Marka: IsoTek

EVO3 Elite 2m

Special Price 2 499 zł Regular Price 2 939 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2222 zł
 • Rodzaj: zasilający
 • Długość (m): 2
 • Materiał przewodnika: miedź posrebrzana
 • Inne: C15

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 125 zł

Sprawdź szczegóły

IsoTek EVO3 Elite - kabel zasilający

EVO3 Elite to wysokiej klasy kabel zasilający wykorzystujący unikatową 7-rdzeniową geometrię, tworzywo FEP i miedź o wysokiej czystości, w ten sposób zapewniając najwyższą możliwą wydajność. Produkt firmy IsoTek jest idealnym usprawnieniem dla komponentów źródłowych, odtwarzaczy CD, serwerów muzycznych, przetworników c/a, czy przedwzmacniaczy.

Wzmocnij każde połączenie

IsoTek oferuje szereg wiodących na rynku kabli zasilających, które towarzyszą gamie zaawansowanych kondycjonerów mocy i generatorów fal sinusoidalnych. Nowe kable zasilające EVO3 zrodziły się z etosu stosowania wyłącznie najlepszych komponentów i materiałów. Zapewniają niezrównaną wydajność na każdym poziomie. Wszystkie kable zawierają wysokiej czystości posrebrzaną miedź. Dielektryk jest wykonany z najwyższej klasy teflonu FEP. Każdy kabel, począwszy od wielokrotnie nagradzanego Premiera, ma solidną końcówkę pokrytą 24-karatowym złotem.
Rekomendowane dla wszystkich systemów o wartości: 450 PLN - 500 000 PLN

Elite świetnie sprawdza się przy połączeniu z małymi i średnimi wzmacniaczami mocy. Kabel zasilający wspomaga tworzenie stabilnej sceny dźwiękowej – korzystnie wpływa na zakres częstotliwości i znacznie obniża szum tła.

IsoTek EVO3 Elite

Konstrukcja: Przewody umieszczono równolegle, z lekkim skręceniem wokół siebie. Wykorzystana technika pozwala na stworzenie pierwszej linii obrony przed szumem radiowym i interferencją magnetyczną.

IsoTek EVO3 Elite - przekrój

A. Przewodniki: Zwiększona przewodność została zapewniona poprzez wykorzystanie posrebrzanych przewodników z miedzi beztlenowej 99,999999%. W ten sposób zwiększa się ich długowieczność – są mniej podatne na pękanie lub spadek jakości wraz z upływem czasu. Dodatkowo srebro jest doskonałym przewodnikiem, co w połączeniu z miedzią zapewnia doskonałe właściwości elektryczne.

B. Dielektryk: Zastosowany teflonowy (FEP) dielektryk ma niski współczynnik tarcia przy bardzo wysokim stopniu odporności na pęknięcia naprężeniowe. FEP to najkorzystniejsze rozwiązanie, gdy chcemy uzyskać maksymalne bezpieczeństwo pod względem temperatury i izolacji elektrycznej.

C. Wypełnienie: Bawełniany wypełniacz zwiększa wewnętrzną wytrzymałość kabla i zmniejsza efekt mikrofonowania. Bawełna wyróżnia się także bardzo dobrymi właściwościami dielektrycznymi, najlepszymi ze stałych materiałów.

E. Oplot: Wykorzystany przez projektantów mylarowy oplot służy do zabezpieczenia konstrukcji i stanowi barierę ochronną przed nałożeniem elastycznej osłony z PCW. Połączenie mylaru i bawełny pozwala na zachowanie wysokich właściwości dielektrycznych.

F. Ekranowanie: Ekran OFC jest skuteczną barierą dla szumu radiowego i efektywnym zabezpieczeniem przed zakłóceniami symetrycznymi, które niekorzystnie mogą wpływać na przewodniki fazowe i neutralne.

G. Osłona: Płaszcz zewnętrzny został wykonany z PCW, zapewniając wysoki stopień elastyczności i tłumienia mechanicznego, jak również gwarantując większą wytrzymałość.

Końcówki: kabel Elite jest zakończony za pomocą wykonanych na indywidualne zamówienie  audiofilskich złączy IsoTek z litej miedzi OFC z pozłacanymi 24-karatowym złotem przewodnikami. Oferują one najwyższą jakość wykonania i są mniej podatne na śniedź.

RECENZJE


„Połączenie mocy i czułości dostępne dzięki kablowi EVO3 Elite oznacza, że będzie on idealny dla wszystkich gatunków muzyki, gdyż przeniknie wszelkie szczegóły, co oznacza, że nic Ci nie umknie, nawet podczas złożonych fragmentów. Co więcej, byłem pod wrażeniem tego, jak wiele szczegółów zyskujemy dzięki niskoszumowej konstrukcji, co poprawia stosunek wartości do ceny. Imponująca konstrukcja.”

Paul Rigby The Audiophile Man - listopad 2018

„IsoTek daje moc. Każdy produkt wytwarzany przez firmę ma na celu poprawę wydajności sprzętu audio poprzez zarządzanie mocą. Tak więc powinno być logiczne, że IsoTek jest firmą oferującą kable zasilające. W kategoriach dźwiękowych, EVO3 Elite IsoTek „poleruje” dźwięk urządzenia, do którego jest podłączony. Im więcej EVO3 Elite umieściłem w systemie, tym więcej efektów pomogło wyzwolić muzykę i odwrotnie, gdy je wyjmiesz, dotąd czysty dźwięk systemu stracił na jakości i stał się nadszarpnięty. Imponujący produkt.”

Nicholas Ripley HiFi +


IsoTek EVO3 Elite - nagrody

Specyfikacja IsoTek EVO3 Elite 2m

Rodzajzasilający
Długość (m)2
Materiał przewodnikamiedź posrebrzana
InneC15

Opinie o IsoTek EVO3 Elite 2m

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(4 oceny)

 • 5 4
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

4 opinie

 1. Łukasz

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetny przewód, podłączony do MOON Neo ACE. IsoTek Elit dociążył trochę bas i poukładał górę, wysokie tony są bardziej precyzyjne. Sprawdził się lepiej od Audioquesta.
 2. MATI

  Ocena:
  Ocena: 5
  Przewód tak jak się wszędzie pisze świetny do źródeł. U mnie wpięty ostatecznie do Luxmana D-03X. W porównaniu do przewodu Audioquest, Isotek zagrał lżejszym dźwiękiem z lepszą górą i krótszym basem. Dźwięk jest bardziej zwiewny. Tego właśnie potrzebowałem w moim systemie i ten przewód świetnie się sprawdza. Reszta toru to wzmacniacz Luxman L-507, ProAc Response D30R.
 3. Hubi Hubi

  Ocena:
  Ocena: 5
  Bardzo neutralnie grający przewód. Świetnie spisuje się podłączony do źródeł. U mnie akurat zasila streamer Linna. Przeszedłem na niego z modelu Sequel i różnica jest większa niż wskazuje na to cena. Warto ;)
 4. hegel hd30

  Ocena:
  Ocena: 5
  świetny przewód do źródeł. Porównywałem z innymi nawet 2-3 razy droższymi. Pacjent to Hegel HD30. Isotek zwyciężył i został w systemie.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: