Marka: AVM

Inspiration CS 2.2 LE

AVM Inspiration CS 2.2 LE - amplituner z odtwarzaczem sieciowym i CD

Model CS 2.2 LE jest najbardziej kompaktowym systemem muzycznym w ofercie AVM. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, urządzenie oferuje szeroką gamę połączeń i funkcji – podczas strumieniowego przesyłania muzyki z różnych źródeł obsługuje wszystkie znane formaty.

Najważniejsze cechy:

  • 2 x 150 W
  • Napęd PureCD
  • Strumieniowanie HiFi (TIDAL, Qobuz, UPnP, Webradio i inne)
  • Bluetooth 4.2
  • Wejście gramofonowe
  • Tuner FM
  • DAC
  • Liczne połączenia analogowe i cyfrowe
  • Wygodne sterowanie za pomocą aplikacji RC S na iOS & Android*
  • Opcjonalny pilot zdalnego sterowania RC 9 z kolorowym wyświetlaczem

AVM Inspiration CS 2.2

CS 2.2 oferuje wiele wejść cyfrowych, takich jak synchroniczne wejście USB i wejścia/wyjścia SPDIF. System AVM wspiera również serwery NAS i dyski zewnętrzne, a także pamięci USB. Na pokładzie urządzenia projektanci zainstalowali również doskonały przedwzmacniacz gramofonowy (MM/MC), podobnie jak trzy wejścia liniowe.

Oprogramowanie klienta strumieniowego można aktualizować i ulepszać, dzięki czemu CS 2.2 przygotowany jest na przyszłe udoskonalenia. W ten sposób urządzenie zapewni także zgodność z formatami, które pojawią się w przyszłości. Potężny wzmacniacz o mocy 150 W na kanał z łatwością wysterowuje dowolne głośniki, nawet te najbardziej wymagające. W przypadku cyfrowego przetwarzania sygnału wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie, a wszystkie sygnały cyfrowe próbkowane są do 192 kHz/24 bitów, a następnie konwertowane na sygnał analogowy przez dwa przetworniki c/a. Wszystko to zapewnia perfekcyjne odwzorowanie muzyki z każdego możliwego źródła. Projektanci skupili swoją uwagę na zapewnieniu najbardziej wiernego odwzorowania dźwięku z CD. Akustycznie ekranowany napęd Pure CD wykorzystuje sprężynowe zawieszenie i jest skutecznie chroniony przed wibracjami. 

AVM Inspiration CS 2.2

CS 2.2 LE oferuje wiele wejść cyfrowych, takich jak synchroniczne wejście USB i wejścia/wyjścia SPDIF. System AVM wspiera również serwery NAS i dyski zewnętrzne, a także pamięci USB. Na pokładzie urządzenia projektanci zainstalowali również doskonały przedwzmacniacz gramofonowy (MM/MC), podobnie jak trzy wejścia liniowe.

Oprogramowanie klienta strumieniowego można aktualizować i ulepszać, dzięki czemu CS 2.2 LE przygotowany jest na przyszłe udoskonalenia. W ten sposób urządzenie zapewni także zgodność z formatami, które pojawią się w przyszłości. Potężny wzmacniacz o mocy 165 W na kanał z łatwością wysterowuje dowolne głośniki, nawet te najbardziej wymagające. W przypadku cyfrowego przetwarzania sygnału wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie, a wszystkie sygnały cyfrowe próbkowane są do 192 kHz/24 bitów, a następnie konwertowane na sygnał analogowy przez dwa przetworniki c/a. Wszystko to zapewnia perfekcyjne odwzorowanie muzyki z każdego możliwego źródła. Projektanci skupili swoją uwagę na zapewnieniu najbardziej wiernego odwzorowania dźwięku z CD. Akustycznie ekranowany napęd Pure CD wykorzystuje sprężynowe zawieszenie i jest skutecznie chroniony przed wibracjami. 

avm-app

*RC S APP DLA IOS ANDROID
Aplikacja AVM RC S na urządzenia z systemem iOS i Android zamieni Twój smartfon lub tablet w łatwy w użyciu pilot zdalnego sterowania dla komponentów audio AVM ze zintegrowanymi funkcjami przesyłania strumieniowego i udostępni szereg intuicyjnych funkcji, aby jak najlepiej wykorzystać Twoje urządzenia AVM HiFi.

avm-RC9

RC 9 PILOT ZDALNEGO STEROWANIA

Piękny pilot zdalnego sterowania RC 9 z kolorowym wyświetlaczem jest dostępny jako opcja. Ten programowalny i ładowany pilot zdalnego sterowania IR / RF zawsze wyposaża się w stację ładującą.

Specyfikacja AVM Inspiration CS 2.2 LE

Moc wyjściowa2 x 150 W
Impedancja głośników (min)4
Pasmo przenoszenia< 5 Hz - > 50 kHz
Stosunek sygnał/szum96 dB(A) (25W at 4 Ω)
Zniekształcenia THD< 0,1 %
Wyjście słuchawkoweTak
Korekcja tonówTak
PilotTak
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Wymiary (S x W x G) mm340 x 80 x 350
Waga kg9
Innefunkcje sieciowe + CD, Bluetooth 4.2

Polecane Produkty

Akcesoria do AVM Inspiration CS 2.2 LE

Opinie o AVM Inspiration CS 2.2 LE

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: