Marka: Audioquest

NRG-Y3 1m

Special Price 679 zł Regular Price 699 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 599 zł
 • Rodzaj: zasilający
 • Długość (m): 1
 • Materiał przewodnika: miedź

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 34 zł

Sprawdź szczegóły

Przewód zasilający AudioQuest NRG-Y3

Bez względu na to, jak doskonałe może być źródło prądu zmiennego, zniekształcenia są nieodłącznym elementem każdego kabla zasilającego (AC). Nawet najbardziej wyrafinowane filtry i zasilacze nie są w stanie wyeliminować transjentowych zniekształceń intermodulacyjnych (TIM), ponieważ indukowany szum RF moduluje sygnał audio-wideo niskiego poziomu. Problemy te pomaga rozwiązać model NRG-Y3 – trzyżyłowy przewód zasilający renomowanej firmy AudioQuest, w którym zastosowano m.in. rozwiązanie ZERO-Tech. Rezultat jest imponujący!

 

Audioquest NRG-Y3

Wyszukane materiały i rozwiązania

Model NRG-Y3 to zaawansowana konstrukcja z przewodnikami z miedzi długoziarnistej LGC (od ang. Long-Grain Copper) i posrebrzanymi przewodami odprowadzającymi prąd. Mamy tutaj półsztywne przewodniki koncentryczne, co oznacza, że żyły są gęściej upakowane i nigdy nie zmieniają swojego położenia w wiązce. Zastosowane w tym przewodzie rozwiązania, włącznie z kierunkowymi przewodnikami z miedzi LGC i ekranowaniem, zapewniają niezwykle niski poziom indukowanych zniekształceń, również tych wynikających z interakcji między żyłami przewodzącymi.

ZERO-Tech (brak impedancji charakterystycznej)

W celu zredukowania zniekształceń wynikających z niedopasowania impedancji między komponentami a przewodem, projektanci firmy AudioQuest sięgnęli po technikę ZERO-Tech. Pozwala ona uzyskać czysty sygnał przez eliminację pola elektrostatycznego, umożliwiając liniowe rozpraszanie szumów RF. W przeciwieństwie do większości kabli zasilających (AC), które ograniczają lub kompresują impulsy dźwiękowe, kabel zasilający AudioQuest NRG-Y3 łączy niską rezystancję DC i zerową impedancję charakterystyczną, aby w każdej chwili dostarczyć nieskompresowane transjenty.

Specyfikacja Audioquest NRG-Y3 1m

Rodzajzasilający
Długość (m)1
Materiał przewodnikamiedź

Opinie o Audioquest NRG-Y3 1m

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Jerzy T

  Ocena:
  Ocena: 5
  Pierwszy raz miałem okazję na amplitunerze Yamaha R-N803D testować nawet przewody zasilające i różnice są ewidentnie słyszalne. Porównaliśmy na odsłuchu tego AQ, fabryczny i Isoteka jakiś podstawowy model zielony. Na NRG Y3 dźwięk miał większą masę i grało jakby milej dla ucha. Zdecydowałem się na ten przewód. Sam się sobie dziwię trochę, no ale słychać było.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: