Marka: Audioquest

NRG-Y2 1m

Special Price 449 zł Regular Price 649 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379 zł
  • Rodzaj: zasilający
  • Długość (m): 1
  • Materiał przewodnika: miedź

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 22 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Audioquest NRG-Y2

Mimo posiadania nawet najlepszego źródła zasilania, zniekształcenia generowane są w każdym kablu sieciowym. Filtry i zasilacze nie mogą wyeliminować tego impulsowego zniekształcenia intermodulacyjnego, ponieważ wzbudzony szum radiowy moduluje niskopoziomowy sygnał audio/wideo. Rozwiązaniem problemu jest 2-biegunowy kabel zasilający AudioQuest NRG-Y2.

Najważniejsze cechy:

  • półsztywne przewodniki koncentryczne z miedzi o strukturze długoziarnistej (LGC),
  • posrebrzany oplot,
  • zerowa charakterystyka impedancji.

Audioquest NRG-Y2

W modelu NRG-Y2 zastosowano kierunkowe skrętku z miedzi o strukturze długoziarnistej (LGC) w układzie półsztywnego przewodnika koncentrycznego, w którym nitki są ściślej upakowane i nigdy nie zmieniają pozycji wewnątrz wiązki. Znacząco zmniejsza to zniekształcenia związane z wzajemnym wpływałem nitek przewodnika. Wyższa czystość i mniej skomplikowana struktura ziaren w miedzi LGC zapewnia dalszą redukcję zniekształceń. Kierunkowe żyły z posrebrzanym oplotem ekranującym skutecznie eliminują wpływ zakłóceń radiowych na żyły zasilające.

W większości konwencjonalnych kabli wielożyłowych zniekształcenia są wywołane elektrycznym i magnetycznym oddziaływaniem nitek. Wynika to z tego, że każda nitka zmienia położenie w wiązce. W półsztywnym kablu koncentrycznym AudioQuest żyły wewnątrz skrętki zachowują stałe położenie względem siebie, co znacząco eliminuje powód powstawania zniekształceń.

W konwencjonalnym wielożyłowym kablu zniekształcenia wywołane elektrycznym i magnetycznym oddziaływaniem nitek jest złożone, ponieważ każda nitka zmienia położenie w wiązce. W półsztywnym kablu koncentrycznym AudioQuest żyły wewnątrz skrętki zachowują stałe położenie względem siebie, co znacząco redukuje zniekształcenia.

Specyfikacja Audioquest NRG-Y2 1m

Rodzajzasilający
Długość (m)1
Materiał przewodnikamiedź

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: