isotek


IsoTek to angielska firma założona w 2001 roku przez Keitha Martina z klarownym celem: zwiększenia wydajności produktów hi-fi i systemów kina domowego. Aby to osiągnąć, IsoTek przeprowadził wnikliwe badania, które zaowocowały poprawą sygnału dostarczanego bezpośrednio do urządzeń.

Jakość prądu, którą zasilamy nasze sprzęty audio i AV mają ogromny wpływ na wydajność. Dlatego Martin chciał wyeliminować w jak największym stopniu szum powstający przy podłączeniu do źródła dowolnego sprzętu. Standardowe przewody zasilające są z reguły zbudowane tak, by wykonywały jedynie podstawową pracę - nie więcej. W najlepszym wypadku otrzymujemy więc dostęp do około 80% potencjału naszego sprzętu. Isotek szczyci się tym, że pozwala dotrzeć do pełnych możliwości danego urządzenia. Innowacyjne metody IsoTek eliminują zniekształcenia pochodzące z gniazdek ściennych, dzięki czemu systemy hi-fi i audiowizualne mogą otrzymywać czystą moc.

IsoTek jest uznawany za lidera w swojej dziedzinie, co ma potwierdzenie w licznych wyróżnieniach ze strony krytyków audio na całym świecie. Rozwiązania angielskiej firmy cieszą się wysoką popularnością w ponad 45 krajach, a technologia IsoTek jest wykorzystywana przez wiele cenionych firm.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów
EVO3 Aquarius
Promocja
(1)

IsoTek EVO3 Aquarius

IsoTek
Akcesoria
6 999 zł
5 499

IsoTek EVO3 Aquarius wielokrotnie nagradzany kondycjoner (oczyszczacz) sieciowy to jedno z najbardziej korzystnych udogodnień w jakie można wyposażyć swój zaawansowany system audio.

IsoTek EVO3 Ascension 2m

IsoTek
Przewody zasilające
13 399

IsoTek EVO3 Ascension 2-metrowy kabel zasilający Ascension będzie idealnym wyborem do podłączenia do m.in. odtwarzaczy CD, przedwzmacniaczy, tunerów, odtwarzaczy Blu-ray, telewizorów czy soundbarów.

(1)

IsoTek EVO3 Elite 2m

IsoTek
Przewody zasilające
2 499

IsoTek EVO3 Elite to wysokiej klasy kabel zasilający wykorzystujący unikatową 7-rdzeniową geometrię, tworzywo FEP i miedź o wysokiej czystości, w ten sposób zapewniając najwyższą możliwą wydajność.

IsoTek EVO3 Genesis One

IsoTek
Listwy i kondycjonery
12 999

IsoTek EVO3 Genesis One to najbardziej zaawansowany system generującym prawdziwą sinusoidę, zachowując przy tym ekstremalnie niskie zniekształcenia THD.

EVO3 Initium
Promocja
(4)

IsoTek EVO3 Initium 1,5m

IsoTek
Akcesoria
399 zł
249

IsoTek EVO3 Initium jest podstawowym kablem zasilającym, zaprojektowanym specjalnie z myślą o zapewnieniu jak najwyższej wydajności w rozsądnym przedziale cenowym.

(1)

IsoTek EVO3 IsoPlug

IsoTek
Listwy i kondycjonery
499

IsoTek Evo3 IsoPlug to wszechstronny system filtrów bocznikowych, który pozwala zatrzymać powstające zakłócenia różnicowe generowane przez wszelkiego rodzaju urządzenia wyposażone w zasilacz.

IsoTek EVO3 Polaris

IsoTek
Listwy i kondycjonery
1 799

Listwa zasilająca Polaris jest praktycznym, a zarazem ekonomicznym usprawnieniem dowolnego systemu audio lub audiowizualnego.

(2)

IsoTek EVO3 Premier 1,5m

IsoTek
Black Friday - Akcesoria
669

Stworzenie EVO3 Premier zostało zainspirowane licznymi dyskusjami z wysokiej klasy firmami audio, które pomogły zaprojektować zaawansowany kabel zasilający.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław