Marka: Pathos

Inpol Remix MkII HiDac2 czarny mat

27 599 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 2 x 25W
  • Pasmo przenoszenia: 2Hz - 150KHz ± 0,5dB
  • Stosunek sygnał/szum: > 100dB
  • Zniekształcenia THD: 0,1% @ 25W

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1380 zł

Sprawdź szczegóły

Pathos Inpol Remix MkII HiDac2

Wzmacniacz zintegrowany InPol Remix MkII HiDac 2 łączy w sobie elegancję i kompaktowe rozmiary z perfekcją wykonania i jakości dźwięku. Nawiązujący stylistyką do modelu Classic Remix jest unikatową konstrukcją w swojej klasie, a jego wyjątkowy charakter podkreślają radiatory uformowane w logo producenta.

Najważniejsze cechy:

  • zbalansowany wzmacniacz hybrydowy w klasie A,
  • podwójny układ InPol,
  • wbudowany wyrafinowany przetworniki cyfrowo-analogowy HiDac 2,
  • wyróżniający design.

Pathos Inpol Remix MkII

Perfekcyjna jakość dźwięku

Wykorzystując unikatowe rozwiązania techniczne Pathos oraz najwyższej klasy komponenty, wzmacniacz InPol Remix MkII HiDac 2 zapewnia niezrównaną jakość dźwięku. Ta w pełni zbalansowana konstrukcja, pracująca w klasie A, czerpie korzyści z najnowszej generacji podwójnego układu InPol. Ponadto, za sprawą wbudowanego przetwornika cyfrowo-analogowego HiDac 2, model ten otwiera drzwi do cyfrowego świata dźwięku, umożliwiając podłączenie szerokiej gamy najnowocześniejszych urządzeń źródłowych.

Moduł HiDac 2 wykorzystuje najwyższej klasy układy ESS SABRE 9018K2M, gwarantując najwyższą możliwą jakość dźwięku cyfrowej muzyki. Moduł wyposażony jest w cyfrowe złącze S/PDIF i port USB typ B oraz zbalansowane wyjście analogowe. HiDac 2 kompatybilny jest z kodekiem audio XHRA-2HPA i obsługuje sygnały 384 kHz/32 bity w przypadku wejścia S/PDIF oraz PCM 384 kHz/32 bity, DSD64 i DSD128 poprzez port USB.

Regulacja czułości wejść oraz prądu spoczynkowego odbywa się na drodze cyfrowej i powierzona jest temu samemu mikroprocesorowi, który reguluje głośność, gwarantując w ten sposób wydajność samego wzmacniacza i jego zdolność do wydajnego sterowania głośnikami.

Pathos Inpol Remix MkII

InPol – źródło doskonałości

U podstaw niesamowitych możliwości wzmacniacza InPol Remix MkII HiDac 2 leży układ InPol (Inseguitore Pompa Lineare). Ten opatentowany przez Pathos Acoustics tworzy szczególną sygnaturę soniczną, którą można uzyskać tylko w przypadku tej konkretnej konstrukcji układu – w pełni zbalansowana klasa A wykorzystuje dyskretne komponenty półprzewodnikowe w obwodzie wtórnika, uzyskując równocześnie wysokie wzmocnienie napięciowe i prądowe. Sygnał wejściowy wzmacniany jest przez układ lamp, natomiast InPol dostarcza prąd zasilający kolumny głośnikowe, eliminując potrzebę stosowania dodatkowej amplifikacji. Dzięki temu sygnał przekazany do lamp jest wiernym odwzorowaniem oryginału – z jakością, czystością i pełną informacją harmoniczną.

Rozwiązanie Pathos Acoustics pozwala zwiększyć teoretyczną moc wyjściową w klasie A o 25-50 procent, zachowując przy tym niską impedancję wyjściową, co jest niezbędne w przypadku współczynnika tłumienia.

Specyfikacja Pathos Inpol Remix MkII HiDac2 czarny mat

Moc wyjściowa2 x 25W
Pasmo przenoszenia2Hz - 150KHz ± 0,5dB
Stosunek sygnał/szum> 100dB
Zniekształcenia THD0,1% @ 25W
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotNie
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Wymiary (S x W x G) mm280 x 180 x 370
Waga kg13,5

Opinie o Pathos Inpol Remix MkII HiDac2 czarny mat

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: