Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Odtwarzacz sieciowy Linn Akurate Hub

Model Akurate System Hub firmy Linn to połączenie odtwarzacza sieciowego i przedwzmacniacza w jednej, designerskiej obudowie. Urządzenie zapewnia bardzo dobrej jakości brzmienie, a przy tym wyróżnia się dużą wydajnością i bogatą funkcjonalnością. Różnorodne złącza dostępne na tylnym panelu modelu Akurate System Hub umożliwiają wykorzystanie go w rozmaitych konfiguracjach i systemach audio.

Linn Akurate Hub

Urządzenie marki Linn obsługuje technikę Space Optimisation. W praktyce jest to system automatycznej korekcji akustyki pomieszczenia, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie audio wysokiej jakości, zarówno podczas odtwarzania utworów muzycznych, jak i filmowej ścieżki dźwiękowej.

Linn Akurate Hub

Akurate System Hub obsługuje przetwarzanie sygnału z 24-bitową rozdzielczością i częstotliwością próbkowania do 192 kHz. Umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z różnorodnych źródeł cyfrowych i serwisów internetowych, takich jak Tidal czy Qobuz. Obsługuje też funkcję Apple AirPlay.

Linn Akurate Hub

Akurate System Hub firmy Linn został wyposażony w różnorodne złącza cyfrowe, w tym m.in. 4 wejścia i 1 wyjście HDMI 2.0, a więc obsługujące rozdzielczość 4K, tryb HDR (ang. High Dynamic Range) i ARC (ang. Audio Return Channel) i CEC (ang. Consumer Electronics Control). Urządzenie ma też 3 wejścia i 1 wyjście cyfrowe optyczne oraz wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. Jest kompatybilne z technologią Exakt Link, co pozwala podłączyć sprzęt do Linn Exaktbox lub kolumn aktywnych obsługujących rozwiązanie Exakt Link.

 

Serwisy strumieniująceqobuz, Spotify, TIDAL
Odtwarzane formaty plikówAAC, AIFF, ALAC, DSD, FLAC, MQA, OGG, WMA
FLAC, WAV 192/24Tak
Wymiary (S x W x G) mm380 x 91 x 380
Waga kg5,8

Polecane Produkty

Akcesoria

Marka: Linn

Akurate System Hub

14 999 zł
  • Serwisy strumieniujące: qobuz, Spotify, TIDAL
  • Odtwarzane formaty plików: AAC, AIFF, ALAC, DSD, FLAC, MQA, OGG, WMA
  • FLAC, WAV 192/24: Tak
  • Wymiary (S x W x G) mm: 380 x 90 x 380

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Odtwarzacz sieciowy Linn Akurate Hub

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: