Marka: IsoTek

EVO3 Premier 1,5m C7

Special Price 699 zł Regular Price 869 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 599 zł
  • Rodzaj: zasilający
  • Długość (m): 1.5
  • Materiał przewodnika: miedź posrebrzana
  • Inne: C7

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 35 zł

Sprawdź szczegóły

IsoTek EVO3 Premier - kabel zasilający

 

Wzmocnij każde połączenie


IsoTek oferuje szereg wiodących na rynku kabli zasilających, które towarzyszą gamie zaawansowanych kondycjonerów mocy i generatorów fal sinusoidalnych. Nowe kable zasilające EVO3 zrodziły się z etosu stosowania wyłącznie najlepszych komponentów i materiałów. Zapewniają niezrównaną wydajność na każdym poziomie. Wszystkie kable zawierają wysokiej czystości posrebrzaną miedź. Dielektryk jest wykonany z najwyższej klasy teflonu FEP. Każdy kabel, począwszy od wielokrotnie nagradzanego Premiera, ma solidną końcówkę pokrytą 24-karatowym złotem.

Rekomendowane dla wszystkich systemów o wartości: 450 PLN - 500 000 PLN


Stworzenie EVO3 Premier zostało zainspirowane licznymi dyskusjami z wysokiej klasy firmami audio, które pomogły zaprojektować zaawansowany kabel zasilający. Premier zapewnia najwyższą efektywność w rozsądnej cenie, wykorzystując najlepsze części i materiały do budowy kabla.

Mimo wysokich cen wiele z kabli zasilających jest wyposażonych w niskiej jakości komponenty, które znacznie ograniczają ogólną wydajność produktu. Premier zapewnia doskonałą, bezkompromisową wydajność, w odniesieniu do jakości wykorzystanych materiałów i części.

Konstrukcja: Przewody umieszczono równolegle, z lekkim skręceniem wokół siebie. Wykorzystana technika pozwala na stworzenie pierwszej linii obrony przed szumem radiowym i interferencją magnetyczną.

isotek-premier-przekroj

A. Przewodniki: Do zwiększenia poziomu czystości i zwiększenia przewodności użyto posrebrzane przewodniki z miedzi beztlenowej 99,9999%. Te są mniej podatne na pękanie czy utratę na jakości wraz z upływem czasu. Dodatkowo srebro jest doskonałym przewodnikiem, co w połączeniu z miedzią zapewnia imponujące właściwości elektryczne.

B. Dielektryk: Zastosowany teflonowy (FEP) dielektryk, dzięki swoim właściwościom – chemicznej obojętności i niskiej stałej dielektrycznej w szeroki zakresie częstotliwości – gwarantuje wysoki stopień odporności na pęknięcia naprężeniowe i niski współczynnik tarcia. FEP to najkorzystniejsze rozwiązanie, gdy chcemy uzyskać maksymalne bezpieczeństwo pod względem temperatury i izolacji elektrycznej.

C. Wypełnienie: Bawełniany wypełniacz zwiększa wewnętrzną wytrzymałość kabla i zmniejsza efekt mikrofonowania. Bawełna wyróżnia się także bardzo dobrymi właściwościami dielektrycznymi, najlepszymi ze stałych materiałów.

D. Oplot: Celulozowa otoczka stanowi zabezpieczenie dla konstrukcji przed nałożeniem elastycznej osłony z PCW. Połączenie celulozy i bawełny pozwala na zachowanie wysokich właściwości dielektrycznych.

E. Osłona: Płaszcz zewnętrzny został wykonany z PCW, zapewniając wysoki stopień elastyczności i tłumienia mechanicznego, jak również gwarantując większą wytrzymałość.

 Końcówki: Kabel Premier jest zakończony za pomocą wykonanych na indywidualne zamówienie formowanych audiofilskich wtyczek IsoTek z litej miedzi OFC z przewodnikami platerowanymi 24-karatowym złotem. Oferują one najwyższą jakość wykonania i są mniej podatne na śniedź.

 

Specyfikacja IsoTek EVO3 Premier 1,5m C7

Rodzajzasilający
Długość (m)1.5
Materiał przewodnikamiedź posrebrzana
InneC7

Opinie o IsoTek EVO3 Premier 1,5m C7

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: