Marka: NAD

AMP1

2 599 zł
/ sztuka
 • Moc wyjściowa: 2 x 40 W
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
 • Stosunek sygnał/szum: > 106 dB (A-weighted, Optical input, ref. 40 W out @ 8 Ω)
 • Zniekształcenia THD: 0.03 % (Rated power, 8 Ω i 4 Ω)

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 130 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Wzmacniacz zintegrowany NAD AMP1

Model Amp1 firmy NAD powstał zgodnie z filozofią tego producenta, którą doskonale definiuje hasło „Music First”, a więc z troską o to, aby był transparentny muzycznie i wierny brzmieniu w każdym szczególe. Jest wyposażony w najbardziej zaawansowane komponenty, jakie można znaleźć w wiodącej w swojej klasie linii wzmacniaczy NAD. Na uwagę zasługują m.in. niskoszumowe obwody, które zapewniają niemal zerowy poziom zniekształceń, nawet we współpracy z wymagającymi kolumnami głośnikowymi.

NAD AMP1

Zaawansowane wzmocnienie w klasie D

Poszukiwania wysokowydajnego rozwiązania w klasie D doprowadziły firmę NAD do stworzenia innowacyjnego wzmacniacza o czysto „cyfrowym” charakterze. Zastosowanie 32-bitowych przetworników cyfrowo-analogowych ESS Sabre w trybie w pełni zbalansowanym z sześcioma oddzielnymi zasilaczami, zapewnia optymalną ścieżkę przetwarzania sygnału audio. Ta wysoce zoptymalizowana konstrukcja zapewnia wzmacniaczowi Amp1 fenomenalne osiągi.

Wydajne zasilanie

Firma NAD pracowała nad stworzeniem możliwie najbardziej wydajnych wzmacniaczy klasy D, które są jednocześnie energooszczędne i generują piękny dźwięk. Wykorzystując zaawansowane pomiary laboratoryjne i zgromadzone dane, NAD stworzył niezwykle wydajny układ zasilania, który sprawdzi się nawet przy odtwarzaniu dynamicznej muzyki. Nowa konstrukcja jest liniowa w szerokim paśmie przenoszenia i zapewnia spójną, wolną od szumów pracę stopni wzmacniających, a przy tym niemal perfekcyjną regulację napięcia.

NAD AMP1

Gotowy do streamingu

Model Amp1 ma wbudowany Chromecast, dzięki czemu można wygodnie przesyłać muzykę, podcasty i listy odtwarzania z ulubionych aplikacji na smartfonie, tablecie czy laptopie. Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem Bluetooth, możliwości strumieniowego przesyłania muzyki z wykorzystaniem wzmacniacza Amp1 są niemal nieograniczone.

Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy

Podłącz odtwarzacz płyt winylowych do modelu Amp1 dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi gramofonowemu. Dzięki zastosowaniu stopnia gramofonowego MM i innowacyjnego układu niskoszumowego, NAD Amp1 może odtworzyć charakterystyczne brzmienie płyt winylowych. Na uwagę zasługują precyzyjna korekcja RIAA i kontrola szumów infradźwiękowych, które są obecne we wszystkich nagraniach, bez wpływu na brzmienie niskich tonów.

NAD AMP1

Bogate możliwości połączeniowe

Dzięki rozmaitym złączom dostępnym na tylnym panelu, wzmacniacz NAD Amp1 może współpracować z różnorodnymi urządzeniami źródłowymi. Dostępne jest m.in. analogowe wejście liniowe (2 x RCA). Są także wejścia cyfrowe optyczne, zapewniające optymalną jakość dźwięku dzięki układom redukującym zakłócenia typu jitter. Do wzmacniacza, korzystając z niskoimpedancyjnych wyjść liniowych, podłączysz także subwoofer aktywny.

Model Amp1 możesz podłączyć kablem optycznym np. do telewizora, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia dźwiękowe w połączeniu z komfortem użytkowania. Wzmacniacz firmy NAD może być obsługiwany z wykorzystaniem pilota do TV większości popularnych marek dostępnych na rynku, co czyni go idealnym „partnerem” dla Twojego domowego systemu audio-wideo.

Najważniejsze cechy modelu NAD Amp1:

 • Moc znamionowa: 2 x 40 W
 • Wbudowany Chromecast
 • Obsługa standardu Bluetooth
 • Zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy
 • Analogowe wejście liniowe (2 x RCA) i 2 cyfrowe optyczne wejścia audio
 • Obsługa pilotów do telewizorów większości popularnych marek
 • Wyjście na subwoofer
 • Solidna, kompaktowa konstrukcja
 • Wymiary (S x W x G): 220 x 63 x 252 mm
 • Masa: 4,85 kg

 

Specyfikacja NAD AMP1

Moc wyjściowa2 x 40 W
Pasmo przenoszenia20 Hz - 20 kHz
Stosunek sygnał/szum> 106 dB (A-weighted, Optical input, ref. 40 W out @ 8 Ω)
Zniekształcenia THD0.03 % (Rated power, 8 Ω i 4 Ω)
Wyjście słuchawkoweNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
Pobór mocy (standby)< 0.5 W, < 3 W (network standby)
Wymiary (S x W x G) mm220 x 63 x 252
Waga kg4.85
InneChromecast built-in, Bluetooth

Polecane Produkty

Akcesoria do NAD AMP1

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: