Marka: Devialet

Expert 440 Pro Dual (Matte Graphite)

Cena na telefon
 • Moc wyjściowa: 2 x 440 W RMS @ 6 Ω
 • Impedancja głośników (min): 1 Ω
 • Stosunek sygnał/szum: 133 dB
 • Zniekształcenia THD: Distortion at full power 0.00025% THD+N; Distortion at 10w 0.0001% THD+N

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacz zintegrowany dual mono Devialet Expert 440 Pro

Devialet Expert 440 Pro to niezwykle zaawansowany wzmacniacz zintegrowany, opracowany specjalnie dla miłośników muzyki poszukujących najbardziej wyrafinowanych i emocjonalnych wrażeń odsłuchowych. Model ten w jednej, kompaktowej obudowie łączy wszystkie niezbędne elementy, takie jak przedwzmacniacz, końcówkę mocy, przetwornik C/A, odtwarzacz sieciowy czy przedwzmacniacz gramofonowy.

Devialet Expert 440 Pro Dual (Matte Graphite)

Znakomita wydajność

Inżynierom Devialet udało się zaprojektować urządzenie, które osiąga najwyższą wydajność, niezależnie od poziomu mocy, m.in. za pomocą całkowicie innowacyjnego podejścia do odwzorowania dźwięku na każdym z etapów. Expert 440 Pro zapewnia moc do 2x440 W (przy impedancji obciążenia wynoszącej poniżej 6 Ω), charakteryzując się równocześnie znakomitymi parametrami pracy. Stosunek sygnał/szum sięga aż 133 dB, z kolei wartość całkowitych zniekształceń harmonicznych i szumu pozostaje niemal na granicy mierzalności – 0,00025% przy pełnej mocy i 0,0001% przy 10 W.

Przygotowany na dalsze udoskonalenia

Expert 440 Pro łączy w sobie dwie jednostki Expert 220 Pro, co wynosi go na zupełnie nowy poziom pod względem brzmienia oraz oferowanych możliwości. Wzmacniacz jest nie tylko w pełni konfigurowalny i przygotowany na dalsze udoskonalenia, ale przede wszystkim pozwala uwolnić pełen potencjał muzyki, niezależnie od źródła czy głośników. To zasługa m.in. ponad 160 innowacyjnych patentów Devialet, które redefiniują standardy branży audio i przenoszą słuchacza do całkiem nowego świata dźwięku.

Devialet Expert 440 Pro Dual (Matte Graphite)

Układ Core Infinity

Cyfrowym sercem wzmacniacza jest układ Core Infinity, który wyróżnia najnowszy system operacyjny Devialet oraz potężna moc obliczeniowa. Na płycie głównej znajduje się procesor Quadcore ARM taktowany zegarem 1 GHz, dodatkowo wspierany przez 1 GB pamięci RAM-DDR3 i 4 GB pamięci flash. Główny procesor wspomagają również układ FPGA, drugi procesor dźwięku DSP, usprawniony interfejs USB oraz trzy przetworniki ASRC. Dzięki temu udało się pozostawić odpowiednią przestrzeń na przyszłe rozwiązania – z naciskiem na kompatybilność z dodatkowymi źródłami.

Przydatne funkcje sieciowe

Model Expert 440 Pro jest w stanie strumieniować muzykę z dowolnej aplikacji obsługującej UPnP, z zachowaniem rozdzielczości do 192 kHz/24 bitów. Natomiast AirPlay udostępnia możliwość strumieniowania muzyki w jakości CD z dowolnego urządzenia z systemem iOS lub Mac OS, jak również komputerów i tabletów z systemem Windows poprzez iTuner. Z kolei za pośrednictwem Spotify Connect użytkownik może cieszyć się dostępem do serwisu muzycznego z poziomu Expert Pro, ze specjalnie zintegrowaną regulacją głośności i funkcją automatycznego budzenia.

SAM® – Speaker Active Matching

Dzięki technologii SAM® (Speaker Active Matching) model Expert 440 Pro jest w stanie precyzyjnie dopasować przekazywany sygnał do głośników. Zastosowane rozwiązanie pozwala uzyskać idealne wyrównanie czasowe między nagranym sygnałem a ciśnieniem akustycznym generowanym przez głośniki, jednocześnie zapewniając stałą ochronę przed ich przeciążeniem. Efektem jest emocjonalna moc muzyki, odwzorowana w pełni z zamierzeniami artysty.

ADH® – Analog Digital Hybrid

ADH® Intelligence to pierwsza na świecie hybrydowa technologia amplifikacji. ADH® jednocześnie wykorzystuje liniowość oraz wyrafinowanie analogowego wzmocnienia (Class A), jak również całą moc i kompaktowość cyfrowej amplifikacji (Class D). Poprzez równoczesne działanie, opatentowany system hybrydowego wzmocnienia oferuje najlepszą w swojej klasie wydajność.

Devialet Expert 440 Pro Dual (Matte Graphite)

RAM™ – Record Active Matching

RAM® to najbardziej wszechstronny i precyzyjny przedwzmacniacz gramofonowy, który w połączeniu z unikatową technologią Devialet adaptuje się do charakterystyki podłączonego gramofonu oraz płyt winylowych. Wraz z ponad 256 kombinacjami dla wkładek MM i MC oraz 13 korekcjami krzywą RIAA, RAM perfekcyjnie dopasowuje odtwarzanie ulubionych albumów pod własne preferencje.

DAC – Magic Wire™

Obwód Magic Wire™, autorskie rozwiązanie Devialeta, zapewnia najmniejszą odległość pomiędzy przetwornikiem C/A (DAC) a wyjściowymi złączami głośnikowymi. Magic Wire™ odpowiada za uniknięcie degradacji sygnału w całym paśmie przenoszenia, co zapewnia idealne dopasowanie impedancji oraz ogranicza do absolutnego minimum szum i zniekształcenia termiczne.

Certyfikat Roon Ready

Funkcjonalność urządzenia zwiększa certyfikat Roon Ready, wprowadzający najlepsze funkcje Roon do serii Expert Pro. Roon to platforma pozwalająca – w ramach opłaconej subskrypcji – na odtwarzanie muzyki bit-perfect z wielu różnych źródeł, w tym plików przechowywanych lokalnie, z wykorzystaniem jednego potężnego systemu, wykorzystującego intuicyjny i łatwy w użyciu interfejs użytkownika.

Platforma EVO                                                              

Wszystkie urządzenia Devialet z linii Expert zostały zaprojektowane tak, aby zawsze były zgodne z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Platforma EVO obsługiwana jest przez sukcesywnie unowocześniane oprogramowanie, dzięki czemu Twoje urządzenie będzie nieustannie podążało za aktualnymi trendami rynkowymi. A to wszystko otrzymujesz w postaci regularnych, bezpłatnych aktualizacji oprogramowania!

Najważniejsze cechy

 • Kompletny system all-in-one: przedwzmacniacz, wzmacniacz, DAC, odtwarzacz strumieniowy i przedwzmacniacz gramofonowy w jednej obudowie
 • Moc: 2x440 W (przy impedancji wynoszącej poniżej 6 Ω)
 • Airplay® i Spotify Connect
 • Certyfikat Roon Ready
 • Autorskie technologie: ADH®, SAM®, RAM®, EVO®, DAC Magic Wire®
 • Odmieniona grafitowa obudowa
 • Stosunek sygnału do szumu: 133 dB
 • Zniekształcenia przy pełnej mocy: 0,00025%
 • Zniekształcenia @10W: 0.0001%
 • Impedancja wyjściowa: 0.001 Ω
 • Współczynnik tłumienia: 8000
 • Wymiary (S x W x G): 400 x 40 x 400 mm

 

 

Specyfikacja Devialet Expert 440 Pro Dual (Matte Graphite)

Moc wyjściowa2 x 440 W RMS @ 6 Ω
Impedancja głośników (min)1 Ω
Stosunek sygnał/szum133 dB
Zniekształcenia THDDistortion at full power 0.00025% THD+N; Distortion at 10w 0.0001% THD+N
PilotTak
Wymiary (S x W x G) mm400 x 40 x 400
Waga kgMaster: 5.9 kg; Companion: 5.4 kg
Innewi-fi 2.4GHz 802.11 b/g/n; 32bits / 192kHz PCM (USB); 3.5mm trigger

Opinie o Devialet Expert 440 Pro Dual (Matte Graphite)

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: