Marka: Audioquest

PowerQuest 303

Special Price 2 199 zł Regular Price 2 599 zł i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2499 zł

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 110 zł

Sprawdź szczegóły

Kondycjoner sieciowy


PowerQuest 303 to dopracowany w najdrobniejszych szczegółach kondycjoner sieciowy cenionej amerykańskiej firmy AudioQuest. Łącząc wyjątkową wydajność z zaawansowaną ochroną przeciwprzepięciową, gwarantuje doskonałe warunki pracy systemu audio czy audio-wideo zasilanego przy jego pomocy. Urządzenie wyposażono m.in. w gniazda wysokoprądowe. Użytkownik ma możliwość montażu kondycjonera w szafie typu rack.

Maksymalne zabezpieczenie

Urządzenie powstało w oparciu o kompleksowe podejście inżynierów marki AudioQuest do kondycjonowania układów zasilania AC. Dzięki temu PowerQuest 303 zapewnia wiodącą w swojej klasie, szerokopasmową redukcję szumów (liniowe rozpraszanie na poziomie przekraczającym 22 dB). Model ten ma zabezpieczenie przeciwprzepięciowe oraz niezwykle praktyczną funkcję automatycznego wyłączania przy ekstremalnym napięciu (140 V AC). Wystarczy ustawić kondycjoner i podłączyć go, by zapomnieć o problemach z zasilaniem.

7 gniazd sieciowych

Model PowerQuest 303 wyposażono łącznie w 7 gniazd sieciowych AC. Trzy z nich to gniazda wysokoprądowe, do których podłączymy urządzenia odpowiedzialne za wzmocnienie sygnału audio, np. końcówki mocy. Kondycjoner ma cztery gniazda z filtrem liniowym, które służą przede wszystkim do podłączenia rozmaitych źródeł dźwięku i obrazu, wykorzystywanych w systemie audio-wideo, np. odtwarzacza CD, odtwarzacza Blu-ray, streamera czy gramofonu.

Przystosowany do montażu w szafie rack

Do kondycjonera producent dołącza opcjonalnie mocowania. Umożliwiają one montaż modelu PowerQuest 505 w szafie typu rack (ustandaryzowana wysokość urządzenia to 2U). Dzięki temu instalacja urządzenia zajmuje zaledwie kilka minut. W komplecie jest ponadto 2-metrowy kabel zasilający (model PQ-416), w którym wykorzystano przewodniki z miedzi długoziarnistej (LGC, od ang. Long-Grain Copper).

Najważniejsze cechy kondycjonera sieciowego
AudioQuest PowerQuest 303:

• 7 gniazd sieciowych AC, w tym 3 wysokoprądowe

• Automatyczne wyłączanie przy ekstremalnym napięciu (140 V AC)

• Możliwość instalacji w szafie rack (wysokość urządzenia: 2U, czyli 88,9 mm)

• Tryb różnicowy (Differential-Mode): 30 kHz do 1 GHz

• W komplecie kabel zasilający PQ-416

Specyfikacja Audioquest PowerQuest 303

Opinie o Audioquest PowerQuest 303

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: