W podstawie modelu Linn 530 ulokowano dwa porty bass reflex, które mają za zadanie zapewnić odpowiedni przepływ powietrza. Bas jest skierowany ku dołowi i wypromieniowywany przez odpowiednio zaprojektowane szczeliny powietrzne umieszczone nad podstawą kolumny.

Dowiedz się więcej o Linn Series 5 - 530

 

 

Specyfikacja Linn Akurate system Hub + Series 5 - 530 Aktywne Głośniki Podłogowe (Standard Cover)

Akurate System Hub (czarny)
Serwisy strumieniująceQobuz, Spotify, TIDAL
Odtwarzane formaty plikówAAC, AIFF, ALAC, DSD, FLAC, OGG, WMA
FLAC, WAV 192/24Tak
Wymiary (S x W x G) mm380 x 91 x 380
Waga kg5,8
Series 5 - 530 Aktywne Głośniki Podłogowe (Standard Cover, czarny)

Opinie o Linn Akurate system Hub + Series 5 - 530 Aktywne Głośniki Podłogowe (Standard Cover)

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: