Marka: Audioquest

NRG-Y2 2m

Special Price 598 zł Regular Price 749 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 599 zł
 • Rodzaj: zasilający
 • Długość (m): 2
 • Materiał przewodnika: miedź

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 30 zł

Sprawdź szczegóły

Audioquest NRG-Y2

Mimo posiadania nawet najlepszego źródła zasilania, zniekształcenia generowane są w każdy kablu sieciowym. Filtry i zasilacze nie mogą wyeliminować tego impulsowego zniekształcenia intermodulacyjnego, ponieważ wzbudzony szum radiowy moduluje niskopoziomowy sygnał audio/wideo. Rozwiązaniem problemu jest 2-biegunowy kabel zasilający AudioQuest NRG-Y2.

Najważniejsze cechy:

 • półsztywne przewodniki koncentryczne z miedzi o strukturze długoziarnistej (LGC),
 • posrebrzany oplot,
 • zerowa charakterystyka impedancji.

Audioquest NRG-Y2

W modelu NRG-Y2 zastosowano kierunkowe skrętku z miedzi o strukturze długoziarnistej (LGC) w układzie półsztywnego przewodnika koncentrycznego, w którym nitki są ściślej upakowane i nigdy nie zmieniają pozycji wewnątrz wiązki. Znacząco zmniejsza to zniekształcenia związane z wzajemnym wpływałem nitek przewodnika. Wyższa czystość i mniej skomplikowana struktura ziaren w miedzi LGC zapewnia dalszą redukcję zniekształceń. Kierunkowe żyły z posrebrzanym oplotem ekranującym skutecznie eliminują wpływ zakłóceń radiowych na żyły zasilające.

W większości konwencjonalnych kabli wielożyłowych zniekształcenia są wywołane elektrycznym i magnetycznym oddziaływaniem nitek. Wynika to z tego, że każda nitka zmienia położenie w wiązce. W półsztywnym kablu koncentrycznym AudioQuest żyły wewnątrz skrętki zachowują stałe położenie względem siebie, co znacząco eliminuje powód powstawania zniekształceń.

W konwencjonalnym wielożyłowym kablu zniekształcenia wywołane elektrycznym i magnetycznym oddziaływaniem nitek jest złożone, ponieważ każda nitka zmienia położenie w wiązce. W półsztywnym kablu koncentrycznym AudioQuest żyły wewnątrz skrętki zachowują stałe położenie względem siebie, co znacząco redukuje zniekształcenia.

Specyfikacja Audioquest NRG-Y2 2m

Rodzajzasilający
Długość (m)2
Materiał przewodnikamiedź

Opinie o Audioquest NRG-Y2 2m

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

 • 5 2
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

2 opinie

 1. Grzegorz

  Ocena:
  Ocena: 5
  Kupiłem w Top hi-fi ww przewód i podłączyłem go do zasilania TV Philips The One w 75 calach. Przyznam że w porównaniu z tym drutem który dołączył Philips poprawa obrazu jest zauważalna. Obraz się wyostrzył a kolory nabrały ciepła a czerń stała się jeszcze lepsza. Oglądam głównie Netflixa w 4k i koncerty na Blu Ray na sprzęcie Oppo. Kabel na prawdę polecam. Nie wierzylem że obraz dobrego TV moza jeszcze poprawić a tu proszę. Taka niespodzianka. Pozdrawiam
 2. Dawid

  Ocena:
  Ocena: 5
  Idealny do podłączenia Node 2i ! Zdecydowanie wart swojej ceny

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: