Marka: Audioquest

PowerQuest 505

Special Price 3 499 zł Regular Price 3 699 zł i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3699 zł

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 175 zł

Sprawdź szczegóły

Kondycjoner sieciowy


PowerQuest 505 to doskonale zaprojektowany kondycjoner sieciowy renomowanej amerykańskiej firmy AudioQuest. Konstrukcja ta łączy w sobie dużą wydajność i zaawansowane rozwiązania techniczne. Zapewnia odpowiednią ochronę przeciwprzepięciową i gwarantuje doskonałe warunki do pracy zasilanych przy pomocy modelu PowerQuest 505 zestawów stereo, kin domowych czy innych, niestandardowych instalacji audio i audio-wideo. Urządzenie ma na pokładzie m.in. gniazda wysokoprądowe, a obudowa kondycjonera pozwala na montaż w szafie typu rack.

Skuteczna ochrona

Inżynierowie firmy AudioQuest opracowując kondycjoner PowerQuest 505 podeszli kompleksowo do zadania i stworzyli model zapewniający wiodącą w swojej klasie szerokopasmową redukcję szumów (liniowe rozpraszanie na poziomie przekraczającym 22 dB). Urządzenie wyposażono w zabezpieczenie przeciwprzepięciowe. Dostępna jest funkcja automatycznego wyłączania przy ekstremalnym napięciu (140 V AC).

7 gniazd sieciowych

AudioQuest PowerQuest 505 ma łącznie 7 gniazd sieciowych AC. Trzy z nich to gniazda wysokoprądowe, do których podłączymy urządzenia odpowiedzialne za wzmocnienie sygnału audio, np. końcówki mocy. Cztery pozostałe gniazda z filtrem liniowym służą przede wszystkim do podłączenia rozmaitych urządzeń źródłowych, wykorzystywanych w systemie audio-wideo, np. odtwarzacza CD, odtwarzacza sieciowego czy gramofonu.

Doskonały także do zaawansowanych instalacji AV

W zestawie z kondycjonerem znajdują się opcjonalnie mocowane uchwyty. Umożliwiają one montaż modelu PowerQuest 505 w szafie typu rack (ustandaryzowana wysokość urządzenia to 2U). Dzięki temu instalacja kondycjonera zajmuje zaledwie kilka minut. W komplecie jest ponadto 2-metrowy kabel zasilający z praktyczną płaską wtyczką, w którym wykorzystano przewodniki z miedzi długoziarnistej (LGC, od ang. Long-Grain Copper).

Najważniejsze cechy kondycjonera sieciowego
AudioQuest PowerQuest 505:

• 7 gniazd sieciowych AC, w tym 3 wysokoprądowe

• Automatyczne wyłączanie przy ekstremalnym napięciu (140 V AC)

• Możliwość instalacji w szafie rack (wysokość urządzenia: 2U, czyli 88,9 mm)

• Tryb różnicowy (Differential-Mode): 30 kHz do 1 GHz

• Tryb wspólny (Common-Mode): 30 kHz do 100 MHz

• W komplecie kabel zasilający PQ-716

Specyfikacja Audioquest PowerQuest 505

Opinie o Audioquest PowerQuest 505

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: