Thorens TD 903

Bezkompromisowy gramofon Hi-Fi z zawieszoną na trzech sprężynach sub-chassis.

Najważniejsze cechy:

  • talerz z kryształu kwarcu,
  • innowacyjna konstrukcja,
  • możliwość rozbudowy o nowe funkcjonalności.
Thorens TD 903

Kluczem do referencyjnego dźwięku modelu TD 903 jest skuteczna izolacja napędu od wszelkich źródeł wibracji pochodzących z otoczenia. Sub-chassis jest zawieszona za pomocą trzech stożkowych sprężyn, które można regulować od góry, w celu uzyskania równomiernego naciągu.

Łożysko wykonane jest ze spiekanego brązu z teflonową płytką dociskową i zoptymalizowane pod kątem płynnej pracy. Stalowa oś zapewnia bardzo niskie, stałe tarcie, a tym samym równomierne obciążenie silnika.

Subtalerz został wykonany z aluminium, a talerz właściwy z matowanego kryształu kwarcu, co zapewnia mu dużą bezwładność, która z kolei gwarantuje równą prędkość obrotową. Dwie z trzech stóp gramofonu można regulować, co ułatwia wypoziomowanie urządzenia.

Konstruktorzy tego modelu przewidzieli możliwość przyszłej rozbudowy gramofonu o nowe funkcjonalności, stosowne do potrzeb użytkownika m.in. dodanie złącz XLR.

Thorens TD 903 ma ponadczasowy wygląd nawiązujący do klasycznych audiofilskich konstrukcji z lat 70. i zapewnia swojemu właścicielowi moc wrażeń, nie tylko dźwiękowych, ale również wzrokowych.

Specyfikacja Thorens TD 903

Typ wkładkiMM
Waga talerza2.7
Wymiary (S x W x G) mm470 x 190 x 380
Waga kg8.5

Opinie o Thorens TD 903

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: