Marki: IsoTek

V5 Elektra + EVO3 Initium (1+3)

As low as 7 399 zł
/ komplet
  • Wymiary (S x W x G): 450 x 106 x 350
  • Waga: 9 kg
  • Wyświetlacz: Nie
  • Liczba wyjść: 6 + System Link

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 370 zł

Sprawdź szczegóły

 

IsoTek V5 Elektra + EVO3 Initium (1+3)

IsoTek V5 Elektra + EVO3 Initium

IsoTek V5 Elektra + EVO3 Initium

IsoTek EVO3 Initium

EVO3 Initium jest podstawowym kablem zasilającym, zaprojektowanym specjalnie z myślą o zapewnieniu jak najwyższej wydajności w rozsądnym przedziale cenowym. Innowacyjne rozwiązanie od IsoTek stanowi najkorzystniejszą możliwą alternatywę dla wszystkich standardowych przewodów zasilających.

Konstrukcja: Przewodniki zostały umieszczone równolegle i z lekkim skręceniem wokół siebie. Wykorzystana technika stanowi pierwszą linię obrony przed szumem radiowym i interferencją magnetyczną.

IsoTek EVO3 Initium

A. Przewodniki: Do zwiększenia poziomu czystości i zwiększenia przewodności użyto przewodniki z miedzi beztlenowej 99,9999%. Te są mniej podatne na pękanie czy utratę na jakości wraz z upływem czasu.

B. Dielektryk: Zastosowany polietylenowy (PE) dielektryk jest dobrym wyborem, aby uzyskać maksymalne bezpieczeństwo pod względem temperatury, jak również izolacji elektrycznej. Dzięki swoim właściwościom – chemiczna obojętność i niska stała dielektryczna w szerokim zakresie częstotliwości – PE ma niski współczynnik tarcia i wysoki stopień odporności na pęknięcia naprężeniowe.

C. Wypełnienie: Bawełniany wypełniacz zwiększa wewnętrzną wytrzymałość kabla i zmniejsza efekt mikrofonowania. Bawełna wyróżnia się także znakomitymi właściwościami dielektrycznymi, najlepszymi ze stałych materiałów.

D. Oplot: Celulozowa otoczka stanowi zabezpieczenie dla konstrukcji przed nałożeniem elastycznej osłony z PCW. Połączenie celulozy i bawełny pozwala na zachowanie wysokich właściwości dielektrycznych.

E. Osłona: Płaszcz zewnętrzny został wykonany z PCW, zapewniając wysoki stopień elastyczności i tłumienia mechanicznego, jak również gwarantując większą wytrzymałość.

 Końcówki: Kabel Initium jest zakończony za pomocą wykonanych na indywidialne zamówienie audiofilskich wtyczek IsoTek z litego OFC, ferujących bardzo dobre właściwości użytkowe.

 isotek-initium-przekroj

Recenzje:

„Prawdziwy wysokiej klasy przewód zasilający zmrozsądną ceną i typową audiofilską doskonałością, która wyróżnia wszystkie produkty IsoTek”.
Fidelity Hifi und Musik – 2018

„Kabel zasilający IsoTek EVO3 Initium jest jednym z najbardziej opłacalnych ulepszeń, jakie możesz wykonać. Wysoce zalecany. ”
Hi-Fi World Magazine - sierpień 2016

„Poprawia czystość dźwięku, zauważalnie zwiększa wyrazistość brzmienia instrumentów. EVO3 Initium to świetny kabel w rozsądnej cenie, który zapewnia doskonałą jakość wykonania. ”
Magazyn Hi-Fi Choice - lipiec 2016


„EVO3 Initium firmy IsoTek zostaje naszym wyborem domyślnego wszechstronnego kabla sieciowego i otrzymuje naszą rekomendację”.
Hi-Fi + Magazine - maj 2016


„Initium to znakomicie zaprojektowany przewód zasilający, którego możliwości dźwiękowe trudno zrozumieć, biorąc pod uwagę jego rozsądną cenę. Dlatego IsoTek Initium otrzymuje zasłużoną nagrodę „Price Tip”. ”
i-fidelity - maj 2016


„Nowy EVO3 Initium, brytyjskiego specjalista ds. zasilania IsoTek, oferuje kabel zasilający ze zniżką dla wymagających melomanów…. dzięki wysokiej jakości konstrukcji i zaawansowanej technologii Initium zawsze będzie preferowany przed standardowym czarnegym kablem. ”
Lite Magazine - maj 2016 

Może i IsoTek EVO3 Initium nie ma iście high-endowych aspiracji. Może i nie stanowi swoistej referencji wśród przewodów zasilających, jednak jednego nie sposób mu odmówić. Otóż w cenie zbliżonej do rachunku za wizytę w pizzerii czteroosobowej rodziny otwiera oczy (i uszy) niedowiarkom. W dodatku niedowiarkom z obu wspomnianych we wstępniaku obozów – kablosceptykom, że jednak zasilanie ma znaczenia a wyrafinowanym audiofilom, że na tym pułapie cenowym również można spotkać produkty nie tylko świetnie wykonane, ale i po prostu dobrze grające. Trudno również znaleźć na rynku przewód tak świetnie sprawdzający się z wszelakiej maści liniowymi zasilaczami dedykowanymi niskonapięciowym odbiornikom w stylu switchy (Silent Angel Forester F1 bardzo go polubił), czy streamerów, NAS-ów (I-O Data Soundgenic HDL-RA4TB), etc.
audiostero.pl - kwiecień 2021 

isotek-initium-gama

Specyfikacja IsoTek V5 Elektra + EVO3 Initium (1+3)

V5 Elektra (czarny) + EVO3 Initium
Wymiary (S x W x G)450 x 106 x 350
Waga9 kg
WyświetlaczNie
Liczba wyjść6 + System Link
Napięcie 100-240V / 50-60Hz
Gniazdo zasilania 10A IEC C14
EVO3 Initium 1,5m
Rodzajzasilający
Długość (m)1,5
Materiał przewodnikamiedź
InneC13

Opinie o IsoTek V5 Elektra + EVO3 Initium (1+3)

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: