Marki: Hegel, Linn

H95 (czarny) + Majik 109 (czarny)

Special Price 11 758 zł Regular Price 14 698 zł i
/ komplet
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14698 zł

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 588 zł

Sprawdź szczegóły

 

Hegel H95 - wzmacniacz zintegrowany

Przez lata utytułowane produkty Hegel zdobyły serca miłośników muzyki dzięki swojej niesamowitej wydajności i wartości. Wraz ze swoim atrakcyjnym, minimalistycznym wzornictwem i niesamowitą funkcjonalnością, H95 urzeczywistnia to dziedzictwo – wszystko w atrakcyjnej cenie.

Najważniejsze cechy:

  • 2 × 60 W, nieco ulepszona wersja stopnia analogowego H90;
  • Spotify Connect dla kont premium i bezpłatnych (w trakcie certyfikacji);
  • Apple AirPlay;
  • cyfrowe wejścia: 1 × koncentryczne, 3 × optyczne;
  • wejście USB, 2 pary analogowych wejść RCA;
  • regulowane wyjście analogowe.

Nawiązując do słów Alberta Einsteina, „Miarą inteligencji jest zdolność do zmiany”, projektanci firmy Hegel wierzą, że H95 jest idealnym urzeczywistnieniem tej maksymy. Model ten to nie tylko wzmacniacz zintegrowany, lecz także kompletne rozwiązanie do strumieniowania muzyki zarówno poprzez AirPlay, jak i UPnP. Aby spełnić oczekiwania dzisiejszej generacji melomanów, H95 wyposażony został w Spotify Connect, dzięki czemu zapewnia natychmiastowy dostęp do muzyki.

Projektanci modelu H95 zadbali o to, aby urządzenie mogło służyć jak najdłużej i zmieniać się wraz z upływem czasu. Dlatego też wbudowane oprogramowanie można bezprzewodowo aktualizować, dzięki czemu ulepszenia funkcji oraz całkowicie nowe udogodnienia dostarczane są wprost do urządzenia.

Klasę produktu potwierdzają nie tylko łączność i możliwość aktualizacji, lecz przede wszystkim wewnętrzne układy H95. Obecnie większość muzyki docierającej do wzmacniaczy ma cyfrową postać. Dlatego też Hegel wyposażył swój najnowszy model w najwyższej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy, który dokonuje konwersji sygnału z cyfrowego na analogowy w bardzo inteligentny sposób. Dzięki autorskiej, stworzonej od podstaw technologii, urządzenie ma pełną kontrolę nad strumieniem cyfrowych danych. W efekcie muzyka cyfrowa dostarczana jest w swojej najczystszej postaci, czego rezultatem jest niesamowicie naturalny dźwięk, bez dodatkowych „upiększeń”, dzięki czemu można słuchać muzyki jeszcze głośniej.

Dowiedz się więcej na temat modelu Hegel H95.

 

Linn Majik 109 - głośnik podstawkowy

Linn Majik 109 to podstawkowa kolumna głośnikowa, która swoimi możliwościami oczaruje słuchacza. Wystarczy zamknąć oczy podczas odsłuchu, aby odnieść wrażenie, że przed tobą znajduje się wolnostojąca konstrukcja.

Projektanci sięgnęli po technologię wywodzącą się z referencyjnych kolumn głośnikowych Linn. Dzięki temu kompaktowy głośnik Majik 109 jest w stanie dostarczyć potężny dźwięk bez względu na to, gdzie zostanie umieszczony – na półce, na ścianie czy też na specjalnie dla tego modelu zaprojektowanej stalowej podstawce.

Za modułem głośnikowym 2K umieszczono port układu bas-refleks, gwarantując mocny i świetnie brzmiący bas bez konieczności stosowania dużej obudowy. Port skierowany jest do przodu, co oznacza, że użytkownik może spokojnie ustawić kolumnę głośnikową blisko ściany bez negatywnego wpływu na jakość niskich tonów.

Wyższe poziomy wydajności można w łatwy sposób wydobyć poprzez szeroką gamę opcji modyfikacji, takich jak choćby prosty bi-wiring lub w pełni aktywna konfiguracja w ramach systemu Exakt.  


Zaciekawiła Cię marka Linn? Dowiedz się więcej na jej temat z naszego artykułu: 

Specyfikacja Hegel H95 (czarny) + Majik 109 (czarny)

H95
Moc wyjściowa2 x 60 W
Impedancja głośników (min)2 Ω
Pasmo przenoszenia5 Hz-100 kHz
Stosunek sygnał/szum> 100 dB
Zniekształcenia THD< 0.01% @ 25 W, 8 Ω, 1 kHz
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
Głośniki A/BNie
Wymiary (S x W x G) mm430 x 100 x 350
Waga kg10,6
Majik 109 (czarny)
System3-drożny
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy150 mm doped paper
Przetwornik średniotonowy30 mm PU dome
Przetwornik wysokotonowy16 mm silk dome
Skuteczność88 dB
Wymiary (S x W x G) mm192 x 327 x 256
Waga kg5.9
Wersje wykończeniaBiały, Czarny, Dąb, Orzech, Różany, Wiśnia

Opinie o Hegel H95 (czarny) + Majik 109 (czarny)

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: