nad


Firma NAD (skrót od New Acoustic Dimensions) powstała w 1972 r. Jej założycielami byli ludzie związani z przemysłem audio – inżynierowie, dystrybutorzy i sprzedawcy – których przede wszystkim łączyła pasja do muzyki. To właśnie pasja i nieustanne poszukiwanie doskonałości umożliwiły stworzenie bezkompromisowych konstrukcji, które potrafiłyby dostarczyć najlepsze doznania muzyczne. Od początku, aż do dzisiaj, wszystkie urządzenia z logo NAD łączą w sobie trzy istotne cechy – jakość, wydajność i prostotę. NAD jako jeden z niewielu producentów zapewnia możliwość wzbogacenia wybranych urządzeń o dodatkowe funkcjonalności. Służą do tego specjalne karty rozszerzeń (moduły MDC), pozwalające doposażyć niektóre modele w rozwiązania, które w chwili ich zakupu były w ogóle niedostępne lub zbędne dla użytkownika – bez konieczności wymiany sprzętu na nowy. Główny trzon oferty tworzą dwie linie – podstawowa Classic i referencyjna Masters. Pierwsza łączy wysoką jakość dźwięku z przystępną ceną, druga urzeczywistnia bezkompromisowe podejście, w którym najważniejsza jest wierność brzmienia. Te atuty dostrzegalne są także w konstrukcjach z serii VISO, na którą składają się stacje muzyczne i kompletny zestaw, który wyróżnia się swoimi kompaktowymi rozmiarami i wysokiej jakości brzmieniem. Dla amatorów indywidualnego obcowania z dźwiękiem projektanci przygotowali także linię słuchawek.


Strefa marki NAD
Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów

NAD BluOS Upgrade Kit

NAD
Akcesoria Hi-Fi
999

NAD BluOS Upgrade Kit - zewnętrzny moduł, nadający pełną funkcjonalność multi-room w ramach systemu Bluesound.

Prosimy o kontakt

NAD C165BEE

NAD
Przedwzmacniacze
4 999
Stereofoniczny przedwzmacniacz wyposażony w 6 wejść liniowych, tryb Tonde Defeat, wyjście wyzwalacza 12 V oraz przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM i MC.
Prosimy o kontakt
NAD C316 BEE V2
Nowość

NAD C316 BEE V2

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
1 799

NAD C316 BEE V2 ceniony model został wzbogacony o przedwzmacniacz gramofonowy RIAA obsługujący wkładki MM.

NAD C316BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
1 699 zł
1 349
Stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany łączy funkcjonalność z atrakcyjną ceną i przekonuje wiodącymi w klasie parametrami, m.in. niskimi poziomami szumu i zniekształceń oraz dużymi mocą i separacją kanałów.

NAD C326BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
2 199 zł
1 799
Wzmacniacz zintegrowany łączący zaawansowaną inżynierię z bogatym wyposażeniem. Urządzenie ma 7 wejść liniowych oraz 2 wyjścia subwoofera i wykorzystuje m.in. technologie NAD PowerDrive i Distortion Cancelling Circuit.

NAD C338

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
2 999 zł
2 799
NAD C 338 jest nowym hybrydowym cyfrowym wzmacniaczem zintegrowanym z serii Classic. Urządzenie obsługuje dowolne źródła muzyki i pozwala odtwarzać muzykę także z urządzeń bezprzewodowych. C 338 dostarcza moc 50 W x 2 i wyposażony jest w przedwzmacniacz gramofonowy MM.

NAD C356BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
3 399 zł
2 699
Wzmacniacza zintegrowany uzyskujący moc ciągłą 80 W, wyposażony m.in. w technologię NAD PowerDrive. Dzięki architekturze MDC urządzenie można wzbogacić o opcjonalne moduły, np. przedwzmacniacz gramofonowy.

NAD C356BEE DAC2

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
4 299 zł
3 599

NAD C 356BEE DAC2 to stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym modułem przetwornika C/A obsługującym pliki wysokiej rozdzielczość 192 kHz/24 bity. Wzmacniacz generuje moc ciągłą 80 W/kanał i przekonuje doskonałymi osiągami oraz niskim zużyciem energii.

NAD C368

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
4 299 zł
3 999
Hybrydowy cyfrowy wzmacniacz zintegrowany NAD C 368 to wszechstronna konstrukcja. Urządzenie wyposażone jest we wbudowany przetwornik C/A, port USB oraz wejście gramofonowe (MM) i obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth aptX. Funkcjonalność modelu zwiększa modułowa konstrukcja MDC.

NAD C375BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
6 399 zł
4 799
NAD C 375BEE jest wzmacniaczem zintegrowanym, który znacznie przewyższa model C 355BEE i możliwościami zbliża się do M3 z high-endowej serii Masters. Podobnie jak referencyjna konstrukcja, C 375BEE wykorzystuje obwód Distortion Cancelling Circuit w stopniu wejściowym oraz BEE Clamp w układzie zasilania. Usprawniony układ kontroli barwy oraz skorygowany projekt płytki drukowanej redukują zniekształcenia i szum do niespotykanego poziomu. Te wszystkie usprawnienia zapewniają poprawę brzmienia, którą trzeba usłyszeć, aby ją docenić.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław