Marka: Hegel

H590

Special Price 30 999 zł Regular Price 46 999 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29999 zł
  • Moc wyjściowa: 2 x 300 W
  • Impedancja głośników (min): 2 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 5Hz-180kHz
  • Stosunek sygnał/szum: >100dB

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1550 zł

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H590

Mistrz muzykalności. Lider dla dowolnych kolumn głośnikowych. H590 to nazwa najlepszego wzmacniacza zintegrowanego firmy Hegel. Ta referencyjna „integra” wyposażona jest w przydatne dla użytkownika serwisy, takie jak Apple AirPlay®, i jednocześnie obsługuje ultra-zaawansowane formaty, takie jak DSD. Dzięki technologii SoundEngine2 i wykorzystaniu najdoskonalszego obecnie wzmacniacza Hegel, model H590 w pełni urzeczywistnia dążenie firmy do upowszechnienia sprzętu klasy high-end wśród miłośników muzyki.

Urządzenie wykorzystuje opatentowaną technologię SoundEngine2 oraz wzmacniacz gwarantujący bardzo dużą moc i niskie zniekształcenia. Efektem tego połączenia są niesamowite możliwości dynamiczne przy jednoczesnym zachowaniu naturalności i detaliczności brzmienia. Dzięki temu modelowi użytkownik może cieszyć się ogromną sceną dźwiękową, nieustannie chcąc zwiększać głośność.

Hegel H590

H590 jest w pełni referencyjną konstrukcją. Od starannie zaprojektowanych wejść zbalansowanych i niezbalansowanych, z ręcznie dopasowanymi parami tranzystorów, zapewniającymi minimalne zniekształcenia delikatnego sygnału z analogowego źródła, takiego jak przedwzmacniacz gramofonowy. Poprzez przedwzmacniacz, zasilany przez wysokiej jakości zasilacze i z unikatową regulacją głośności , do potężnego stopnia wyjściowego, w którym znajduje się 12 ultraszybkich tranzystorów wysokiej mocy… na kanał. H590 jest prawdziwą bestią.

Wiele osób korzysta dzisiaj z cyfrowej muzyki jako głównego źródła dźwięku, dlatego też z ogromną starannością zaprojektowany został przetwornik cyfrowo-analogowy, w którym wszystkie sygnały będą zachowywały swoją oryginalną formę. Odtwarzając pliki high-res lub format CD, wszystkie będą odtwarzane w swojej natywnej postaci, aby zachować najlepszą jakość dźwięku. Poprzez wejście USB wzmacniacz H590 obsługuje również high-endowe formaty, takie jak DSD. Urządzenie pozwala także na dekodowanie i renderowanie plików MQA, dzięki czemu może odtwarzać pliki audio i strumienie MQA, dostarczając użytkownikowi dźwięk oryginalnego mastera.

Hegel H590

H590 jest także spełnieniem marzeń dla osób, które korzystają ze streamingu. Urządzenie jest klientem UPnP i obsługuje Apple AirPlay, co oznacza łatwość obsługi w połączeniu z wysokiej jakości dźwiękiem Hegla. A to nie wszystko, ponieważ H590 pozwala zaktualizować oprogramowanie, m.in. po to, aby wprowadzać w przyszłości nowe funkcjonalności. Na przykład jeśli użytkownik mieszka w domu inteligentnym, H590 może stać się jego naturalnym elementem. Z wbudowanymi serwisami, takimi jak Control4 i 2-kierunkową kontrolą IP dla innych systemów kontroli domu inteligentnego, używanie H590 może być tak łatwe, jak włączanie światła. Ujmując rzecz w skrócie, podczas gdy wiele zaawansowanych systemów audio tworzonych jest „tylko” dla samych entuzjastów, H590 został zaprojektowany, aby zapewnić radość całej rodzinie.

Hegel H590

Istotną kwestią jest również łatwość użytkowania i bezpieczeństwo. Istnieje obawa, że dzieci będę słuchały muzyki zbyt głośno, gdy rodzice są poza domem? Nie ma problemu. Wystarczy ustawić maksymalny poziom głośności i zablokować go. H590 może być także używany do dostarczania lepszego dźwięku w systemie kina domowego lub też aby połączyć kino i system muzyczny. Urządzenie pozwala również korzystać z urządzeń obsługiwanych np. za pomocą aplikacji Bluesound.

Specyfikacja Hegel H590

Moc wyjściowa2 x 300 W
Impedancja głośników (min)2 Ω
Pasmo przenoszenia5Hz-180kHz
Stosunek sygnał/szum>100dB
Zniekształcenia THD<0.005% @ 50W 8 Ω 1kHz
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
TransformatorToroidalny
Pobór mocy (max)brak danych
Pobór mocy (standby)brak danych
Wymiary (S x W x G) mm430 x 171 x 445
Waga kg22

Opinie o Hegel H590

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: