Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

NAD VISO HP 70

Nie wiąż się kablami, bezprzewodowe słuchawki NAD VISO HP70 perfekcyjnie odtworzą detale i scenę muzyczną koncertu zamieniając cały świat w Twoją salę koncertową.

Najważniejsze funkcje:

  • bezprzewodowa komunikacja Bluetooth aptX HD®­,
  • aktywna redukcja hałasu z technologią RoomFeel™.

Słuchawki NAD VISO HP70 zostały wyposażone w system aktywnej redukcji hałasu, który sprawia, że żadne dźwięki otoczenia nie zakłócą Ci przyjemności płynącej ze słuchania ulubionej muzyki. Dodatkowo, dzięki innowacyjnej technologii Room Feel™, słuchawki zachwycają niepomiernie szeroką sceną dźwiękową.

NAD VISO HP 70

Aktywna redukcja hałasu

Model VISO HP70 oferuje elastyczność  wynikająca z trzech trybów słuchania: aktywny, pasywny i w trybie ANC, czyli z włączona redukcją szumów. W środowiskach, w których hałas otoczenia jest słyszalny, zalecany jest tryb aktywny z ANC.  Aktywne bez ANC, należy wybrać tam, gdzie otoczenie nie zakłuca wrażeń płynących z muzyki. Tryb pasywny jest wykorzystywany w sytuacjach, gdy urządzenie z którego odtwarzamy muzykę ma dedykowany wzmacniacz

Technologia Room Feel™

Wbudowany w słuchawki układ DSP jest sercem technologii Room Feel™. Dzięki odpowiednio dobranym parametrom, pogłosowi, paśmie i przestrzenności doskonale odtwarza warunki panujące w pokoju odsłuchowym, imituje efekt "wzmocnienia pomieszczenia", który występuje podczas odtwarzania muzyki bezpośrednio w pomieszczeniu. Technologia Room Feel™ gwarantuje, że w słuchawkach VISO HP70 muzyka brzmi bardziej naturalnie.

NAD VISO HP 70


Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth™ aptX® HD

HP70 oferuje swobodę komunikacji bezprzewodowej z wydajnością modeli przewodowych. Zastosowany w słuchawkach moduł Bluetooth obsługuje kodek aptX®HD, umożliwiając tym samym  przesyłanie muzyki w 24-bitowej jakości przez bezprzewodowe połączenie Bluetooth. Dodatkowym ułatwieniem jest technologia umożliwiająca ustanowienie bezprzewodowej łączności między urządzeniami Bluetooth, poprzez zetknięcie ich ze sobą.

VISO HP70 można sparować z większością smartfonów i wykorzystać do rozmów telefonicznych. "Tryb słuchania" umożliwia natychmiastowe usłyszenie świata zewnętrznego i możliwość odbierania połączenia przychodzącego z podłączonego telefonu. Dwa wbudowane mikrofony zapewniają lepszą klarowność prowadzonych rozmów.

NAD VISO HP 70

Bateria wystarczy na piętnaście godzin pracy bezprzewodowego użytkowania. Po jej wyczerpaniu, można kontynuować słuchanie w trybie pasywnym. Odbieranie połączeń, przełączanie utworów i regulacja głośności  odbywa się bezpośrednio z poziomu nausznika słuchawki .

Znakomita ergonomia

Szczególną uwagę konstruktorzy przywiązali do komfortu i ergonomii, dzięki czemu można cieszyć się nim przez wiele godzin. Pierwszą rzeczą, jaką się zauważa, jest lekka waga tych pełnowymiarowych, aktywnych słuchawek. Ważą tylko 320 gramów. Elegancka, lekka konstrukcja nauszna zapewnia wygodę nawet podczas najdłuższych sesji odsłuchowych.

Unikalne, wieloosiowe, regulowane nauszniki dopasowują się do kształtu głowy użytkownika. Miękkość wkładek usznych zwiększa komfort i pozwala cieszyć się HP70 przez wiele godzin. Rozszerzalny pałąk na głowę oferuje szeroki zakres regulacji w celu spersonalizowanego dopasowania. HP70 składają się na płasko i są wyposażone w kompaktową obudowę do przenoszenia lub przechowywania. W pudełku znajduje się kabel micro USB, pokryty gumą kabel łączący słuchawki w urządzeniem w trybie pasywnym, przejściówka na wtyk Jack 6,3 mm oraz adapter samolotowy. 

Impedancja (Ω)32
Pasmo przenoszenia (Hz)LF Cutoff -10dB @ 10Hz to 20,000Hz; LF Cutoff -3dB @ 15Hz to 20,000Hz; Within ±1.5dB @ 20Hz to 20,000Hz
Zniekształcenia (%)ANC: ON (1kHz/1mW) @0.5%; ANC: OFF (1kHz/1mW) @ 0.25%
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0,320

Test / Recenzja

Inne

Marka: NAD

Viso HP 70

Special Price 1 222 zł Regular Price 1 799 zł
/ sztuka
  • Impedancja (Ω): 32
  • Pasmo przenoszenia (Hz): LF Cutoff -10dB @ 10Hz to 20,000Hz; LF Cutoff -3dB @ 15Hz to 20,000Hz; Within ±1.5dB @ 20Hz to 20,000Hz
  • Zniekształcenia (%): ANC: ON (1kHz/1mW) @0.5%; ANC: OFF (1kHz/1mW) @ 0.25%
  • Konstrukcja: Zamknięta

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 61 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: