Marka: Hegel

H590

46 999 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 2 x 300 W
  • Impedancja głośników (min): 2 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 5Hz-180kHz
  • Stosunek sygnał/szum: >100dB

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 2350 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H590

Mistrz muzykalności. Lider dla dowolnych kolumn głośnikowych. H590 to nazwa najlepszego wzmacniacza zintegrowanego firmy Hegel. Ta referencyjna „integra” wyposażona jest w przydatne dla użytkownika serwisy, takie jak Apple AirPlay®, i jednocześnie obsługuje ultra-zaawansowane formaty, takie jak DSD. Dzięki technologii SoundEngine2 i wykorzystaniu najdoskonalszego obecnie wzmacniacza Hegel, model H590 w pełni urzeczywistnia dążenie firmy do upowszechnienia sprzętu klasy high-end wśród miłośników muzyki.

Urządzenie wykorzystuje opatentowaną technologię SoundEngine2 oraz wzmacniacz gwarantujący bardzo dużą moc i niskie zniekształcenia. Efektem tego połączenia są niesamowite możliwości dynamiczne przy jednoczesnym zachowaniu naturalności i detaliczności brzmienia. Dzięki temu modelowi użytkownik może cieszyć się ogromną sceną dźwiękową, nieustannie chcąc zwiększać głośność.

Hegel H590

H590 jest w pełni referencyjną konstrukcją. Od starannie zaprojektowanych wejść zbalansowanych i niezbalansowanych, z ręcznie dopasowanymi parami tranzystorów, zapewniającymi minimalne zniekształcenia delikatnego sygnału z analogowego źródła, takiego jak przedwzmacniacz gramofonowy. Poprzez przedwzmacniacz, zasilany przez wysokiej jakości zasilacze i z unikatową regulacją głośności , do potężnego stopnia wyjściowego, w którym znajduje się 12 ultraszybkich tranzystorów wysokiej mocy… na kanał. H590 jest prawdziwą bestią.

Wiele osób korzysta dzisiaj z cyfrowej muzyki jako głównego źródła dźwięku, dlatego też z ogromną starannością zaprojektowany został przetwornik cyfrowo-analogowy, w którym wszystkie sygnały będą zachowywały swoją oryginalną formę. Odtwarzając pliki high-res lub format CD, wszystkie będą odtwarzane w swojej natywnej postaci, aby zachować najlepszą jakość dźwięku. Poprzez wejście USB wzmacniacz H590 obsługuje również high-endowe formaty, takie jak DSD. Urządzenie pozwala także na dekodowanie i renderowanie plików MQA, dzięki czemu może odtwarzać pliki audio i strumienie MQA, dostarczając użytkownikowi dźwięk oryginalnego mastera.

Hegel H590

H590 jest także spełnieniem marzeń dla osób, które korzystają ze streamingu. Urządzenie jest klientem UPnP i obsługuje Apple AirPlay, co oznacza łatwość obsługi w połączeniu z wysokiej jakości dźwiękiem Hegla. A to nie wszystko, ponieważ H590 pozwala zaktualizować oprogramowanie, m.in. po to, aby wprowadzać w przyszłości nowe funkcjonalności. Na przykład jeśli użytkownik mieszka w domu inteligentnym, H590 może stać się jego naturalnym elementem. Z wbudowanymi serwisami, takimi jak Control4 i 2-kierunkową kontrolą IP dla innych systemów kontroli domu inteligentnego, używanie H590 może być tak łatwe, jak włączanie światła. Ujmując rzecz w skrócie, podczas gdy wiele zaawansowanych systemów audio tworzonych jest „tylko” dla samych entuzjastów, H590 został zaprojektowany, aby zapewnić radość całej rodzinie.

Hegel H590

Istotną kwestią jest również łatwość użytkowania i bezpieczeństwo. Istnieje obawa, że dzieci będę słuchały muzyki zbyt głośno, gdy rodzice są poza domem? Nie ma problemu. Wystarczy ustawić maksymalny poziom głośności i zablokować go. H590 może być także używany do dostarczania lepszego dźwięku w systemie kina domowego lub też aby połączyć kino i system muzyczny. Urządzenie pozwala również korzystać z urządzeń obsługiwanych np. za pomocą aplikacji Bluesound.

Specyfikacja Hegel H590

Moc wyjściowa2 x 300 W
Impedancja głośników (min)2 Ω
Pasmo przenoszenia5Hz-180kHz
Stosunek sygnał/szum>100dB
Zniekształcenia THD<0.005% @ 50W 8 Ω 1kHz
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
TransformatorToroidalny
Pobór mocy (max)brak danych
Pobór mocy (standby)brak danych
Wymiary (S x W x G) mm430 x 171 x 445
Waga kg22

Polecane Produkty

Akcesoria do Hegel H590

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: