Zestaw składający się z wysokiej klasy przedwzmacniacza i przetwornika cyfrowo-analogowego preDAC oraz wzmacniacza amp500 firmy Peachtree Audio.

Peachtree Audio preDAC

Model preDAC w jednej obudowie łączy funkcję wysokiej klasy przedwzmacniacza i przetwornika cyfrowo-analogowego. Najnowszy przedwzmacniacz Peachtree Audio, podobnie jak wzmacniacz zintegrowany nova500, na którym bazuje, wykorzystuje różnicową (zbalansowaną) konstrukcję audio. To m.in. dzięki niej preDAC odporny jest na zakłócenia i zachowuje niezwykle wysoki odstęp od szumu. Wysoką klasę urządzenia potwierdza specjalnie opracowany dla niego zasilacz, a także wyjścia zbalansowane XLR i wbudowany zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy.

Peachtree Audio preDAC

Idealna współpraca z urządzeniami źródłowymi

Przedwzmacniacz Peachtree Audio preDAC pozwala zintegrować niemal dowolne źródła dźwięku – od komputera i urządzeń z Apple iOS, przez odtwarzacze strumieniowe, np. Bluesound NODE 2i, i inne cyfrowe źródła audio, aż do urządzeń analogowych, np. gramofonu. U podstaw niesamowitych możliwości dźwiękowych przedwzmacniacza, bez względu na podłączone źródło, leży referencyjnej jakości 8-kanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre Pro 9000. Według projektantów z firmy Peachtree Audio układ ten jest jednym z najlepszych obecnie DAC-ów.

Chociaż moduł przygotowany jest do konwersji ośmiu kanałów audio, w preDAC pracuje w trybie stereo, w którym każdy kanał obsługiwany jest przez cztery układy DAC-a. Rozwiązanie to pozwala uzyskać niesamowity poziom dynamiki i stosunku sygnału do szumu. Ponadto w pełni zbalansowany układ wewnętrzny modelu preDAC, minimalizując zakłócenia i interferencje, może poszczycić się niesamowitą rozdzielczością.  

Dowiedz się więcej o Peachtree Audio preDAC

 

 

Peachtree Audio amp500

Piekno + Moc

Wzmacniacz Peachtree amp500 oferuje oszałamiające 500 watów na kanał przy 8 omach i napędza głośniki aż do 2,5 omów - oraz do pełnego potencjału. Posiada specjalnie zaprojektowany stopień wejściowy klasy A oraz zbalansowane i niezbalansowane wejścia dla kompatybilności z praktycznie każdym przedwzmacniaczem lub źródłem muzyki. amp500 otrzymał tę samą piękną obudowę, co wielokrotnie nagradzana seria wzmacniaczy Peachtree nowej generacji.

Peachtree Audio amp500

500 watów na kanał nigdy nie wyglądało tak dobrze!

  • Napędzaj KAŻDY głośnik z łatwością i swobodą!
  • Wyjątkowo niski poziom szumów, nawet w porównaniu z DUŻO słabszymi wzmacniaczami
  • Zbalansowane i niezbalansowane wejścia ze różnicowymi obwodami audio
  • Indywidualnie zaprojektowany stopień wejściowy klasy A.
  • Stosunek sygnału do szumu - 127dB
  • Aluminiowy panel przedni i obudowa z naturalnego drewna oszałamiającego połyskiem Ebony Mocha (heban) lub piękną czernią Piano

Dowiedz się więcej o Peachtree Audio amp500

Specyfikacja Peachtree Audio preDAC + amp500

PEA preDAC PRZEDWZMACNIACZ Z DAC EBONY
amp500 - heban
Moc wyjściowa2 x 500 W (8 Ω); 2x 700 W (4 Ω)
Ilość kanałów2
Impedancja głośników (min)2,5 Ω
Pasmo przenoszenia20 Hz - 20 kHz
Zniekształcenia THD0,003 % (AES17, 1 kHZ, 4Ω)
Pobór mocy (max)1500 W
Pobór mocy (standby)< 0,5 W
Wymiary (S x W x G) mm356 x 111 x 343
Waga kg8.4

Polecane Produkty

Akcesoria do Peachtree Audio preDAC + amp500

Opinie o Peachtree Audio preDAC + amp500

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: