Marka: NAD

C 389

Special Price 5 999 zł Regular Price 6 999 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5555 zł
 • Moc wyjściowa: 2 x 130 W
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz ±0.3 dB
 • Stosunek sygnał/szum: Line-in, Pre-out: >106dB (IHF; A-weighted, ref. 500 mV out, unity gain); Line-in, speaker-out: >95 dB (A-weighted, 500 mV input, ref. 1 W out in 8 ohms)
 • Zniekształcenia THD: Line-in, Pre-out: <0.002 % @ 2 V out; Line-in, speaker-out: <0.02% (250 mW to 130 W, 8 ohms and 4 ohms)

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 300 zł

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacz zintegrowany NAD C 389

NAD C 389 to wzmacniacz zintegrowany, który z powodzeniem może służyć jako centralny punkt wysokiej klasy systemu stereo. Wykorzystując sprawdzoną konstrukcję wzmacniacza HybridDigital UcD firmy NAD oraz ten sam przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre, który zastosowano w uznanym wzmacniaczu strumieniowym M33, C 389 dostarczy porywającą dynamikę i znakomitą szczegółowość ze wszystkich źródeł dźwięku.

Wzmacniacz zintegrowany NAD C 389

Dzięki pełnemu zestawowi wejść cyfrowych i analogowych, C 389 może współpracować ze wszystkimi Twoimi urządzeniami źródłowymi. Zastosowano w nim najnowszą generację modułowej technologii MDC (Modular Designs Construction), co ułatwia dodawanie ekscytujących rozwiązań, takich jak strumieniowanie muzyki high-res BluOS i korekcja akustyki pomieszczenia Dirac Live.

Wzmacniacz zintegrowany NAD C 389

Wydajność i moc

Od ponad 50 lat marka NAD jest synonimem wydajności, a C 389 kontynuuje tę tradycję. Stopień wyjściowy wzmacniacz oparty jest na dostosowanej do potrzeb wersji wydajnego układu HybridDigital UcD firmy NAD, z wieloma modułami wzmacniaczy UcD w zbalansowanej konfiguracji mostkowej oraz innowacyjnym zasilaczem impulsowym, który zapewnia duże rezerwy prądu na żądanie. C 389 może dostarczyć moc 130W na kanał w sposób ciągły, z praktycznie niezmierzonymi zniekształceniami i szumem w całym paśmie audio, oraz do 350W na kanał mocy chwilowej, dla bezproblemowej reprodukcji muzycznych transjentów.

Sekcja cyfrowa wyposażona jest w ten sam 32-bitowy/384kHz układ ESS Technology Sabre DAC, stosowany w nagradzanym wzmacniaczu Masters M33 firmy NAD. Znany z wyjątkowo szerokiego zakresu dynamiki, ultra niskiego poziomu szumów i zniekształceń oraz niemal zerowego poziomu jittera zegara, przetwornik C/A ESS Sabre 9028 umożliwia C 389 dostarczenie zdumiewającej czystości i niemal holograficznego obrazu.

Wzmacniacz zintegrowany NAD C 389

Przygotowany na przyszłe rozwiązania

Projektanci wyposażyli C 389 w dwa gniazda rozszerzeń MDC2, dzięki czemu wzmacniacz może pozostać na bieżąco z nowymi osiągnięciami w technologii A/V. Pierwszym modułem MDC2 firmy NAD jest MDC2 BluOS-D, wyposażony w funkcję strumieniowania BluOS high-res multi-room oraz korekcję akustyki pomieszczenia Dirac Live.

MDC2 BluOS-D łączy się z siecią domową poprzez Wi-Fi lub przewodowo poprzez Ethernet. Korzystając z aplikacji BluOS Controller na urządzeniu inteligentnym lub komputerze osobistym, można odtwarzać muzykę z ulubionych serwisów streamingowych i biblioteki muzycznej za pośrednictwem C 389.

BluOS ma zintegrowaną obsługę ponad 20 serwisów, w tym kilku oferujących dźwięk bezstratny i wysokiej rozdzielczości, takich jak Amazon Music HD, Deezer, Idagio, Qobuz i Tidal. Podobnie jak wszystkie komponenty obsługujące BluOS, MDC2 BluOS-D ma możliwość dekodowania i renderowania MQA, co umożliwia strumieniowanie w wysokiej rozdzielczości z Tidal. Obsługuje również Apple AirPlay 2, Spotify Connect i Tidal Connect, a także sterowanie głosowe Amazon Alexa i Google Assistant. Po zainstalowaniu MDC2 BluOS-D, C 389 może być częścią systemu muzycznego multiroom w całym domu, obejmującego aż 64 strefy.

Wzmacniacz zintegrowany NAD C 389

Poprzez przeciwdziałanie powszechnym problemom akustycznym, takim jak fale stojące i odbicia w pomieszczeniu, korekcja akustyki pomieszczenia Dirac Live przekształca wrażenia słuchowe. Podłącz dostarczony mikrofon do portu USB MDC BluOS-D, a następnie uruchom bezpłatną aplikację Dirac Live na urządzeniu inteligentnym lub komputerze osobistym. Dirac Live odtworzy tony testowe przez głośniki, przeanalizuje wyniki, a następnie prześle filtry kompensacyjne do MDC BluOS-D. Będziesz mógł cieszyć się głębszym, bardziej teksturowanym basem, dokładniejszym, obrazowaniem, większą czystością średnich tonów i doskonałym balansem tonalnym.

Bogactwo złącz

C 389 może współpracować ze wszystkimi Twoimi analogowymi i cyfrowymi komponentami źródłowymi. Opcje połączeń obejmują dwa optyczne i dwa współosiowe wejścia cyfrowe oraz dwa zestawy wejść analogowych RCA o poziomie liniowym. Wejścia analogowe posiadają ultra-niskie wzmacniacze buforowe dla większej czystości dźwięku.

Dla entuzjastów winyli, C 389 wyposażono w precyzyjny przedwzmacniacz gramofonowy z obsługą wkładek MM z dokładną korekcją RIAA, wysokimi marginesami przeciążenia i wyjątkowo niskim poziomem szumów. Sekcja gramofonowa wyposażona jest w innowacyjny układ tłumiący szumy infradźwiękowe, które są zawsze obecne podczas odtwarzania płyt winylowych, bez wpływu na jakość basu.

Wzmacniacz zintegrowany NAD C 389

W przypadku filmów i telewizji C 389 jest wyposażony w wejście HDMI eARC, dzięki czemu można odtwarzać dźwięk z telewizora, jednocześnie kontrolując głośność za pomocą pilota TV. Dzięki dwóm wyjściom subwoofera C 389 może służyć jako centrum 2.1- lub 2.2-kanałowego systemu do odtwarzania muzyki i filmów. Po zainstalowaniu MDC2 BluOS-D można ustawić częstotliwość zwrotnicy za pomocą aplikacji BluOS, aby uzyskać płynne połączenie między subwooferami i głównymi kolumnami.

Ponadto C 389 ma dedykowany wzmacniacz słuchawkowy o niskiej impedancji wyjściowej i bardzo wysokiej zdolności napięciowej, co sprawia, że pasuje nawet do wymagających słuchawek studyjnych. Wzmacniacz obsługuje też dwukierunkową łączność Bluetooth z obsługą kodeka aptX-HD firmy Qualcomm, umożliwiający 24-bitowe strumieniowanie ze smartfona lub tabletu oraz bezprzewodowe odtwarzanie przez słuchawki i głośniki Bluetooth.

Prawdziwie ponadczasowy

Bazując na pięciu dekadach innowacji w projektowaniu wzmacniaczy, wzmacniacz C 389 HybridDigital DAC firmy NAD oferuje audiofilskie osiągi, elastyczne możliwości podłączenia, wiodące w swojej klasie możliwości rozbudowy i długoterminową wartość. Dzięki precyzyjnej kontroli głośności, układom o ultra niskim poziomie szumów oraz najnowocześniejszej konstrukcji wzmacniacza, C 389 może dostarczyć cudownie wyrafinowany dźwięk o realistycznym poziomie odsłuchu przez praktycznie każde kolumny. Przyszłościowa technologia MDC2 sprawia, że możesz zaktualizować swój C 389 o ekscytujące funkcje, takie jak strumieniowe przesyłanie muzyki do wielu pomieszczeń i automatyczna korekcja akustyki pomieszczenia.

Wzmacniacz zintegrowany NAD C 389

Najważniejsze parametry

 • Wzmacniacz HybridDigital UcD w pełni zbalansowanej konfiguracji mostkowej
 • Moc ciągła: 130 W na kanał przy 8/4 omach
 • Moc chwilowa: 210 W przy 8 omach, 300 W przy 4 omach, 350 W na kanał
 • Dwa porty MDC2 dla rozszerzenia funkcjonalności
 • Opcjonalny moduł MDC2 BluOS-D umożliwia strumieniowanie muzyki BluOS Hi-Res w trybie multiroom oraz korekcję akustyki pomieszczenia Dirac Live
 • Wolny od zakłóceń 32-bit/384kHz przetwornik C/A ESS Sabre 9028
 • Ultra-niskoszumowy przedwzmacniacz gramofonowy MM z układem filtracji infradźwiękowej
 • Dwa optyczne i dwa koncentryczne wejścia cyfrowe
 • Wejście HDMI-eARC
 • Dwie pary wejść analogowych o poziomie liniowym z ultra-niskoszumowymi wzmacniaczami buforowymi
 • Dwa zestawy wyjść głośnikowych
 • Dwukierunkowy Bluetooth Qualcomm aptX HD
 • Dwa wyjścia dla subwoofera
 • Dedykowany wzmacniacz słuchawkowy
 • Pilot IR, 12V Trigger in/out, IR in/out, RS-232 Serial port
 • Bezproblemowa integracja z systemami sterowania inteligentnym domem, takimi jak Control4, Crestron, RTI, URC, Lutron i Elan

Specyfikacja NAD C 389

Moc wyjściowa2 x 130 W
Pasmo przenoszenia20 Hz – 20 kHz ±0.3 dB
Stosunek sygnał/szumLine-in, Pre-out: >106dB (IHF; A-weighted, ref. 500 mV out, unity gain); Line-in, speaker-out: >95 dB (A-weighted, 500 mV input, ref. 1 W out in 8 ohms)
Zniekształcenia THDLine-in, Pre-out: <0.002 % @ 2 V out; Line-in, speaker-out: <0.02% (250 mW to 130 W, 8 ohms and 4 ohms)
PilotTak
Pobór mocy (standby)0.5 W
Wymiary (S x W x G) mm435 x 100 x 390
Waga kg8.7
InneDwa porty MDC2; Jitter-free 32-bit/384kHz ESS Sabre 9028 DAC; HDMI-eARC; Qualcomm aptX HD Bluetooth

Opinie o NAD C 389

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

 • 5 3
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

3 opinie

 1. Henry

  Ocena:
  Ocena: 5
  Prosty design wygląda bardzo schludnie i nie rzuca się w oczy. Doposażyłem go od razu w moduł BluOS no i to jest genialne. Świetnie wydane pieniądze. Wzmacniacz gra z kolumnami B&W 603 s3. Taki zestaw wybrałem na odsłuchu w salonie. Mnie połączenie Nada z Bowersem najbardziej przypadło do gustu. Słuchałem także Yamahy, Rotela i kolumn Elac oraz Kef. Ten Nad przekonuje mnie także ilością złączy i możliwościami dalszej rozbudowy w przyszłości.
 2. Nikodem

  Ocena:
  Ocena: 5
  Wzmacniacz zakupiłem w połączeniu z kolumnami Bowers and Wilkinson 706 s3. Wybrałem ten zestaw spośród kilku przygotowanych na odsłuchu. Dla mnie zagrał najlepiej. Był też najbardziej uniwersalny co do jakości i gatunku odtwarzanej muzyki. Dodatkowo Nad ma możliwość instalacji w obudowie systemu BluOS co czyni go wzmacniaczem all in one z fukcjonalnością sieciową jak radio internetowe, Tidal Connect i AirPlay. Świetna sprawa.
 3. Piotr

  Ocena:
  Ocena: 5
  Ekstra funkcjonalność. Dołożyłem oczywiście do wzmacniacza kartę MDC BluOS-D z Bluesoundem i korekcją Dirac. Efekty są świetne. Salon nie jest zbytnio udany akustycznie, Dirac bardzo poprawił doznania. Wzmacniacz gra z kolumnami Elac Solano 287 w 30 metrach otwartych na korytarz i kuchnię. Obsługa super działa. Wszystkim można sterować z apki. Pilota nawet nie dotykam i dobrze, bo zbyt piękny to on nie jest. Z dźwięku jestem zadowolony w 100%

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: