nad


Firma NAD (skrót od New Acoustic Dimensions) powstała w 1972 r. Jej założycielami byli ludzie związani z przemysłem audio – inżynierowie, dystrybutorzy i sprzedawcy – których przede wszystkim łączyła pasja do muzyki. To właśnie pasja i nieustanne poszukiwanie doskonałości umożliwiły stworzenie bezkompromisowych konstrukcji, które potrafiłyby dostarczyć najlepsze doznania muzyczne. Od początku, aż do dzisiaj, wszystkie urządzenia z logo NAD łączą w sobie trzy istotne cechy – jakość, wydajność i prostotę. NAD jako jeden z niewielu producentów zapewnia możliwość wzbogacenia wybranych urządzeń o dodatkowe funkcjonalności. Służą do tego specjalne karty rozszerzeń (moduły MDC), pozwalające doposażyć niektóre modele w rozwiązania, które w chwili ich zakupu były w ogóle niedostępne lub zbędne dla użytkownika – bez konieczności wymiany sprzętu na nowy. Główny trzon oferty tworzą dwie linie – podstawowa Classic i referencyjna Masters. Pierwsza łączy wysoką jakość dźwięku z przystępną ceną, druga urzeczywistnia bezkompromisowe podejście, w którym najważniejsza jest wierność brzmienia. Te atuty dostrzegalne są także w konstrukcjach z serii VISO, na którą składają się stacje muzyczne i kompletny zestaw, który wyróżnia się swoimi kompaktowymi rozmiarami i wysokiej jakości brzmieniem. Dla amatorów indywidualnego obcowania z dźwiękiem projektanci przygotowali także linię słuchawek.


Strefa marki NAD
Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów

NAD BluOS Upgrade Kit

NAD
Akcesoria Hi-Fi
999

NAD BluOS Upgrade Kit - zewnętrzny moduł, nadający pełną funkcjonalność multi-room w ramach systemu Bluesound.

Prosimy o kontakt

NAD C165BEE

NAD
Wzmacniacze słuchawkowe
4 999
Stereofoniczny przedwzmacniacz wyposażony w 6 wejść liniowych, tryb Tonde Defeat, wyjście wyzwalacza 12 V oraz przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM i MC.
Prosimy o kontakt

NAD C316BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
1 699 zł
1 349
Stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany łączy funkcjonalność z atrakcyjną ceną i przekonuje wiodącymi w klasie parametrami, m.in. niskimi poziomami szumu i zniekształceń oraz dużymi mocą i separacją kanałów.

NAD C316BEE V2

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
1 799

NAD C316BEE V2 ceniony model został wzbogacony o przedwzmacniacz gramofonowy RIAA obsługujący wkładki MM.

NAD C326BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
2 199 zł
1 799
Wzmacniacz zintegrowany łączący zaawansowaną inżynierię z bogatym wyposażeniem. Urządzenie ma 7 wejść liniowych oraz 2 wyjścia subwoofera i wykorzystuje m.in. technologie NAD PowerDrive i Distortion Cancelling Circuit.

NAD C338

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
2 999 zł
2 799
NAD C 338 jest nowym hybrydowym cyfrowym wzmacniaczem zintegrowanym z serii Classic. Urządzenie obsługuje dowolne źródła muzyki i pozwala odtwarzać muzykę także z urządzeń bezprzewodowych. C 338 dostarcza moc 50 W x 2 i wyposażony jest w przedwzmacniacz gramofonowy MM.

NAD C356BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
3 399 zł
2 699
Wzmacniacza zintegrowany uzyskujący moc ciągłą 80 W, wyposażony m.in. w technologię NAD PowerDrive. Dzięki architekturze MDC urządzenie można wzbogacić o opcjonalne moduły, np. przedwzmacniacz gramofonowy.

NAD C356BEE DAC2

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
4 299 zł
3 599

NAD C 356BEE DAC2 to stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym modułem przetwornika C/A obsługującym pliki wysokiej rozdzielczość 192 kHz/24 bity. Wzmacniacz generuje moc ciągłą 80 W/kanał i przekonuje doskonałymi osiągami oraz niskim zużyciem energii.

NAD C368

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
4 299 zł
3 999
Hybrydowy cyfrowy wzmacniacz zintegrowany NAD C 368 to wszechstronna konstrukcja. Urządzenie wyposażone jest we wbudowany przetwornik C/A, port USB oraz wejście gramofonowe (MM) i obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth aptX. Funkcjonalność modelu zwiększa modułowa konstrukcja MDC.

NAD C375BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
6 399 zł
4 799
NAD C 375BEE jest wzmacniaczem zintegrowanym, który znacznie przewyższa model C 355BEE i możliwościami zbliża się do M3 z high-endowej serii Masters. Podobnie jak referencyjna konstrukcja, C 375BEE wykorzystuje obwód Distortion Cancelling Circuit w stopniu wejściowym oraz BEE Clamp w układzie zasilania. Usprawniony układ kontroli barwy oraz skorygowany projekt płytki drukowanej redukują zniekształcenia i szum do niespotykanego poziomu. Te wszystkie usprawnienia zapewniają poprawę brzmienia, którą trzeba usłyszeć, aby ją docenić.

NAD C388

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
6 999 zł
6 599
NAD C 388 to najbardziej zaawansowany hybrydowy cyfrowy wzmacniacz zintegrowany z najnowszej serii Classic. Urządzenie wyposażone jest w przetwornik C/A, wzmacniacz słuchawkowy i może współpracować z gramofonami (MM). Wszechstronność modelu zwiększa Bluetooth aptX i modułowa konstrukcja MDC.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław