Marka: Pathos

Inpol Heritage

Cena na telefon
/ sztuka
 • Moc wyjściowa: 2 x 80 W
 • Pasmo przenoszenia: 2Hz - 200KHz ± 0,5dB
 • Stosunek sygnał/szum: > 100dB
 • Zniekształcenia THD: 0,1% @ 80W

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Pathos Inpol Heritage

InPol Heritage – moc podwójnego układu InPol

Najważniejsze cechy:

 • podwójny układ InPol,
 • 80 watów mocy na kanał,

Pathos InPol Heritage jest bezkompromisową konstrukcją, urzeczywistnieniem myśli technicznej jednego z współzałożycieli firmy PATHOS, wynalazczy układu InPol , inżyniera Giani Borinato. To w pełni zbalansowany zintegrowany wzmacniacz hybrydowy pracujący w klasie A, który wykorzystuje podwójny układ InPol.

Pathos Inpol Heritage

Model InPol Heritage zapewnia najwyższy poziom jakości Pathos. To urządzenie jest wynikiem wieloletnich badań i eksperymentów. Dysponuje mocą  sięgającą 80 W na kanał, dzięki czemu  z łatwością wprawi w ruch membrany dowolnych kolumn głośnikowych o impedancji mieszczącej się w zakresie 4-8 Ω, tworząc niesamowitą i emocjonującą scenę dźwiękową.

Pathos Inpol Heritage

Układ InPol

Inseguitore Pompa Lineare, czyli liniowy wtórnik wzmacniający, jest sercem wzmacniacza InPol Heritage. Ten opatentowany przez PATHOS Acoustics układ został uhonorowany wieloma nagrodami branżowymi i przyniósł firmie sławę i sukces. Urządzenia w niego wyposażone wyróżniają się szczególną charakterystyką dzwiękową, którą można uzyskać wyłącznie w  przypadku tej konkretnej konstrukcji układu – w pełni zbalansowana klasa A wykorzystuje dyskretne komponenty półprzewodnikowe w obwodzie wtórnika, uzyskując równocześnie wysokie wzmocnienie napięciowe i prądowe. Wzmacniacz lampowy wzmacnia napięciowy sygnał wejściowy, a InPol dostarcza prąd do napędzenia kolumn głośnikowych bez dodatkowej amplifikacji. W ten sposób sygnał zostaje przekazany do lamp i staje się dokładną kopią oryginału, z całą jakością, czystością i zawartością harmoniczną oryginalnego sygnału.

Pathos Inpol Heritage

Wzmacniacz InPol Heritage gwarantuje najwyższy poziom jakości Pathos. To produkt wytwarzany ręcznie we Włoszech - przez audiofilów dla audiofilów.

Specyfikacja Pathos Inpol Heritage

Moc wyjściowa2 x 80 W
Pasmo przenoszenia2Hz - 200KHz ± 0,5dB
Stosunek sygnał/szum> 100dB
Zniekształcenia THD0,1% @ 80W
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Wymiary (S x W x G) mm455 x 225 x 555
Waga kg55

Opinie o Pathos Inpol Heritage

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Andrzej

  Ocena:
  Ocena: 5
  Dziś spłaciłem ostatnią ratę za wzmacniacz, więc w końcu mogę napisać, że jestem jego pełnoprawnym właścicielem.
  Po 20 miesiącach użytkowania wiem, że był to strzał w dziesiątkę i najlepsza decyzja jaką podjąłem w zakresie zakupów audio.
  Dzisiaj kwota, jaką musiałem na niego przeznaczyć jawi się niczym pusty żart. Śmiech na sali. Uznając o ile więcej drożej kosztują różne gówna, które mogą co najwyżej Pathosowi buty czyścić wiem, że ten wzmacniacza zostanie ze mną do końca.
  Nie zamierzam go zmieniać. Właśnie tak wyobrażałem sobie brzmienie high-endu. Że weźmiesz jakąkolwiek płytę i zawsze będziesz zadowolony z jakości brzmienia
  Nie wiem jak on to robi, ale ma się wrażenie, jakby ten wzmacniacz żył swoim życiem i zawsze mówił do słuchacza - zagram najlepiej jak się da tą płytę. Jeżeli jest ona ostro nagrana, to ja jej nie przymulę, ale pozwolę ci słyszeć ta ostrość, jednak nigdy nie przekroczę granicy złego grania. Z kolei tam, gdzie brzmienie ma być ciepłe czy aksamitne to ja zagram to dokładnie w ten sposób. Zmysłowo. Intymnie.
  Pathos więc bez zbędnego wysiłku potrafi przemienić się z tygrysa w łanię. Nie znam żadnej innej integry, która gra w ten sposób. Łączu najlepszy cechy najlepszych wzmacniaczy lampowych i najlepszy wzmacniaczy tranzystorowych.
  A wszystko to podane w dynamice i przede wszystkim przejrzyście. Ten dźwięk jest niejako gładki, ale w dobrym słowa znaczeniu. W żadnym wypadku nie jest to dźwięk płaski.
  Żadna nuta nie jest fałszywa. Ani przez moment nie zastanawiasz się nad jakością nagrania, tylko go słuchasz. Wchłaniasz muzykę, bo Pathos kocha prezentować muzykę.
  Tam gdzie większość wzmacniaczy już wygasa tony, Heritage dopiero zaczyna wybrzmiewać. Wypełnienie dźwięku jest na najwyższym referencyjnym poziomie i co zaskakujące, to wypełnienie absolutnie nie szkodzi czytelności czy przejrzystości przekazu. Ba! Tam gdzie jest naprawdę gęsto, na Pathosie słychać nie raz dużo więcej niż na grających klinicznie czy wyczynowo wzmacniaczach.
  Jak dla mnie Heritage gra w zupełnie innej, swojej lidze. Łączy wszystko to co najlepsze w brzmieniu. Dzięki temu każdy gatunek muzyki wypada z nim świetnie. Nieważne czy słuchasz muzyki alternatywnej, jazzu czy muzyki klasycznej. Zawsze usłyszysz ją w najlepszym możliwym wydaniu.
  Słuchając Heirtage w dobrym systemie przestajesz myśleć o jakichkolwiek zmianach. To wzmacniacz, który naprawdę kupuje się docelowo.
  On jest doskonałym partnerem i pozwoli cieszyć się każdą płytą, każdym nagraniem. Nie potrzebuje ani wydań audiofilskich, ani wydań made in japan żeby zagrać spektakularnie. Ba! Dobrze nagrane płyty sprzed ery loudness war zagra lepiej niż większość wzmacniaczy płyty audiofilskie czy wspomniane już wydania japońskie.
  Pozwoli uwierzyć, że wbrew temu co piszą co niektórzy - płyty rockowe mogą brzmieć świetnie, łącznie z "Joshua tree", której nie będzie musiał wyłączać w połowie z powodu jej niegrywalności.
  Jego brzmienie jest tak spójne, że w trakcie słuchanie nie raz zapomina się o poszczególnych pasmach. Żadne z nich nigdy się nie wyróżnia. Dźwięk zawsze stanowi całość. Brzmienie jest jednolite z solidną podstawą basową. Ani za mocną, ani za słabą. Truizm? Być może, ale w Pathosie wszystko tak brzmi. Dokładnie tak jak powinno. To samo dotyczy się tonów średnich oraz wysokich.
  W prezentacji nigdy nie usłysz wyostrrzeń czy niekontrolowanego, rozlazłego basu. Wszystko podane jest w niesamowitej kontroli, ale przede wszystkim z wielką kulturą. Natomiast to w jaki sposób Heritage odtwarza wokale... Tego nie da się opisać. Tego trzeba samemu posłuchać. Ma się wrażenie, że w tym aspekcie lepiej chyba już się nie da.
  No i na końcu musi więc paść pytanie - co będzie lepsze, czy "referencyjny" system, na których wiele płyt będziesz uważał za niegrywalne, czy system, który zapewni doskonałą jakość brzmienia przy zapewnieniu prawdziwej przyjemności słuchania samej muzyki?
  Odpowiedź wydaje się oczywista.
  Absolutna gwiazda! Prawdziwe dziedzictwo! Prawdziwy koronowany władca! Prawdziwa referencja!
  Oczywistym jest, że tak dobry wzmacniacz wymaga doskonałego źródła. Uznając jednak jego charakter brzmienia, źródło powinno brzmieć możliwie najbardziej neutralnie z referencyjną szczegółowością.
  Oczywiście o wymianie lamp na dobre NOS-y nawet nie trzeba wspominać. Na przykład rosyjskie Reflectory z lat 80-tych oraz brytyjskie Brimar z lat 60-tych wyciągną z tego wzmacniacza wszystko co najlepsze.
  Heritage nie musi zdobywać nagród roku, odcisków palców itp. Sam w sobie jest nagrodą.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: