Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

 

Kondycjoner sieciowy AudioQuest Niagara 1200

Model Niagara 1200 firmy AudioQuest to zaawansowany technicznie kondycjoner sieciowy, który zapewnia zoptymalizowane zarządzenie energią elektryczną i doskonale sprawdzi się m.in. we współpracy ze sprzętem audio. Jest to następca świetnie przyjętego na rynku modelu Niagara 1000.

Niagara 1200 – różnice względem poprzednika

Najbardziej oczywistą różnicą między modelami Niagara 1200 i 1000, poza designem i wykończeniem, jest nowy, bardziej uniwersalny kształt Niagary 1200 i jej zaskakująco duża masa. Niagara 1200 może stać na półce, podobnie jak komponenty audio. Kształt obudowy nowszego i wyższego modelu firmy AudioQuest sprawia, że znacznie lepiej wpasowuje się on w przestrzeń między meblami a ścianą.

 AudioQuest Niagara 1200

Opatentowane rozwiązania i 7 gniazd sieciowych

Niagara 1200 wykorzystuje opatentowane przez firmę AudioQuest techniki rozpraszania zakłóceń. W stylowej obudowie tego kondycjonera sieciowego mieści się łącznie siedem wysokowydajnych gniazd (5 wejściowych i 2 wysokoprądowe). Maksymalna obciążalność prądowa w wypadku modelu Niagara 1200 wynosi 15 amperów (RMS).

W nawiązaniu do bardziej zaawansowanych konstrukcji

Zaprojektowana przez Gartha Powella Niagara 1200 jest urzeczywistnieniem filozofii AudioQuesta i wykorzystuje opatentowane technologie, które można znaleźć w jej większym „rodzeństwie”. Wyróżnia się przy tym mniejszą, bardziej elegancką obudową, a ponadto jest przystępniejsza cenowo od bardziej zaawansowanych kondycjonerów oferowanych przez firmę AudioQuest.

Wykorzystywane podzespoły

Podobnie jak większe modele z linii Niagara, model Niagara 1200 wykorzystuje solidne okablowanie o bardzo niskiej rezystancji (zoptymalizowane pod kątem niskoszumowej kierunkowości), techniki formowania kondensatorów, które znacząco poprawiają liniowość i minimalizują zniekształcenia oraz niskoimpedancyjne styki wlotu i wylotu prądu przemiennego. Styki te pokryte grubą warstwą srebra i miedzią berylową o dużej czystości, w celu zapewnienia doskonałego rozpraszania szumów.

Bezpieczeństwo Twojego systemu audio

Obwody zabezpieczające zastosowane w modelu Niagara 1200 dają gwarancję, że każdy system audio podłączony do kondycjonera jest zabezpieczony przed przepięciami i skokami napięcia, a Niagara 1200 chroni się sama – wszystko bez uszkodzeń, bez przestojów. Dzięki temu można być spokojnym o zestaw stereo czy kino domowe przez cały czas użytkowania kondycjonera.

Najważniejsze cechy Audioquest Niagara 1200:

  • System liniowego rozpraszania zakłóceń Level-X: ponad 19 oktaw filtrowania różnicowego AC (20 kHz – 1 GHz powyżej 24 dB) z liniową odpowiedzią, zoptymalizowaną dla zmiennej impedancji obciążenia
  • Opatentowana technika Ground-Noise Dissipation (wszystkie gniazda): 2 banki kontrolowanego kierunkowo rozpraszania szumów
  • Ochrona przed przepięciami (urządzenie wytrzymuje wielokrotne przepięcia i skoki napięcia do 6000 V/3000 A)
  • Maksymalny prąd wejściowy: 15 A (RMS)
  • Gniazda: źródłowe (5), wysokoprądowe (2)
  • Masa: 8,16 kg

Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją producenta.

 

 

 

Inne

Marka: Audioquest

Niagara 1200

Special Price 3 299 zł Regular Price 7 699 zł i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3299 zł

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 165 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: