Marka: Audioquest

PowerQuest 2

Special Price 699 zł Regular Price 1 299 zł i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 699 zł

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 35 zł

Sprawdź szczegóły

 

AudioQuest PowerQuest 2

Wzmocnij swoje wrażenia audio i wideo dzięki listwie zasilającej PowerQuest®.

6 wyjść

 • 1 × 4K/8K wyjścia ultra-liniowego filtra zoptymalizowanego dla wideo
 • 3 × wyjścia filtra ultra-liniowego
 • 2 × wyjścia wysokoprądowe

Filtr mocy AudioQuest usuwa więcej szumu i zakłóceń niż większość popularnych kondycjonerów mocy, znacząco poprawiając wydajność systemu użytkownika. W przeciwieństwie do tradycyjnych zabezpieczeń przeciwprzepięciowych, nieniszczące zabezpieczenie nadprądowe chroni urządzenie przed uszkodzeniem spowodowanym wysokim napięciem i wysokim prądem, gwarantując, że urządzenie PowerQuest nie zawiedzie przez okres jego eksploatacji.

 

AudioQuest PowerQuest 2

 

PowerQuest PQ-2 wyróżnia się wąskim profilem obudowy i wytrzymałą podstawą, dzięki czemu idealnie nadaje się do montażu za szafkami. Możliwość ustawienia listwy tak, aby gniazda przyłączeniowe znajdowały się na górze, ułatwia podłączanie urządzeń. Użytkownicy, którzy preferują montaż na półce, mogą z łatwością usunąć podstawę. Umożliwia to łatwy dostęp do wszystkich sześciu gniazd zasilania. Przesyłanie czystej energii do systemu audio-wideo jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne.

Wyjścia PQ-2 zostały opracowane w celu zapewnienia optymalnej wydajności domowego systemu. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, warto skorzystać z poniższych zaleceń dotyczących podłączania urządzeń do PQ-2.

Wyjście 1
Filtr liniowy zoptymalizowany pod kątem 4K/8K: preferowany do przyłączania ekranów wideo, telewizorów, projektorów lub odtwarzaczy uniwersalnych.

Wyjścia 2, 3, 4
Filtr liniowy: preferowany do przyłączania komponentów źródłowych audio/wideo, komputerów, modemu lub routera.

Wyjście 5, 6
Wysokoprądowe: przeznaczone do przyłączania soundbaru, wzmacniacza mocy, amplitunera audio/wideo lub subwoofera.

Funkcje

 • Natychmiastowe odcięcie przekroczonego napięcia

Gdy napięcie zasilania przekroczy graniczną wartość, w czasie krótszym niż 0,05 sekundy aktywowany zostaje supresor nadnapięciowy obwodu zasilania, przywracając zasilanie dla urządzeń, gdy napięcie przychodzące powróci do normy. 

 • Nieniszczące zabezpieczenie układu

Nie stwierdzono żadnych uszkodzeń podczas testów powtarzalnego przepięcia o wartości 6000 V/3000 A, stanowiących równocześnie granicę wytrzymałości typowych instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych.

 • Filtry ultra-liniowe

Filtrowanie zakłóceń różnicowych: w zakresie 30 kHz-1 GHz tłumienie przekracza 22 dB. Filtr zwiększa impedancję linii zasilającej względem częstotliwości od 0,05 Ω (dla źródła) i od 10 do 50 Ω (zależnie od poboru prądu).

 • Wyjście preferowane dla wideo 4K/8K

W dopełnieniu do filtra ultra-liniowego, to wyjście daje dodatkową filtrację zakłóceń, pozwalając zmaksymalizować osiągi wideo.

 • Maksymalna łączna wydajność prądowa: 15 A RMS
 • Wydajność prądowa złącz USB: łączna wydajność dwóch portów wynosi 3,4 A
 • Kierunkowy, koncentryczny kabel zasilający AudioQuest
 • Gwarancja dla zabezpieczanych urządzeń

Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją producenta.

 

 

 

Specyfikacja Audioquest PowerQuest 2

Opinie o Audioquest PowerQuest 2

4.8
Ocena:
Średnia ocen: 4.8

(5 ocen)

 • 5 4
 • 4 1
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

5 opinii

 1. Rafał

  Ocena:
  Ocena: 4
  Listwa działa, czy jest polepszenie obrazu czy dźwięku - nie potrafię odpowiedzieć.
  Mam nadzieję, że w razie "W" zabezpieczenia zadziałają.
  Jakość wykonania i wygląd bardzo OK.
  Minus listwy jest taki, że poszczególne gniazda są blisko siebie i w moim domowym przypadku poza TV i wzmacniaczem all-in-one zasilam gramofon i przedwzmacniacz gramofonowy, które są zasilane z zasilaczy zewnętrznych i bliskość poszczególnych gniazd uniemożliwia wpięcie "kostek" zasilaczy obok siebie. W związku z powyższym z 5 gniazd fizycznie jestem w stanie wykorzystać 4.
  Ogólnie kupiłem ją na promocji i jestem zadowolony - polecam, 4 gwiazdki ze względu na minus, który opisałem.
 2. Marcin

  Ocena:
  Ocena: 5
  Po przesiadce ze zwykłej listwy zasilającej komputerowej zmiana na plus ewidentnie. Sprzęt to Rotel A11 Tribute + CD Tribute z kolumnami Elac Uni Fi Reference B6. Nie wierzyłem do czasu, aż nie zaoferowano mi możliwości przetestowania tej listwy we własnym systemie. Zostawiłem kaucję w salonie, pożyczyłem do domu i od razu tak naprawdę było słychać, że jest lepiej. Listwa oczywiście została.
 3. Krzychu

  Ocena:
  Ocena: 5
  Nie wierzyłem w takie tematy, jednak szukałem po prostu czegoś, żeby zwiększyć liczbę gniazdek elektrycznych, ponieważ zestaw audio rozrósł się o dwa dodatkowe urządzenia: gramofon i zewnętrzny przedwzmacniacz phono z własnym zasilaniem. Zaproponowano mi wypożyczenie takiej listwy. No i faktycznie ona zmieniła dźwięk. Po jej zastosowaniu dźwięk dostał jakby dociążenia i miękkości. Podoba mi się to, a dodatkowo oczywiście zabezpiecza.
 4. Michał

  Ocena:
  Ocena: 5
  Sprzęt bardzo fajny, elegancki i wart swojej ceny. Eliminuje szumy na ekranie i znacząco poprawia dźwięk. No i w rzeczywistości ma 2 gniazda wysokoprądowe - w opisie jest, że tylko jedno. Można więc podłączyć i wzmacniacz, i subwoofer do odpowiedniego dla nich gniazda.
 5. Emil Nowaczyk

  Ocena:
  Ocena: 5
  Wypożyczyłem na testy w swoim systemie no i już została. Dźwięk zrobił się bardziej czysty. Doszło tez trochę ciężarku, a tego brakowało mi najbardziej. Sama listwa jest wykonana porządnie mimo iż jest obudowa z plastiku. Jednak liczy się to co jest w środku, a tutaj jest całkiem sporo porządnych komponentów raczej trudno spotykanych u innych producentów w takich cenach. No i kolejna zaleta, mianowicie przewód jest na stałe, ale to przewód Audioquesta z serii NRG.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: