Marka: Audioquest

NRG-Z3 2m

Special Price 1 199 zł Regular Price 1 599 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1198 zł
 • Rodzaj: zasilający
 • Długość (m): 2
 • Materiał przewodnika: miedź

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 60 zł

Sprawdź szczegóły

Audioquest NRG-Z3

Mimo posiadania nawet najlepszego źródła zasilania, zniekształcenia generowane są w każdy kablu sieciowym. Filtry i zasilacze nie mogą wyeliminować tego impulsowego zniekształcenia intermodulacyjnego, ponieważ wzbudzony szum radiowy moduluje niskopoziomowy sygnał audio/wideo. Rozwiązaniem problemu jest 3-biegunowy kabel zasilający AudioQuest NRG-Z3.

Najważniejsze cechy:

 • półsztywne przewodniki koncentryczne z miedzi + o perfekcyjnej powierzchni (PSC+),
 • posrebrzany oplot,
 • zerowa charakterystyka impedancji.

Audioquest NRG-Z3

W modelu NRG-Z3 zastosowano kierunkowe skrętku z miedzi+ o perfekcyjnej powierzchni (PSC+) w układzie półsztywnego przewodnika koncentrycznego, w którym nitki są ściślej upakowane i nigdy nie zmieniają pozycji wewnątrz wiązki. Znacząco zmniejsza to zniekształcenia związane z wzajemnym wpływałem nitek przewodnika. Z kolei ekstremalnie czysta i gładka powierzchnia przewodników PSC+ minimalizuje zniekształcenia powodowane przez granice ziaren, które obecne są w każdym metalowym przewodniku. Dodatkową korzyść wnoszą kierunkowe żyły z posrebrzanym oplotem ekranującym, które skutecznie eliminują wpływ zakłóceń radiowych na żyły zasilające.

W większości konwencjonalnych kabli wielożyłowych zniekształcenia są wywołane elektrycznym i magnetycznym oddziaływaniem nitek. Wynika to z tego, że każda nitka zmienia położenie w wiązce. W półsztywnym kablu koncentrycznym AudioQuest żyły wewnątrz skrętki zachowują stałe położenie względem siebie, co znacząco eliminuje powód powstawania zniekształceń.

Podczas gdy wiele kabli zasilających ma niską rezystancję DC, aby dostosować się do wysokoprądowych wymagań, charakterystyka impedancji kabla jest również kluczowa dla uzyskania optymalnej wydajności. W przeciwieństwie do większości kabli AC, które ograniczają lub kompresują impulsy dźwiękowe, kable AudioQuest AC łączą niską rezystancję DC i zerową (brak) charakterystykę impedancji, aby w każdej chwili dostarczyć nieskompresowane impulsy.

Specyfikacja Audioquest NRG-Z3 2m

Rodzajzasilający
Długość (m)2
Materiał przewodnikamiedź

Opinie o Audioquest NRG-Z3 2m

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

 • 5 2
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

2 opinie

 1. Mirek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Nie brałem pod uwagę wymiany okablowania, jednak miałem okazję na odsłuchu w salonie sam się przekonać jaki wpływ mają takie przewody na dźwięk. Oczywiście nie spodziewałem się jakichkolwiek zmian… Nie dość, że każdy przepinany przewód wprowadzał inne zmiany, to jeszcze wraz z niestety ceną wzrastała „jakość” dźwięku. Ostatecznie zdecydowałem się na ten model z uwagi na znaczną poprawę masy na niskich częstotliwościach.
 2. Artur Nowak

  Ocena:
  Ocena: 5
  1000zł za przewód do gniazdka? Jeszcze miesiąc temu wzbudzałoby to uśmiech ironii na moich ustach. Jednak dałem się namówić na zakup do mojego wzmaka i nie mogłem uwierzyć co usłyszałem. Wszystkie dźwięki zyskały na pełni i separacji. Scena się powiększyła i poprawiła. Dynamika na wyraźnie lepszym poziomie.
  Muszę sprawdzić teraz inne elementy do których mnie namawiali (listwa prądowa i jakieś "uzdatniacze" do prądu)

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: