Supercena
6 099
sztuka
6 999 zł

Porównywarka 0
Dostępność w salonach:

Białystok

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Bydgoszcz

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Katowice

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kielce

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kraków

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Lublin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd Parking

Łódź

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Marki)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Posnania)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Woźna)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Sopot

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Szczecin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Andersa)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Naruszewicza)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Nowogrodzka)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Wrocław

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

NAD C388

Najlepszy w swojej klasie hybrydowy cyfrowy wzmacniacz DAC C 388 wykorzystuje wyrafinowane technologie NAD, takie jak Asymmetrical PowerDrive ™, aby zagwarantować odpowiednie wysterowanie dla nawet najbardziej wymagających głośników. Zaawansowany tor audio sekcji przedwzmacniacza gwarantuje C 388 niski poziom zniekształceń przy każdym poziomie głośności. Dzięki opcji rozbudowy za pomocą dedykowanych modułów MDC wzmacniacz łatwo dostosowuje się do potrzeb użytkownika, oferując m. in. pełen zestaw funkcji odtwarzacza strumieniowego high res audio i jednocześnie jednostki systemu multiroom. Dzięki szerokim możliwościom połączeniowym, C 388 jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, które stanie się wysokiej jakości centrum domowego systemu audio.

Brzmienie. Precyzja. Moc.

W swojej najnowszej konstrukcji projektanci NAD postawili amplifikację HybridDigital™. Dzięki temu, do wnętrza C 388, zamiast mało efektywnego prądowo stopnia wyjściowego klasy AB, trafiły obwody oparte na wzmacniaczach impulsowych klasy D. To specjalnie zaprojektowane układy wykorzystujące zmodyfikowaną wersję sprawdzonego stopnia wyjściowego Hypex UcD. Rozwiązanie to pozwala to na uzyskanie znakomitej precyzji odtwarzanego dźwięku i pokaźnej, pozbawionej zniekształceń i szumów mocy 150 W na kanał, która w szczególnych przypadkach może sięgać aż 240 W wartości szczytowej.

NAD C388

Możliwość dodawania funkcji

Dzięki opracowanej przez NAD modułowej koncepcji konstrukcyjnej MDC, wzmacniacz może być łatwo wzbogacany o dodatkowe funkcjonalności, znacznie poszerzające jego możliwości. Pozwala to na indywidualną konfigurację zestawu funkcji C 388 przez użytkownika, a więc doskonałe dopasowanie możliwości wzmacniacza do faktycznych potrzeb posiadacza. Dodatkowo, dzięki możliwości stosowania rozszerzeń sprzętowych, urządzenie staje się otwarte na przyszłość i zabezpiecza użytkownika przed technologicznym starzeniem się wzmacniacza.

BluOS

Obecnie, NAD oferuje dwa moduły rozszerzające dla tego modelu. Pierwszym z nich jest karta MDC BluOS 2 dodająca pełną funkcjonalność odtwarzacza strumieniowego i bezprzewodowego systemu mutliroom, drugim zaś moduł MDC HDM-2 dodający do wzmacniacza zestaw przyłączy HDMI, co umożliwia odtwarzanie w wysokiej jakości dźwięku z telewizora, dekodera TV, konsoli gier czy odtwarzacza 4K UHD.

NAD MDC BluOS 2

Strumieniowanie audio i multiroom

Dodanie opcjonalnego modułu MDC BluOS 2 zapewnia dostęp do sieci lokalnej przez Wi-Fi lub przewodowe połączenie Ethernet oraz umożliwia strumieniowe przesyłanie Hi-Res Audio. W ten sposób, wzmacniacz staje się jednocześnie wysokiej klasy źródłem audio, mając dostęp do milionów nagrań z serwisów muzycznych w chmurze, tysięcy internetowych stacji radiowych oraz plików muzycznych z komputera i domowej sieci. Kompatybilność modułu MDC BluOS 2 z urządzeniami ekosystemu Bluesound, pozwala na współpracę C 388 z głośnikami multiroom i innymi jednostkami systemu znajdującymi się w różnych pokojach.

BluOS

Muzyka poprzez dwukierunkowy Bluetooth™

Wbudowany w C388 moduł Bluetooth™ A2DP jest wyposażony w wysoko wydajny kodek aptX®, dzięki któremu muzyka jest przesyłana z dowolnego urządzenia kompatybilnego z tym interfejsem w jakości porównywalnej z płytą CD. Dzięki zastosowaniu dwukierunkowego połączenia Bluetooth, możliwe jest przesyłanie dźwięku innych źródeł audio podłączonych do wzmacniacza, do bezprzewodowych słuchawek (np. NAD Viso HP-70) lub głośników Bluetooth dowolnej marki.

Dwukierunkowy Bluetooth

Wzmacniacz słuchawkowy

Do układów audio C 388 wbudowany został w osobny wzmacniacz słuchawkowy o niskiej impedancji wyjściowej i bardzo dużych możliwościach w zakresie napięcia sygnału wyjściowego, dzięki czemu możliwe jest wysterowanie nawet bardzo wymagających słuchawek studyjnych o wysokiej impedancji. 

Znakomite możliwości połączeniowe

Wzmacniacz C368 to prawdziwe centrum domowej rozrywki. Bogaty zestaw przyłączy zawiera zarówno komplet analogowych wejść liniowych, jak też optyczne i koaksjalne wejścia cyfrowe oraz dedykowane przyłącze dla gramofonu MM. Dodatkowe wyjście Pre-out, może być wykorzystane dla rozbudowy systemu lub podłączenia aktywnego subwoofera, zaś podwójny zestaw zacisków głośnikowych pozwala na współpracę wzmacniacza z dwoma parami kolumn głośnikowych. Całość uzupełniają przyłącza dla wyzwalacza 12V oraz port RS-232, pozwalające na zintegrowanie wzmacniacza w ramach systemów sterowania. 

NAD C388

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 150 W
Typ wzmacniacza Nie
Pasmo przenoszenia 10Hz-65kHz
Stosunek sygnał/szum < 94dB (IHF; A-weighted, 500mV input ref. 1W out in 8 Ω) < 13dB (IHF; A-weighted, ref. 50W in 8 Ω, max volume)
Zniekształcenia THD 0.009%
Wejścia / wyjścia
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne
Wejście gramofonowe Tak (MM)
Wyjście słuchawkowe Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Tak
Głośniki A/B Tak
Zasilanie
Transformator Nie
Pobór mocy (max) 30W
Pobór mocy (standby) 0.5W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 71 x 302
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Test / Recenzja
Test NAD C388 - Audio listopad 2017 - Podczas przeglądania oferty NAD-a co chwilę spotykam określenie Digital. Kiedyś (przeważnie wśród firm japońskich) oznaczało to wyposażenie wzmacniacza w przetwornik cyfrowo-analogowy i cyfrowe wejścia, które właśnie wróciły w wielkim, nowym stylu. “Wzmacniacz cyfrowy” oznacza dzisiaj jednak coś innego, chociaż może dotyczyć różnych rozwiązań. PDF [839.90K]
NAD C388 - test "Audio Video" - W nowej serii Classic, NAD porzucił klasę AB na rzecz nowocześniejszego rozwiązania zapewniającego większą sprawność i wyższą moc. C388 jest najdroższym z modeli w tej gamie. Sprawdźmy, co potrafi. PDF [1.09M]
średnia
5
5 3
4 0
3 0
2 0
1 0
3 Recenzje
Ocena:
Cyfrowy Nad to coś, do czego podchodziłem ze sporym dystansem, jako że nie byłem nastawiony pozytywnie do tego typu rozwiązań ze względu na brzmienie i jakość wykonania wzmacniaczy które miałem okazję słuchać. Natomiast z odsłuchu tego sprzętu mam bardzo pozytywne wrażenia i myślę że w kolekcji moich sprzętów nadszedł czas na cyfrowy wzmacniacz z dobrej półki, i ten NAD wydaje się doskonałym kandydatem!
Ocena:
Następca modelu 375BEE, jednak z dużo lepszą funkcjonalnością. Świetny przetwornik cyfrowo-analogowy na pokładzie, bardzo dobry przedwzmacniacz phono. Bluetooth o dziwo grające całkiem nieźle (tutaj technologia poszła do przodu pod naporem producentów smartphonów). Dodatkowo do dyspozycji są dwa sloty MDC, czyli możemy naszego Nada sami doposażyć w moduł sieciowy Bluesound oraz moduł z HDMI ARC. Wtedy robi się z tego w pełni wyposażony kombajn all-in-one. Warto też wspomnieć o bardzo dobrej stabilności działania aplikacji BluOS. To jest top-of-the-top. Nady zawsze grały dobrze z kolumnami Bowers & Wilkins i tutaj nic się nie zmieniło.
Ocena:
Godny następca 375-ki, doposażony na oczekiwania dzisiejszych czasów. Bardzo dobrej jakości przetwornik c/a do którego mogę podłączyć 4 urządzenia, bluetooth dla mało wymagających i przedwzmacniacz phono dla zwolenników winyla. W C375BEE były opcjonalne moduły, a tutaj mamy to w standardzie i to jeszcze lepszej jakości (zwłaszcza przetwornik c/a). Jeżeli Ktoś chciałby dodatkowo zwiększyć ilość podłączeń cyfrowych może dokupić moduł HDMI z trzema wejściami i jednym wyjściem, oczywiście z przepustowością 4K. Ułatwia to także zintegrowanie z urządzeniami video. Drugi z modułów opcjonalnych to rewelacyjny jakościowo Bluos, który pozwala na streaming plików i korzystanie z internetowych usług (radio, Spotify, Tidal, itp.)
Samo granie to kontynuacja bardzo wysokiej jakości poprzednika (którego użytkowałem parę dobrych lat), przy czym trochę więcej jest w nim przestrzeni i szczegółowości. Rewelacyjny wzmacniacz za nieduże jeszcze koszta, który bez problemu powinien wysterować Wasze głośniki.
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • NAD prezentuje nowe wzmacniacze z serii Classic: C 338, C 368 i C 388

  NAD wprowadza do oferty trzy nowe cyfrowe wzmacniacze hybrydowe DAC z serii Classic: C 338, C 368 i C 388. Ich wyróżnikiem jest wysoka moc, szerokie wykorzystanie najnowszych technologii oraz najlepsza wydajność i jakość w swojej klasie cenowej.
 • Jaki wzmacniacz zintegrowany kupić?

  Wzmacniacz audio jest niezbędnym elementem każdego dobrego zestawu stereofonicznego. Jego główną rolą jest napędzenie kolumn głośnikowych, tak aby mogły odtwarzać dźwięk z jak najlepszą jakością. Wzmacniacz wraz z kolumnami ma kluczowy wpływ na brzmienie zestawu audio.
 • MDC BluOS 2

  Dzięki technologii modułowej MDC, możesz łatwo dodać nowe funkcjonalności do wybranych wzmacniaczy NAD. Wystarczy niewielka karta sprzętowa, którą wsuwasz w specjalnie przygotowane miejsce na tylnej ściance urządzenia.
 • MDC HDM-2

  Dzięki technologii modułowej MDC, możesz łatwo dodać nowe funkcjonalności do wybranych wzmacniaczy NAD. Wystarczy niewielka karta sprzętowa, którą wsuwasz w specjalnie przygotowane miejsce na tylnej ściance urządzenia.
 • NAD (część 1/2) - Historia Firmy

  Firma NAD (New Acoustic Dimension) powstała w 1972 roku, w czasach gdy określenie High-Fidelity w odniesieniu do odtwarzania dźwięku nie było jeszcze szerzej znane. NAD został założony jako grupa europejskich importerów sprzętu audio ówczesnej najwyższej jakości. Stowarzyszenie to miało na celu zaproponować znakomite brzmienie w bardzo przystępnej cenie, kosztem zbędnych upiększaczy.
 • NAD (część 2/2) - przekrój oferty

  Znając już historię NAD, warto zapoznać się z ofertą produktową tej firmy. Na początek przyjrzyjmy się zatem sześciu najciekawszym wzmacniaczom od NAD.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław